Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nebitan View Post

    svojim radom, brzinom će oterati sve forumaše, zadnjih dana nema na forumu više od 4-5 forumaša. Baš bez veze od strane administracije.
    Nego, šuške su moćna stvar i već je Čo ubacio u kasicu prasicu 640 K evra...cakle mu se okice sinoć od zadovoljstva. Iskreno sinoć je u jednom kadru bio Čo i nije bio nasrećniji nekim odlukama sudija. Mene lično su frustrirala puštanja igrača Asvela da igraju Moravac i ne sude im korake. Što se tiče Parkera, njegovo pravo i obaveza je da se buni i traži mogućnost što boljeg tretmana kod sudija, jbg on i igrači su izgleda još u Francuskoj upisali pobedu i zato ih još više boli.
    Mngo nam znači Džoni i njegovi poeni, sada se vidi da bi sa njim Čo u kasicu ubacio još tristotinak hiljada evrića.
    Forum je u katastrofalnom stanju. Očigledno da su digli ruke od njega, ovako će biti pa dokle će trajati videćemo.

    Šteta, pre ove verzije je bilo ljudi, nije bila loša brojka, pogotovo na tenisu i engleskom fudbalu a pisalo se vala i u donjem delu foruma.

    Sa Džonijem bi imali bar jednu pobedu više. Žao mi Uskokovića ali jbg, on ni u ABA ligi nije mogao da odmeni Džonija.
    Last edited by Karamazov; 12-11-21, 08:34.

    Comment


    • Forum pod mac,Uskok u Fmp,Cirbes u penziju,dovesti Hasana i kolji voda vri!
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Prije nego ce uvesti ovaj skin ili template sta je već sto ne radi, ljudi su odlazili ne želeći da citaju nebuloze i prepucavanja LosmiSK a pogotovu pricu Peja & CO pa se onda Sarac nakaci na to i pet strana gluposti.
        Steta sto nisam uzeo moderaciju od Kronostime prosle godine, drugacije bi to izgledalo. Guseni su ljudi koji znaju da pišu o kosarci, pustane su nebuloze kako CZ treba da se privatizuje da izgradi svoju halu kao da ljudi žive na drugoj planeti pa ne znaju da je SDCZ u vlasništvu naroda i tako ce ostati dok postoji.

        Comment


        • Jel istina da nam dolazi Lesor?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ja zaista ne znam niti sam čuo. Mislim da bi nam on legao odlicno ali nemam pojma dal je završen. Ja sam za opciju Norvell Pelle na 2 godine. Jest da nema low post ali ima skok i zastitu reketa pa...

            Comment


            • Meni se Hasan Martin iz Olimpijakosa više sviđa nego lesor.

              Moguće da smo došli do toga ili Lesor ili niko.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Meni se Hasan Martin iz Olimpijakosa više sviđa nego lesor.

                Moguće da smo došli do toga ili Lesor ili niko.
                Joj cica ne znam. Hasan iz prosle godine DA, ali sad je bas veliko pitanje u kakvom je stanju. Lesor je bas popravio pregled igre, zna pas da pravovremeno izbaci, low post više nije bauk i jos nekih sitnica a pritom u full snazi.

                Comment


                • Meni je Hasan inteligentniji, daleko bolje čita situacije na terenu od Lesora.

                  Bolji je u igri leđima ka košu.

                  Odličan je u pik igri. Ima on i mekanu ruku.

                  On je trenutno u lošoj formi ali verujem da bi kod nas živnuo.

                  Ni Lesor se nije pokazao u Makabiju.

                  Inače, oni su isto godište.
                  Last edited by Karamazov; 12-11-21, 15:05.

                  Comment


                  • Italijani javljaju da smo zainteresovani za Allerik Freemana iz Burse i Lesora.

                    Comment


                    • Gledo sam ovog mog imenjaka (Slobodana iz Burse) ima boga mi sutinu opaku a i Turci su doveli beka sto svasta znaci.

                      Comment


                      • Gledali smo ga prošle godine u dresu ASVELa nijr bas neki narocit utisak ostavio. Ove godine ima bas lijepe procente suta ali nisam ga gledao u Bursi pa ne znam no da nam fali neko ko moze sutnuti iz driblinga, to da. Medjutim, sa Stefanom Markovićem nam to nece ni trebati jer ce pronalaziti rjesenja koja ce oslobadjati spot up sutere koje imamo u vidu Dobrica, Holinsa, Lazica a oni znaju da ubace kad se lijepo napad postavi.

                        Comment


                        • Gore insta i twiter od sinoc ovde kurac nista silencio.

                          Comment


                          • Ovde će biti plamičak od broja postova kad potpiše Lesor ili evo Noko je na izlaznim vratima Baskonje, zašto ne i on?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Prvi red ispod ceone linije kod desne strane hahahahah nista nije prepusteno slucaju

                              Comment


                              • Bravo Zvezdo!

                                Odlično pripremljena i odigrana utakmica.

                                Comment

                                Working...
                                X