Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajna pobjeda, sutra masaze, voda, spavanje. Treba u Spaniji dobiti Baskoniju da se potvrdi ova pristojna forma.

    Comment


    • Радује добра игра Добрића. Надам се да ће наставити да диже форуму јер га је пауза на почетку сезоне баш избацила из ритма.

      Надам се и ја Хасану Мартину пре него Лесору. Јбг,има ту и до траума од Лесора

      Тактика је очигледна. Пошто нам позициони напад не иде баш најбоље,а контре слабо трчимо(ал зато кад трчимо,онда кидамо),идемо на тактику да блиндирамо терен Ако већ не можеш да даш 75 поена,онда противника са 60 спусти на 50

      Као што сам рекао на почетку сезоне,кад су неки већ оплакивали наш тим, ово је најбољи прелазни рок у последњих неколико година!

      Кад се врати Вајт,кад дође други центар,Пефи уђе у ритам(а верујем да ће брзо)...Пуна капа!

      Можда би пре јурио центра него бека. Јер ће сад позицију бека попуњавати Добрић и Џони. Мишљења сам да имамо ширину споља.

      Кад дође центар,растеретиће се Кузма и Митар. Свака њима част како гурају сезону до сад! Много снаге треба за ово што они играју. Митар неретко на позицији центра и чува јаче играче од себе и ту троши доста енергије. Кузма исто. Како се само равао са овим Фалом из Асвела!

      Пефи-Нејт

      Џони-Лаза-Добрић

      Калинић-Холинс-Давидовац

      Митар-Вајт

      Кузмић-Мартин

      Comment


      • Sjajna igra našeg tima, pre svega ono što nam je tm - odbrana. Zatvorili smo im glavne poluge (one koji mogu da izmisle poene) i oni su se raspali. U pojedinim trenucima naša odbrana je bila baš brutalna, uostalom to je pokazao i semafor na poluvremenu. Mitar je ulazio sporo u utakmicu, u prvom pojavljivanju na parketu je i napravio sve propuste koje je pravio, Smajli ga je nadskakao i nadigrao ali je to trajalo dva, tri minuta a onda je krenuo da plodi istog tog Smajlija. Odlična partija Mitra.
        Ipak, ovo je prvi derbi, oni će izvršiti doselekciju (siguran sam sa veoma kvalitetnim, EL igračima) tako da sledeći derbiji neće izgledati ovako lagano dobijeni. Sudije su nešto vagale i doterivale ali nam ni to nije smetalo. Holinsa je recimo Koprivica faulirao nogom (na fudbalu se za takav start dobija žuti a ako, si poslednji igrač odbrane direktan crveni) Belošević i ekipa je na to zažmurila i oni su trojkom prišli na -5...takođe Muru nisu sudili duplu nakon koje je on postigao trojku za -15, ovde me je iznenadilo da nije bilo reakcije ni sa klupe ni igrača na terenu a i jedan i drugi slučaj se video "iz aviona".
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Comment


          • Bez Mitrovica sutra protiv Baskonije i u cetvrtak protiv Reala (obe utakmice u Spaniji) zbog povrede oka sinoc.

            Comment


            • Norvelle Pelle sigurno nece kod nas(evropu) potpisao je ugovor sa filijalom Klivlenda te ce ostati tamo i traziti sansu iz razvojne lige.
              Sada se okrećemo rjesenjima iz EL

              Comment


              • Originally posted by Borca View Post
                Bez Mitrovica sutra protiv Baskonije i u cetvrtak protiv Reala (obe utakmice u Spaniji) zbog povrede oka sinoc.
                Nije namerno, slučajno ga zakačio!
                Jedino nije jasno kako to ne vide sudije, novinari, naročito ako se to ponavlja kao sinoć npr više puta, što rukama, što nogama i to podmuklo, lukavo, pri NJEGOVOM šutu.

                Comment


                • Ja ipak mislim da je do povređivanja došlo nenamerno u pokušaju da se omete Mitar, ne želim da prihvatim mogućnost namere. Mislim da je to za nama, ta neka ružna vremena. Jednostavno Madar je mad i ponela ga atmosfera te je na Kalini napravio dva sranje faula a Panter je već iskusan internacionalac ali se zajebao i potkačio Mitra po oku.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by nebitan View Post
                    Ja ipak mislim da je do povređivanja došlo nenamerno u pokušaju da se omete Mitar, ne želim da prihvatim mogućnost namere. Mislim da je to za nama, ta neka ružna vremena. Jednostavno Madar je mad i ponela ga atmosfera te je na Kalini napravio dva sranje faula a Panter je već iskusan internacionalac ali se zajebao i potkačio Mitra po oku.
                    Nemoj z...jti Ganac.
                    Skroz neprirodan položaj ruku,a tek glava kao da njega udara tanker.
                    Čista namera,kao i Koprivnici par puta(gle čuda nevidljivo za sudije),o Madaru tek..
                    Last edited by L a z a r; 16-11-21, 13:31.

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a r View Post

                      Nemoj z...jti Ganac.
                      Skroz neprirodan položaj ruku,a tek glava kao da njega udara tanker.
                      Čista namera,kao i Koprivnici par puta(gle čuda nevidljivo za sudije),o Madaru tek..
                      Ono što je Koprivica uradio zaslužilo je vaspitnu od trenera (slanje u svlačionicu) a sudije su ono morale da vide ali odbijam na mladost i na to da će mu Rumenko očitati bukvicu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Hajde da budemo što precizniji i realniji, bar ja, što se Panterovog udarca-grebanja tiče. Verovatno nije hteo da ga povredi ili udari po licu, ali je namerno i to očigledno tražio kontakt nebi li iznudio neki faul i sl. I čudi da mu nisu Milivoje i Ilija poklonili, kao i još par nekih očiglednih situacija koje "odsudile sistemski" i za "sistem".

                        Comment


                        • Ocemo li večeras ošašaviti Taukeramiku? Imaju imena jaka ali u nasu masinu kada ih ubacimo a oni pod slabim motivom mislim da mozemo da pobjede. Problem je potrosnja Asvel i Partizan + putovanje ali valjda ce imati snage

                          Comment


                          • Ovo ako dobijemo, naročito jer se najavljuje i da je Volters povredjen, spada u red naučne fantastike.
                            Onda zaista treba odati priznanje trenerima, igračima, celoj ekipi.
                            Totalno smo desetkovani.

                            Comment


                            • Imaju baš domaćinsko suđenje u prvoj četvrtini...ipak se dobro držimo.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Nismo imali energije.

                                Na kraju smo dobro i prošli.

                                Nadam se da će sve biti u redu sa Voltersom i Kalinićem.

                                Comment

                                Working...
                                X