Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo taj Jovic i Lorenco,Tobi i Bobi i da ocinjemo pripreme
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment



    • Raspored-EL-slika.jpg

      Comment


      • Zvezda u Minhenu: Dva evroligaša i kandidat za osvajanje Evrokupa

        https://www.mozzartsport.com/kosarka...vrokupa/395747

        Comment


        • Comment


          • CRVENO – BELI POLAKO PALE MOTORE

            https://kkcrvenazvezda.rs/2021/08/18...o-pale-motore/

            Comment




            • Dobrić i Volters povređeni, neće igrati ove prve pripremne utakmice.

              Prva pripremna utakmica je za dva dana protiv FMP-a.

              Comment


              • KOMPLETNE CENĘ SEZONSKIH ULAZNICA KK CRVENA ZVEZDA ZA SEZONU 2021/2022

                https://kkcrvenazvezda.rs/2021/08/27...onu-2021-2022/

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post


                  Dobrić i Volters povređeni, neće igrati ove prve pripremne utakmice.

                  Prva pripremna utakmica je za dva dana protiv FMP-a.
                  Wolters se oženio pre nedelju dana, verovatno je na medenom mesecu. Za Šegija ne znam šta je u pitanju, ali povreda sigurno nije, nisu ni krenuli sa pripremnim utakmicama, gde i kada da se povredi?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Wolters se oženio pre nedelju dana, verovatno je na medenom mesecu. Za Šegija ne znam šta je u pitanju, ali povreda sigurno nije, nisu ni krenuli sa pripremnim utakmicama, gde i kada da se povredi?
                    Radonjić tako izjavio:

                    U tim prvim utakmicama nećemo moći da računamo na povređenog Ognjena Dobrića i Nejta Voltersa kome će trebati vremena da se uklopi. Ali, nadamo se da sve to neće ostaviti posledice, kao i da ćemo početak sezone dočekati u najjačem sastavu i zadovoljni urađenim u pripremnom periodu - tvrdi Radonjić.
                    Moja greška u vezi Voltersa, nije povređen nego verovatno i nespreman.

                    Comment


                    • Prva pripremna utakmica zavrsena, pobeda protiv FMP-a 69:64. U sastavu nije bilo Dobrica (povreda), Ivanovica (nepoznato zasto) i Voltersa (sutra valjda dolazi u Beograd).

                      Црвена звезда мтс: Лазаревић 2, Ускоковић 3, Давидовац 2 (9ск, 6ас), Митровић 12 (6ск), Xолинс 12, Лазић 3, Kалинић 10 (8ск, 6ас), Симоновић, Гушић, Поповић, Вајт 23 (7ск), Kузмић 2 (6ск).

                      Comment


                      • Hvala coveku koji je hteo da me obraduje sa ovom tabelom
                        Attached Files
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • NEJT VOLTERS STIGAO U BEOGRAD I POJAČAO CRVENO-BELE

                          https://kkcrvenazvezda.rs/2021/09/02/nejt-volters-stigar-u-beograd-i-pojacao-crveno-bele/

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post

                            Radonjić tako izjavio:



                            Moja greška u vezi Voltersa, nije povređen nego verovatno i nespreman.
                            Naravno da će tako da izjavi. Što ne znači da su povređeni, hteo je da ih "pokrije".
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Neće Radonjić da laže, pogotovo da izmišlja kako je neko povređen da bi ga pokrio.

                              Comment


                              • Važi
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X