Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karma ne casi casa. Milijarde dajte Partizanu. Samo napred. Napravite jos razdora u repki. Danilovic je jebao majku KKP a sad presao na repku. Bljuc

    Odjebite od naseg Dobrica samo. Pokupite sve ove druge raspadace iz repke. Nosite na kilo.

    Tako vam je kad se stoka istripuje da zna nesto o kosarci. Ne idi Nebojsa, makar igrali sa juniorima! Ne daj da i nas klub preuzme bagra! Toliko od mene posle ove sramote.
    Last edited by Storm; 04-07-21, 21:52.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Bjelica je Partizanovac,iz nase skole u kojoj su tada radili slepci jer su ga proglasili netalentovanim,bilo bi dobro da ga dovedemo ali sumnjam da bas toliku lovu imamo,jedino ako je Vucic izvukao iz FK Crvena Zvezda od ovih ligi sampiona i dao Ostoji deo toga.
      Ne znam kako drugacije ima toliku lovu da finansira i FK Crvena Zvezda i kosarkaske klubove Zvezda i Partizan,moze da zavuce ruku ko sultan u budzet,ali nismo mi bogati ko Arapi sem ako nije dobio veliku lovu za potpis koji se ceka.
      On je vas, kao sto je Sale Dj nas, tj. vise je Sale nas. Bjelica je ziveo i zivi u bloku, isao je u tu skolu, a KKP tu decenijama ima treninge... Bilo mu najlakse. Za koga navija, ima u novinama od pre neku godinu...
      Npr. moj sin je isao u istu skolu, ali nije hteo da trenira u KKP vec smo mu trazili drugi klub...

      Comment


      • Bjelica njihov cuj ti sta oni pricaju ,poceli su sami sebe da lazu ..lazna avangarda i borci za promene pocese da cvrkucu sns-u cim im uleteo el budzet ...ali nemojte zaboraviti da su pre dve sezone takodje imali el budzet ...to je iz iste rupe islo kao i ovi milioni sada ....na osnovu rezultata te pare su trebali da podele Mega i Borac ,da se pomogne Vojvodini a ne da se sipa u sns ogranak kk partizan
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • A da mi ne pišemo o njima na našoj temi? Naravno osim kada se igramo sa njima
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • U pravu je Ganac.

            Povedite računa šta pišete.

            Comment


            • Pa Čiča jebem ga ja ti nam se skroz odrodio. Nikako da te cujem sta ti mislis o ovom zavrtanju cesme nama a milioni njima? Tripla kruna, EL, pa jebem ga valjalo bi da nas poguraju malo. A?
              Ocel biti Vucicu pederu sa tribina ili ce i nama dopuniti kasu?

              Comment


              • Mi imamo ekipu. Trebaju nam 2 top igraca i to je to. (Pod uslovom da Nnoko i Walden ostaju) Plej je prioritet. Dvojka se moze sacekati i kasnije. Za pleja je svima jasno da moraju da se daju ozbiljne pare. Tu ne sme da bude greske.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Mi imamo ekipu. Trebaju nam 2 top igraca i to je to. (Pod uslovom da Nnoko i Walden ostaju) Plej je prioritet. Dvojka se moze sacekati i kasnije. Za pleja je svima jasno da moraju da se daju ozbiljne pare. Tu ne sme da bude greske.
                  Колико сам ја чуо,Волден иде јер нам је скуп...Сад не знам да ће у Минхен јер сад имају Јарета и Болдвина...

                  Comment


                  • Od viska glave ne boli,uzece ga Bajern na nasu zalost
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Upravo sam dobio pouzdanu informaciju da ovo što je napisao Nemam_ti_kad je neistina.
                      Ne samo da je neistina nego glupost i infantilno trolovanje.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Pa Čiča jebem ga ja ti nam se skroz odrodio. Nikako da te cujem sta ti mislis o ovom zavrtanju cesme nama a milioni njima? Tripla kruna, EL, pa jebem ga valjalo bi da nas poguraju malo. A?
                        Ocel biti Vucicu pederu sa tribina ili ce i nama dopuniti kasu?
                        Nisam se odrodio samo polako sklapam kockice.

                        Ne verujem da je Vučić želeo smiriti bes navijača Partizana tako što će im turiti u džep 20 miliona.

                        Tako će probuditi bes kod navijača Zvezde od kojih ima veći strah nego od navijača Partizana.

                        Jedino ako je njegov burazer krenuo da se sveti Čoviću pa želi na ovaj način da ga otera a onda da on sedne u fotelju.

                        Ako ostavimo moral na stranu i gledamo samo interes kluba, to možda i nije loše, jer željan dokazivanja verovatno bi na raznorazne načine uneo milione u klub.

                        Treća opcija da je Partizan stvarno obezbedio preko nekih svojih ljudi milione, tako bi zabiberili i Čoviću a i Vučiću jer većina navijača Zvezde je ubeđena da im je država obezbedila novac.

                        Krenulo bi onda i skandiranje ''Vučiću pederu''.

                        'Bem li ga, čudne stvari se dešavaju.

                        Nama nije zavrnuta slavina, para će biti ali isto kao prethodnih godina.

                        Comment


                        • Ova treća opcije nema veze s mozgom jer su to mogli da urade mnogo ranije - da je neko hteo da se isprsi. A neće niko da baca pare u bunar Zvezdi i Partizanu - samo picousti zbog izbora sad Partizanu. Zvezdi se ionako daje minimum koji je potreban da bi neki klub bio učesnik u EL, i to otkako učestvuje u EL.
                          I druga opcija pada ispit logike, braca je isteran još odavno iz KKCZ, da je hteo reagovao bi odmah nakon što je išutiran.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Samo polako, bez nervoze, vređanja. Budimo dostojanstveni i brusimo mišljenja uz međusobno uvažavanje.

                            A i ja sam stariji čovek, ne volim agresivne nastupe a i veliki sam gospodin. U svom kraju sam izabran za najvećeg gospodina.

                            Ja nisam kriv što je većina vas nervozna i uplašena zbog miliona komšija. Mene njihovi milioni ne plaše.

                            Zašto? Pa zato što sam siguran u nove titule i naredne sezone.



                            ''Zalud njima svo bogatstvo i tolike brazde, sirotinja bolje ljubi i slađe od gazde
                            Dok bogati kuće grade a ja ljubim cure mlade, suđeno je tako ljudi, neko radi, neko ljubi.''

                            Op, op, op...



                            Comment


                            • Smederevci su opaki i zanebani ljudovi.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Samo polako, bez nervoze, vređanja. Budimo dostojanstveni i brusimo mišljenja uz međusobno uvažavanje.

                                A i ja sam stariji čovek, ne volim agresivne nastupe a i veliki sam gospodin. U svom kraju sam izabran za najvećeg gospodina.

                                Ja nisam kriv što je većina vas nervozna i uplašena zbog miliona komšija. Mene njihovi milioni ne plaše.

                                Zašto? Pa zato što sam siguran u nove titule i naredne sezone.



                                ''Zalud njima svo bogatstvo i tolike brazde, sirotinja bolje ljubi i slađe od gazde
                                Dok bogati kuće grade a ja ljubim cure mlade, suđeno je tako ljudi, neko radi, neko ljubi.''

                                Op, op, op...


                                https://youtu.be/JshlOxygCGM

                                Comment

                                Working...
                                X