Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ciglar i godinama ,bas ono sto nam ne treba na ovaj roster
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Tuga!
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Pefi je ono što bi radonja "nacrtao" kao igrača. Visinu, BBintelekt, odbrana i domaći igrač. Svakako da je on došao jer su procenili da Uskoković ne može da odgovori zahtevima koji su bili pred njim.
        Centar, pošto neće sa Cirbićem produžavati ugovor - dovešće centra (priča se Lesora) a kombo bek sa poenima će verujem biti umesto Simona. Opet, priča se da će tek u januaru kombo.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Blizi smo Martinu. Cak smo uspostavili neke kontakte. Ristovic je zagrijan za tu varijantu ali i Oly se pita pa treba da sacekamo razvoj.
          Lessor ostaje bez ugovora kad i Zirbes e sad, probkem sa njim je bio sto smo tad nudili malu platu a zamisli Covica sad kad zna da je u poziciji da diktira cijenu. Mislim da ce Lesor tesko doci no vidjecemo za 10ak dana sta ce se dogoditi opcija preko bare isto postoji.
          Za kombo sutera je patka. Ne kažem da necemo reagovati ako nam se ponudi nesto ispod cijene ali nemamo namjeru da ikoga dovodimo na 2 za sad ☺️

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Blizi smo Martinu. Cak smo uspostavili neke kontakte. Ristovic je zagrijan za tu varijantu ali i Oly se pita pa treba da sacekamo razvoj.
            Lessor ostaje bez ugovora kad i Zirbes e sad, probkem sa njim je bio sto smo tad nudili malu platu a zamisli Covica sad kad zna da je u poziciji da diktira cijenu. Mislim da ce Lesor tesko doci no vidjecemo za 10ak dana sta ce se dogoditi opcija preko bare isto postoji.
            Za kombo sutera je patka. Ne kažem da necemo reagovati ako nam se ponudi nesto ispod cijene ali nemamo namjeru da ikoga dovodimo na 2 za sad ☺️
            A ja sam mislio da Groblje ganja Hasana Martina, sa druge strane on je meni nešto onizak za centra.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post

              A ja sam mislio da Groblje ganja Hasana Martina, sa druge strane on je meni nešto onizak za centra.
              A jebga da se ja nešto pitam ja bih preko bare uzeo da moze odmah da igra da ne cekamo januar. Ovo je info od prije tri dana a i nije da smo blizu potpisa. A Hasan jeste nizi ali sasvim solidan za ono što nama treba a valjda je i cijena korektna cim smo mi zainteresovani ☺️

              Sto se budžeta tice mi smo debelo u minusu pa kad je bal nek je maskembal a kako ce se to zatvoriti sam bog zna. Info je od covjeka koji je rekao da Teo dolazi u srijedu ☺️ ali jebga obzirom da je blizak klubu vjerujem da je tačno.

              Comment


              • Zato Nebojša pominje onako šeretski Real i Barsu i dugove...ali posle i tendencije koje će neminovno voditi ka gašenju klubova (nadam se ne i našeg), kao i da još ne zna da li će se kandidovati za još jedan mandat.
                No dobro, Pefi i centar i da se borimo. Ne treba očekivati neki epski uspeh jer ovaj tim je krojen da igra na poen manje a ne na poen više. Sposobni da svedu potentne timove na malu cifru ali im nedostaje džebane da mogu takve timove da rutiniraju. Svakako ćemo uvek ove sezone gledati borbenu do kraja utakmicu.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Moje neko mišljenje je da taj dug koji vucemo a koji ce se ove sezone uvecati da sl necemo moci da namaknemo onih minimalnih 7. Pa se sad ceka mig da ce se to pokriti jer ako se to ne obezbjedi dobijas nogu od EL a ugurace Partizan, zamisli da se tad nalazis na celu Zvezde, obrisao bi sve sto si do sad uradio. E zato on sad ceka da vidi koji potez da povuče.
                  Iznenadni dogovor sa Delijama nije slucajan i njihova masovna mobilizacija takodje, salje se odredjena poruka a to je da ova drzava ima jos jedan klub koji ne zeli da bude sputavan. Ne bi bilo lijepo da i sa nase tribine krene pjesma. Nesto kontam da je to karta na koju ce u krajnjoj nuzdi igrati.
                  Cini mi se da pokusavaju da naprave rezultat i da se domognu PO ako j moguće jer bi to bio dobar kapital za pregovore sl godine. Zato je ASVEL bitan večeras kao u ostalom svaka u EL. Da sam na njegovom mjestu ja bih se povukao. Nije problem zdravlje, nosio se on i sa 100x tezim situacijama. Mislim da je cisto stvar ambicije. Kako sada stvari stoje nece moci da je ostvari pa se zato ceka skupstina.

                  Comment


                  • Otresosmo Asvel, igrali smo od sjaja do očaja ali ipak dovoljno da pobedimo.Sudije nisu briljrale ali dobro, pobedismo pa da ne preterujem.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sjajno smo odigrali, realno. ASVEL je jako opasan i dobro organizovana ekipa ali smo ih sasjekli nasim ritmom. Smanjili smo srljanja i izg lopte, ne znam statistiku pricam iz glave, sut je bio dobar a oni nisu niti jedan imali otvoren (izuzev onih koje smo mi izabrali). Holins da je pogodio koji otvoren sut to bi bila bombonica.

                      Comment


                      • Odličan je Asvel, zato i pobeda dobija na težini.

                        Bravo!

                        Ovom pobedom cifra je ripnula na 160 'iljade evrića.

                        To bre mora da se proslavi. Ganac, prebroji ti evriće a meni uglađenost nalaže da se pozdravim s pevaljku:

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Odličan je Asvel, zato i pobeda dobija na težini.

                          Bravo!

                          Ovom pobedom cifra je ripnula na 160 'iljade evrića.

                          To bre mora da se proslavi. Ganac, prebroji ti evriće a meni uglađenost nalaže da se pozdravim s pevaljku:

                          Last edited by Karamazov; 11-11-21, 21:49.

                          Comment


                          • Gde nam nestade drugar Laza?

                            Sad se naljuti kad je teško i kad nas orkužili neprijatelji sa svih strana.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Gde nam nestade drugar Laza.

                              Sad se naljuti kad je teško i kad nas orkužili neprijatelji sa svih strana.
                              svojim radom, brzinom će oterati sve forumaše, zadnjih dana nema na forumu više od 4-5 forumaša. Baš bez veze od strane administracije.
                              Nego, šuške su moćna stvar i već je Čo ubacio u kasicu prasicu 640 K evra...cakle mu se okice sinoć od zadovoljstva. Iskreno sinoć je u jednom kadru bio Čo i nije bio nasrećniji nekim odlukama sudija. Mene lično su frustrirala puštanja igrača Asvela da igraju Moravac i ne sude im korake. Što se tiče Parkera, njegovo pravo i obaveza je da se buni i traži mogućnost što boljeg tretmana kod sudija, jbg on i igrači su izgleda još u Francuskoj upisali pobedu i zato ih još više boli.
                              Mngo nam znači Džoni i njegovi poeni, sada se vidi da bi sa njim Čo u kasicu ubacio još tristotinak hiljada evrića.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Gde nam nestade drugar Laza?

                                Sad se naljuti kad je teško i kad nas orkužili neprijatelji sa svih strana.
                                Samo vas(ih) posmatram.
                                ​​​​​​

                                Comment

                                Working...
                                X