Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vratismo se u igru.

    Comment


    • Ovo su oni najteži porazi.

      Na kraju promašena bacanja Kalinića i Micić odlučili utakmicu.

      Misić nas uništio.

      Šta je tu je, momcima svaka čast!

      Idemo dalje.

      Comment


      • A jebga mi smo se pitali. Na visoki presing odgovorili sa Markovicem a on napravi onaj glup faul nad Micicem na 8m od kosa kad nije znao sta sa loptom...
        Kalina na koga bi kucu stavio da ce pogoditi on promasi oba i jebga kad se ne da.
        Momci odigrali odlicno, srcano, Lazarevic mali pokidao ma super utakmica. Steta sto nam izmace pobjeda ali bice bolje, vratice se ovaj peh kad bude bitno.

        Comment


        • Za ovakve utakmice i za neke veće domete treba imati nekoga, nekoga ko će podržati klub, igrače, neko ko će poštovati navijače i narod koji voli C Zvezdu.
          Na žalost klub je prepušten samom sebi i bukvalno zavisi od sposobnosti samo jednog jedinig čoveka.
          Imam utisak da odavno mnogima smetamo u E L, a i poklapaju se još kojekavi interesi, tako da ovakva brutalna kradja na SVAKOJ utakmici ni malo ne čudi.
          Momci su "izginuli" na utakmici, dali ponovo maksimum maksimuma i jedino što je realno to je da se podrže još jače.

          Comment


          • Mi smo šansu propustili kod rezultata 80:74.

            Odbranili smo u tom periodu tri uzastopna njihova napada, nisu znali kud teraju zbog naše odbrane.

            Problem je bio napad, čak smo i hvatali ofanzivne skokove ali ni to nam nije pomoglo.

            Jedino što zameram Radonji što nije u tim trenucima menjao Markovića i pokušao sa Ivanovićem.

            U tim trenucima samo koš je nedostajao da ih dokusurimo a Ivanović svojim šutem i prodorom je mogao da im napravi problem.

            Comment


            • Stojanče, šta pričati o taktici ko je šta odigrao ili šta je trener trebalo da uradi protiv onakvog tima protiv onakvog masakra od strane sudija.
              Oni su dozvolili u drugom delu utakmice da ih bukvalno prebijaju po celom terenu i tražiti zamerke u takvim uslovima nije baš u redu.
              Pri tom, mi imamo verovatno najskromniji tim u celoj ligi.
              Očigledno da rukovodstvu kluba prija ovakav tretman i da nema nameru na bilo koji način da se bori protiv istog.
              Što se utakmice tiče, očigledno da pored već navedenih "problema", za pobede u onakvim mečevima ipak treba i malo više kvaliteta.
              Mada, sve je to besmisleno (pojačanja i sl) ako se uzme u obzir npr sudjenje sinoć u Instabulu i Kazanju i povući paralelu poslednjih mečeva i odnosa prema Zvezdi ili nekim drugim ekipama.
              Tako da, još jednom, momcima i ekipi svaka čast i hvala na još jednoj vrhunskoj borbi,a za nešto više ipak treba i H*vali "sistem".
              Last edited by L a z a r; 23-12-21, 09:25.

              Comment


              • Prva četvrtina je klasičan primer navlačenja sudija, a 4/4 je klasičan primer oružane pljačke one trojice u crno crvenoj kombinaciji odeće.
                Last edited by nebitan; 23-12-21, 09:50.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Radonjićev poraz 1/1. Košarkaški batađorizam.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mladi Marko Gušić će najverovatnije u FMP na kaljenje.

                    Comment


                    • CRVENA ZVEZDA DO KRAJA SEZONE U SVOJOJ KUĆI!

                      https://kkcrvenazvezda.rs/2021/12/24...u-svojoj-kuci/

                      30. decembar 2021: Crvena zvezda – Zenit

                      6. januar 2022: Crvena zvezda – Fenerbahče

                      11. januar: Crvena zvezda – Real Madrid

                      1. februar: Crvena zvezda – Olimpija Milano

                      3. februar: Crvena zvezda – Monako

                      3. mart: Crvena zvezda – Baskonija

                      10. mart: Crvena zvezda – Makabi Tel Aviv

                      23. mart: Crvena zvezda – CSKA

                      7. april 2022: Crvena zvezda – Anadolu Efes;

                      Comment


                      • Mnogo je komfornije za navijače u Areni, ako se sedi u donjem prstenu, a igrači stalno govore da vole više u Pioniru jer oni gledaju samo atmosferu, njima je parket parket.
                        Last edited by dekkard; 25-12-21, 13:38.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Može li nas FMP sutra iznenaditi?

                          Očekuje se puna dvorana tako da može biti vruća atmosfera.

                          Comment


                          • Bojim se da će nam sutrašnja utakmica biti sve samo ne "odrađivanje posla", ovi su zajebani kao kratko ćebence. Od prvog minuta im treba staviti do znanja ko kosi a ko vodu nosi.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ko vozi traktor, a ko otvara kapiju.

                              Comment


                              • I danas bez Dobrića i Davidovca.

                                Comment

                                Working...
                                X