Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslednja rezultatska opomena treneru i rukovodstvu.
    Bez visokog igrača i šutera dešavaće se još češće ovakvi stresovi.
    Još jednom se dokazuje bezobrazluk sudija prema VIŠEGODIŠNJEM ŠAMPIONU regionalne lige.
    Nastavlja se izd. kavanje nad pojedinim igračima od strane struke.

    Comment


    • Briljantan preokret.

      Comment


      • Rukovodstvo, uprava, treneri i igrači Zvezde, ako imaju obzira za zdravstveno stanje pojedinih komentatora, naročito Arene, valjalo bi i da izgubi poneku utakmicu.
        E sad što se stresiraju, što im priredjuju razočarenje ljubimci, to je već do njihovog izbora.

        Comment


        • Obradovic i Monako ponovo u ljubavi? Bilo bi dobro iz više razloga, jedan da ga skinemo sa grbace a drugi jer mislim da Monako ne moze da igra fokusirano kako je to Mitrovic zahtjevao.
          Gostovace u Beogradu pa cemo da vidimo kako ce izgledati. Ja mu licno zelim sve najbolje pa...
          Komentar?

          Comment


          • Ja mogu da ponovim ranije što sam pisao.

            Ugovor mora da se poštuje i da dobije svoje pare, zamerio sam mu što je taj novac brzo tražio samo zbog sujete.

            Nije mu bilo hitno, para ima.

            Al svakako nije to razlog da mrzim ili prezirem čoveka, nek mu je sa srećom samo nemoj više da priča o ljubavi prema Zvezdi.

            Comment


            • Mržnja, zlopamćenje, bilo šta pogrdno uopšte nije tema, ako i jeste to je za neke druge likove koji su za to odgovorni. Jedno mi nikada neće biti jasno, gde nadje onog eksperta za burgijanje ispod radara i da mu on bude pomoćnik i da se on bori za dobrobit Zvezde?Da li je moguće da takvi ljudi, karakteri mogu i priviriti u klub?
              ​​​

              Comment


              • Za ugovor su potrebne dve strane, koliko je zaslužan Čović, toliko je i Obradović...takva je i krivica.
                Da nije NČ u ugovor stavio neke stavke, ne bi mogao da nas Obradović gusla i naplaćuje sedenje kod kuće.
                Sa te strane je odlična stvar njegovo potpisivanje ugovora sa Monakom. Ne mrzim Obradovića ali ga i ne volim...a to traje još od sezone kada je ostavio Zvezdu i otišao u Budućnost.
                Sa druge strane i igrače koje nam je nabacao u rosteru je trebalo izmisliti - svaka mu čast.
                Kao da je hteo da nas zajebe. Nit timske igre, nit hemije, zajebavao je i izdrkavao se na domaćim igračima (kad god krenem da pišem izvučem paralelu sa KKB i t Džileta sa "Izijem" kojem je sve dozvoljavao a prošli su kako su prošli). Nebojša kao dugogodišnji sportski radnik je neverovatno mnogo brljao u prethodnom periodu od razlaza sa Radonjićem i jedini pogodak mu je bio Tomić i "njegovi igrači" koje je znao još dok je bio u Oliju (ta sezona je od odlaska Ra i najbolja), sve ostalo je bilo užasavajuće a samim tim i obradovićevo stvaranje i vođenje tima.
                Neka mu je sa srećom u životu i poslu, ali za njega nema mesta u srcu zvezdaša.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Dobra utakmica sa naše strane i malo sortske sreće nam je nedostajalo da ispratimo goste sa njihovim porazom. Šarunas je pokazao koliko je gospodin, dubok naklon.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Sve si rekao.
                    Jedino bih dodao da treba biti ponosan na momke za bespoštednu borbu i šta danas može da se pogleda kvalitetnije i šta je to što može čoveku da pruži 2-3 sata vrhunske zabave.
                    Je. i ga imamo taj gen koji priznaje samo pobede, valjda se plašimo "sutrašnjeg dana" i kao da više neće biti šansi.

                    Comment


                    • Poz ekipa. Ja sam odusevljen nacinom na koji smo odigrali protiv Barse. Bas smo imali dobra rjesenja u napadu (to sto smo promasivali je druga stvar) niti jedan jedini napad nije bio obezglavljen, ideja se uvijek znala. Steta za ta bacanja i sut ali to je negdje i ocekivano nakon Krke i svih putovanja. Igrati egal sa njima je zaista velika stvar. Veliko hvala svim igracima i strucnom stabu na dobroj utakmici, steta za poraz, da je Holins ubacio onu trojku msm da bi se krov srusio 🤣
                      Ako ima snage u njima da se Bayern dobije značilo bi da se ova silna borba krunise☺️

                      Comment


                      • Je l' se to RSB ugasio ili samo problemi sa forumom?

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Je l' se to RSB ugasio ili samo problemi sa forumom?
                          Čitam na ppp da je ugašen nakon nekog pičkaranja nekog sa tribine i nekih (da ih nazovem) semenkara sa foruma i da je prvo zaključan a onda i zatvoren. Da budem iskren - i nije neka šteta (bar se meni čini tako).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post

                            Čitam na ppp da je ugašen nakon nekog pičkaranja nekog sa tribine i nekih (da ih nazovem) semenkara sa foruma i da je prvo zaključan a onda i zatvoren. Da budem iskren - i nije neka šteta (bar se meni čini tako).
                            Ja sam tamo odlazio samo kad je prelazni rok u pitanju.

                            Nije ni meni velika šteta jer taj forum mi je bio odvratan zbog načina pisanja.

                            Al žalosno je to što neko uz pomoć sile može raditi šta poželi.

                            Sutra će možda iz nekog njihovog razloga mlatiti simpatizere i neće odgovarati.

                            Imaju dozvolu da rade šta žele.

                            Comment


                            • Pa ja sam RSB citao na početku, prije b92. Birao sam sta citam i koga citam mislim da nikada tamo nista napisao nisam jer mi se cinilo kao da misljenje suprotno od mainstream biva docekano na noz a FORUM je mjesto razmjene razlicitih stavova. Cilj krajnji je nauciti nesto ili u ovom slučaju dobrobit Zvezdaske zajednice.
                              E sad kao klinac jesam bio dio navijačke grupe i cesto isao i na gostovanja ali i pored svih lijepih uspomena sa ekipom zaista mi nije jasna ideja cenzure ili naturanja misljenja. Ko ima tu ideju da silom nekome namece sta ce i kako ce da pise na forumu? To onda nije forum to je informer.
                              Razumijem RSB ekipu i podrzavam, idiotima ne treba davati na vaznosti, necete zdravu komunikaciju? Gasimo, tacka. Bio sam i ja klinac mislio najjaci na svijetu, nicega se plasio nisam al kroz godine se to shvati kao glup. Tako da ce i ti klinci koji misle da je samo njihov stav tacan i jedini, sa godinama shvatiti koliko su bili glupi. Ako su to moji ortaci na pragu pete decenije onda mi ih je samo zao.

                              Comment


                              • Biće zanimljivo pratiti prelivanje forumaša sa RSB na druge forume i adaptiranje na uslove tog foruma. Mislim da čak i znam koji forum će profitirati (uslovno rečeno) od gašenja (ako je istina) RSBa.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X