Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramota na cega licimo vec nekoliko sezona u el
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Kao u nekim prethodnim utakmicama malo je nedostajalo, al ako se nastavi da nam malo nedostaje i gubimo utakmice, onda do mojega.

      Sa šutem od 20% za 3 teško i da možemo više. Još i nemamo lakih poena iz kontri.

      Na kraju nam treba brzi šut za 3 poena a Kalinić traži poziciju za 2, bez mozga.

      Davidovac pro'po, Dobrić još nije naučio igrati odbranu, a Uskok ja naučio da prevede loptu u polje napada i to je sve.

      Baš postaje iritantno način na koji gubimo utakmice.

      Comment


      • Treba biti strpljiv, sačekati ovog "mamojeba" Holinsa, Cirbesa da smrša, Vajta do proleća ev leta, pleja i šutera je glupo i tražiti tj dovoditi kad će se ovi uskoro svi oporaviti.
        Dobar marketing za popunjavanje tribina.

        PS
        Raduje da se posle dužeg vremena sudije nisu iživljavale na C Zvezdi,a i što bi kad ćemo im u nekom "vraćanju" nihjovim timovima naštelovati naše "specijalce" preko uticajnih ljudi u KSS.
        Last edited by L a z a r; 26-10-21, 20:17.

        Comment


        • Šut za 3 na ovoj utakmici 3 od 21.

          Dobrić do sada u Evroligi 3 od 20.

          Holins 5 od 18.

          Ivanović 5 od 18.

          Kalinć 6 od 19.

          Da se naježiš.

          Pogotovo za Dobrića i Holinsa.

          Comment


          • Nama fali ono kad trener pozove pet dole, a Q. Miler saspe par trojki u začetku napada, ili M Vilijams veže, izmisli 20 ak poena ili razigra ostatak ekipe bez uticaja trenera i njegovih smislenih ofanzivnih akcija. Postoji li prostora za nekog trenera, može i Muta, koji bi se angažovao za igru u napadu, kad već nemamo potrebu za kvalitetne igrače.

            Comment


            • Nama fali i... trener. Ovaj kojeg imamo je najgori u EL.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sve je prepušteno, predato, od medija, saveza, bukvalno svih sportova, saveza sportova, evo pored fudbala, verovatno zadnji put gledamo i EL u košarci, svima lepo svi srećni i zadovoljni.
                Da postoji neki klub iz Avganistana ili Sirije, verovatno bi bolje zaštitio svoje igrače od sudijskog iživljavanja, nego što to čini rukovodstvo C. Zvezde.
                Imam utisak da bi bilo koji vrhunski igrač u našem dresu imao najgori mogući tretman od ovih narandžastih hohštaplera, samo zato što je igrač Zvezde.
                I večeras su nam oteli nekoliko bitnih lopti, a svaka je bila vrlo bitna. Izmislili par nepostojećih faula i td.

                Comment


                • Nisu nam sudije krive što smo imali 18 izgubljenih lopti.
                  U duelu dva loša tima pobedio je manje loš.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Daj te dve-tri lopte Zvezdi umesto protivniku, pa nek pobedi više lošiji tim.
                    Nije to poenta, poenta je da smo pušteni niz vodu u svakom pogledu.
                    Pošteno bi bilo prema navijačima i pristalicama kluba to jasno reći da se ljudi ne zanose bezveze i davse jasno zna šta očekivati od ovih momaka koji su bukvalno ostavljeni na cedilu.

                    Comment


                    • Poenta je da nema šta da se prigovori sudijama, katastrofalno igramo i normalno je da se izgubi i protiv ovih pacera.
                      Nisu sudije šutirale 3/21 za 3, od kojih je velika većina šuteva bila bez čuvara + pomenutih 18 izgubljenih lopti.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nema boljih, trenera, taktičara, iznudjivača i konstruktora vrlo bitnih poena, menadžera i nabijača statsa od Puklova, Javora, Ilija i Milija.
                        Sinoć su, pored naših gluposti, sudije u nekoliko navrata direktno uticale na tok meča i isto tako uveliko pomogle protivnika.
                        Pored nemogućnosti da se obezbede sredstva za doselekciju (neverujem da je drugi razlog i da trener i stručni štab ne vide sve nedostatke ovog tima) očigledno je da ljudi u rukovodstvu nisu u mogućnosti da svojim igračima obezbede ni ravnopravan tretman sa protivnicima, pa čak i u KLS.
                        Ovo je toliko očigledno, jer to nije jedan ili dva izuzetka, da igrači koji igraju kod nas imaju sasvim drugi status kod sudija nego u prednodnim ekipama ili budućim.

