Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecno Zvezdo ! Neka krene kako treba pobedom !
    bice nam tesko na terenu ove godine a bogami i van terena ,nadamo se ostanku Dr. Nebojse i pojacanju na pleju i centru pre svega !
    IGRAJ i BORI SE
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • https://sportklub.rs/kosarka/eurolea...razen-koronom/

      Comment


      • Joj Bože, ovaj se zarazio Kuzmic jedina petica pa nema sreće da ga jebes. OBrayant u Milwaukee zavrsio krv ti jebem ovde nekima nije valjao a covjek uzivo odskakao za klasu od svih igrača. E matori znas MJK zna vec sve akcije ti ulazis kao njegova zamjena... Yea right gtfo! Ne znam sta smo cekali evo mjesec dana kako je Noko otišao, Makabi za 24h nasao igrača.

        Comment


        • Dokle god bude glupog testiranja bice i ovakvih situacija...gubis zdravog coveka na 2 ned glat

          Comment


          • Dakle ipak Greg Monro nas novi centar javljaju ticice sad treba izhendlati njegovu slabiju odbranu o napadu ne treba trositi rijeci.

            Comment


            • Nisam ubjedjen da ce Monroe doci. Bio nam je nudjen, nismo ga htjeli. Ko zna, mozda smo vrebali novi dogovor sa Nnokom pa zato ali...
              Sto se tice ekioe Budućnosti oni imaju opasno dobru ekipu! Kad se uigraju bice mnooogo zajebani.

              Comment


              • Bravo Zvezdo ,ovako osakaceni smo dobili dobru ekipu Buducnosti,o cemu se radi sa Monroom? Neka patka ili stvarno pregovaramo?
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Dokle god bude glupog testiranja bice i ovakvih situacija...gubis zdravog coveka na 2 ned glat
                  Treba da ih testiraju pred svaku utakmicu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Nisam ubjedjen da ce Monroe doci. Bio nam je nudjen, nismo ga htjeli. Ko zna, mozda smo vrebali novi dogovor sa Nnokom pa zato ali...
                    Sto se tice ekioe Budućnosti oni imaju opasno dobru ekipu! Kad se uigraju bice mnooogo zajebani.
                    Ne znam. Meni su nekako bezopasni po nas. Uigravali su se od pocetka avgusta, a mi smo ih lagano dobili bez White-a, Hollins-a, Lazica, Cirbesa, bez prvog centra koji se ceka i sa rovitim Dobricem i Davidovcem. Ne kazem da nece biti bolji, pogotovo u PG, ali nisu ekipa za titulu. Cedevita mi je recimo ove godine bolja ekipa od njih.

                    Comment


                    • Doktorska utakmica Zvezde, jedna od najboljih u Evroligi.
                      Last edited by Karamazov; 07-10-21, 21:24.

                      Comment


                      • Skoro nije neko ovakvu odbranu odigrao.
                        "Ne je. e lep već uporan". Džaba pare, imena , milioni, novinari, mediji, treba se boriti i igrati.

                        Inače, Nikola Ivanović izveo slobodnih bacanja na 4(četiri) zvanične utakmice taman koliko u Budućnosti za jednu četvrtinu, 6(šest).
                        Baš imamo jaku logistiku.

                        Comment


                        • Strasna odbrana i odlican voljni momenat svakog igraca ,Ivanovic nije plej i fali nam kvalitetan centar,dajte Jovica i Bleka i da se veselimo i nadamo top 8
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                          Comment


                          • Blek je potpisso za Denver. Sad je jasno da se ceka last cut u nba.

                            Cestitke momcima i Radonji. Falila nam je ovakva hemija i ovakva kosarka. Sto se mene tice Radonjic i mi treba da saradjujemo narednih 20 godina.

                            Comment


                            • Jebote ja sam sinoc plako od srece kakva kosarka DR DEJAN RADONJIC majstor po meni najbolji trener u evroligi trenutno.
                              Ostaje zal za onom utakmicom protiv Fenera ali ne treba plakati.
                              Ovi moji drugari su bas poleteli sanjaju F4 a ja kazem polako tek je pocetak sezone ali kad mi sad ovako izgledamo sta ce biti u aprilu brutalno.
                              E da vec sad sam se polio govnima jer sam u startu sumnjao u kvalitete Mitrovica i Lazarevica sto se EL tice.
                              IDEMOOOOO BRE DA OBORIMO ONAJ NAS REKORDOD 7 POBJEDA U EL U NIZU SAMO JAKO BREEEEE.

                              Comment


                              • Igraju momci k'o "švajcarski sat", bukvalno se zna ko šta radi u svakom trenutku.
                                Naravno biće poraza, ali sa ovakvim stavom i odnosom prema klubu tu neće biti nikakvih zamerki, čak naprotiv.
                                Ovakva ekipa jednostavno ulazi pod kožu i mora da se voli i poštuje.
                                PS
                                Kako bi dobro legla neka pokretljiva petica, čak pre nešto 4/5 sa korektnim šutom, ali sve jo to sad skroz zaguljeno, pitanje kako uklopiti i da li će se saživeti sa ostatkom ekipe.
                                Last edited by L a z a r; 08-10-21, 13:00.

                                Comment

                                Working...
                                X