Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skoro pa puna dvorana u Železniku.

    Pršti.
    Last edited by Karamazov; 26-12-21, 11:21.

    Comment


    • Ova ekioa FMP nema neki individualni kvalitet al igraju kao tim. Bas su zeznuti, ovaj Tasic extra igrač. Sreća pa smo i mi naprzeni da dobijemo inače bi moglo biti kao i sa Igokeom.

      Comment


      • U odličnoj smo formi.

        I napad je dve bolji.

        Comment


        • Meni bi ostali na treningu nakon utakmice zbog one dve izgubljene lote na izvođenju ispod našeg koša. Bezobrazno nonšalantno.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ewe jedan info Alan Vilijams iz Kubanja blizu sve ovisi o DR kako on presjece.

            Comment


            • Zar on nije pod ugovorom sa Lokomotivom?

              Inače, danas skupština.

              Očekuje se novi mandat Čoviću, a zucka se da će biti i suprajsa.

              Comment


              • Oživljavamo igračku karijeru Tadiji?

                Comment


                • Jok, biće valjda novih lica u upravi kluba.

                  Nadamo se da će biti milioneri.

                  Comment


                  • Nova lica u upravi Vucevic Milicicic a bice i jos suprajsa tako mi kazu ovi moji.

                    Comment


                    • Silna Skupština Crvene zvezde: Nikola Vučević, Darko Miličić, Milan Gurović, Igor Rakočević...

                      https://www.mozzartsport.com/kosarka...kocevic/408038

                      Comment


                      • Тако треба! Сјајан потез, поготово са Цвелетом, Вучевићем и Нинковићем. Неко је ово фантастично спојио. Велика имена из кошарке и фудбала, једна актуелна НБА звезда.

                        Баш ми се свиђа ово, да се мало дигне еуфорија код звездаша јер ови преко пута играју само на карту неких легенди,имена и тако пумпају своје навијаче. Пола тима су омашили, добијају већину утакмица на мишиће и уместо да неки гробар каже ,, Од толиких очекивања, ми једва неки Сласк добисмо'', њима се продаје прича о неком европском успеху само због тих имена око клуба. Кења ми се од њихове патетике, зато ми је било драго кад смо их раставили у дербију.

                        Надам се да ће најава око појачања у виду бизнисмена у скупштини значити добијање новца за неког пристојног атлетског центра. Знам колико пуно кошта овај тим, и да се нема додатних пара, ал се потајно надам! Онако дечије, навијачки. Јес' да нисмо у могућности као комшије да имамо потпредседнике међу најбогатијим Србима (Ненад Ковач и Бранислав Грујић) ал' се надам неким парама за тог центра.

                        Све и да не буде, пуна подршка екипи! Резултати су сјајни за сад! Вратиће нам се и за овај Ефес кад буде требало. Са једним атлетским центром, потписујем топ 8.

                        Comment


                        • Clanovi skupštine i uprave kluba su nasi drugari @Sarac i Daba. Cestitke za njih i pravi Zvezdasi su na okupu pa sad jači docekujemo nove pobjede! Zivjeli

                          Comment


                          • Пуно ми је срце што видим да су представници навијачке групе Делије Север били данас на скупштини! Да се спустила лопта са обе стране јер је Звезда већа од свих нас. Оно што знам и што можете да очекујте, то је пуна трибина Б и атмосфера налик оној из 2016/2017 сезони. Заједничким снагама да се стане на пут овом изборном пројекту ККСНС и да их одлучимо од кошарке ове сезоне, па нек се ваљају у дуговима до гуше! Да их покидамо већ на Купу Кораћа, па да се паре што су предвиђене за БГ метро преусмере на ККП-СНС.

                            Иде нам на руку што све утакмице до краја регуларног дела ЕЛ играмо у Пиониру где је атмосфера боља 70% него у Арени. Што се каже, да се побијемо са свима на паркету, па шта нам Бог да!

                            Comment


                            • Zaista mi je drago da su veliki Zvezdasi postali deo naseg kluba . Drago mi je sto cemo nastaviti da gradimo jedan ozbiljan sistem ,puna podrska upravi kluba, da sve zajedno preguramo.

                              Comment


                              • U narednom periodu biće izabran i upravni odbor.

                                U četvrtak se očekuje pun Pionir kao i dolazak većine članova skupštine kluba.

                                Comment

                                Working...
                                X