                        Comment


                        • Ae da krenemo od pocetka klub sa manje ambicije u EL ne postoji od naseg vec cetiri godine mi smo samo njemi posmatraci jebe nam se za rezultat.
                          Ponekad pomislim da se iz petnih zila trudimo da osvojimo ABA ligu i igramo El samo da komsije nebi igrale.
                          Da je robija na nasem mjestu do sad bi debelo imao a licencu bog ga nebi sprijecio.
                          Znam sad cete reci nema se para itd pa zasto sluzi uprava za koji kurac nego da stvori pare Cova se uljuljko jebe mu se za rezultat u EL.
                          Ewe sinoc mi u zadnjh 12 minuta smo dali pazite fascinantnih 12 poena onda neko pise krive sudije kriv je kurac.
                          Osnovna stvar mi nemamo igraca sa 20 sigurnih poena u rukama aman suter nam fali onda centar krsten ubica pa i plej.
                          Ovako cemo doci nidokle a razlog je pomanjkanje ambicije evo vam fudbal nista a onda od jednom se podrazumjeva prolece u Evropi svakim danom napred a kk ravna linija vec sezonama.
                          Sto je najbolesnije i navijaci se hlade nece da dolaze na utakmice i njh potpuno razumijem.
                          Rijesenje je mozda postaviti Marina Sedlaceka da vodi sportski sektor on bar poznaje boga oca nama bre zalizani pravi ogromne probleme zemljo otvori se.

                          Comment


                          • Ovo je Radonjin poraz 1/1.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Da napisem i ja koju ako ovaj forum Jos radi i neko zeli da razmeni mišljenja. Poraz ko poraz Monako igra dobru kosarku nas malo nije ni htelo a i pukl im je standardno pomogao . Druga stvar nas los sut je posledica toga da mi jednostavno nemamo sutere ,Lazarevic decko bolje da igra Americki fudbal i nije on kriv sto tu igra ,dobric nije jednostavno tip igraca koji pogadja iz kretnje na tom nivou i on igra koliko toliko solidno od početka sezone ,sa davidovcem da se raskine ugovor kad decko izgleda se uopste ne hrani kao sportista niti izgleda kao jedan ,Kalinić nikad nije bio suter ali sve drugo Radi fenomenalno. 3 stvar hollins , ja ne pamtim losijeg igraca u zvezdi majkemi,mislim da BiH ga ja dobio 1na 1 ,nista Licno protiv coveka ali ako ne moze da se raskine ugovor onda ga preseliti u FMP,a nekog od tamnoputih ili neko nase dete prebaciti u zvezdu . 4 Radonjic mora da pocne da menja skaute i to pod hitno .Ostali igraci manje vise igraju sta se od njih ocekuje ( volters je igrac za velike klubove postao ) .Toliko od mene

                              Comment


                              • Prosto ne može da ide priča kad se pobedi "Radonja zaslužan, utegao igru", a kad se izgubi "igrači nemači pojma". Ko je birao te igrače, ko pravi taktiku, postavku igre?
                                Ovde ne postoji više taktičkih zamisli, da možeš da se prilagodiš različitim protivnicima, nego ako ne prolazi plan A, plan B i C ne postoje.
                                To je jedna stvar, druga stvar je da igrači sad lošije igraju nego na početku sezone iz dva razloga: prvo je da jedne te iste igrače trošiš do iznemoglosti (prvenstveno Kalinu - juče je igrao neverovatnih 35 minuta, a zatim i Woltersa - 30 minuta, on još nije posustao ali je pitanje je vremena kada će i on stati).
                                Drugo je da i taj upitni ofanzivni potencijal koji imaš u rosteru još dodatno narušavaš tvrdoglavim insistiranjem na odbrani uvek i po svaku cenu i igrači logično da nemaju snage da odigraju iole kvalitetan napad, niti se kreću koliko treba, niti kad ostanu sami na šutu imaju snage & koncentracija da pogode.
                                Mora da se napravi bolji balans između odbrane i napade, Radonja za sve ovo vreme kako radi kao trener nije uspeo to shvati i nauči.
                                Ništa ova sezona neće biti drugačija od prethodnih kada on nije bio tu, samo ćemo gledati ružniju košarku, rezultat će biti isti.
                                Slobodno me kvotujte na kraju sezone.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X