Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se za Avramovica,ne treba nam
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Taj ,za razliku od Djenke, ne zna kako se uzimaju titule,a i ko ga ..be.

      Comment


      • Hanga,Klaver,Micov,Wesrerman slobodni
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Prvog i trećeg od te četvorice bih voleo u klubu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Imamneki osecaj da ce Djenka nazad u jato
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Prvog i trećeg od te četvorice bih voleo u klubu.
              Ja bi samo Hangu
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Bravo Laki 👍🏻

                  Comment


                  • Sad gledam Robija ce biti danas predstavljen u kk preko puta i cijeli hepening prenosi Arena pa sunce ti zarko jebem gdje ja zivim koji cirkus za nevjerovati.

                    Comment


                    • Odličan niz na tviteru kao odgovor navijaču ovih sa tamne strane ...potpisujem skoro svaku napisanu reč


                      Zbog ovakvih imbecila ne postoji ta količina para koju država može upumpati u kkp, ni dolazaka najskupljih trenera Evrope, koja će ugasiti njihovu maniju da su oni nešto zaslužili i da samo njima pripada. Dok se ne ugasi sva konkurencija i njima dodele sve pobede i trofeji.
                      Iako nekom naivnom ljubitelju košarke deluje da je dolazak Žoca apsolutno i isključivo pozitivna stvar za domaću košarku, to bi moglo biti tačno da smo neka Endesa, gde klubovi, navijači i mediji nisu maksimalno zatrovani politikom i zaverama i iskonska mržnja kulja.
                      Ovde neću objašnjavati političke razloge za ove silne intervencije i skandalozno visok budžet za kkp, mislim da je to jasno svakom s malo mozga u glavi, ali želim da objasnim zašto će ovde sportski aspekat dolaska Obradovića ostati u senci pogoršavanja ionako zatrovanih odnosa
                      Prvo, Žoc je trener sa fenomenalnim i zasluženim rezultatima iza sebe, ali i trener koji sad dolazi iz klubova/liga koje su po budzetima i aspiracijama daleko od sedmoplasirnog ABA lige, kao i same ABA lige. Dakle dolazi u sredinu u kojoj se oseća kao da je zašao među domoroce.
                      Poznat kao egomanijak i prekog karaktera, svaki neuspeh bi za njega značio poniženje na kakvo nije navikao i to bi ga dovodilo do ludila i potrebe da krivi sve i svakog okolo osim sebe. Pritisci medije, organizaciju i sudije su već viđeni. A ko sme šta da mu kaže? Bukvalno niko.
                      A sad grobari(čast izuzecima). Njima je još Vujošević, koji svoje uspehe zahvaljuje apsolutnom monopolu na sve u toj eri, u momentu kad se pojavila konkurencija, odlučio da proda priču o aparthejdu, opoziciji i zaverama. Kako bi sakrio sopstvene limite u zdravoj konkurenciji.

                      Naravno da ništa od toga nije istina, ali ostrašćenim navijačkim mozgovima koji su razmaženi monopolom, vrhunskim budžetima, otimanjem igrača i prebijanjem sudija, nije teško bilo da poveruju da se njima nešto otima u momentu kad se pojavio neko ko zna da ih pobedi.
                      Dukljanin je oko sebe stvorio kult, tu mu je pomogao i mučeni Tegeltija i odnosi su zatrovani zauvek. Iz tog razloga pomenuti navijački mozgovi više nisu u stanju bili da se nose s realnošću i zavere su im okupirale mozak uz megalomaniju da su bogom dani i nešto im pripada.

                      Svaki poraz je bio zavera i nepravda, a sa druge strane ne stvorena slika neke demonske Zvezde koju zle sile guraju kako dobro(kkp) ne bi pobedilo. Svaki privatni neuspeh, porodični ili neko drugo nezadovoljstvo, konstantno se okretalo ka velikoj Sotoni, Zvezdi uz sulude priče.
                      ako se i došlo do priče kako samo Zvezda dobija pare od države, a kod njih se igra samo iz dobrote ljubavi i poštovanju prema nekakvoj imaginarnoj instituciji. Sponzori na dresovima, javni istupi direktora državnih preduzeća koje im daju pare i jasne cifre, prosto se ignorišu.
                      Miopija ide i toliko daleko da se ne sećaju kako je pravi aparthejd izgledao, u nedavnoj prošlosti, bez jednog sponzora na dresu, juniorima u ekipi, borbi za opstanak u ligi i nošenju koševa i grba. Njima je to jednako kao i njihovo trenutno stanje. Potpuni razvod od realnosti

                      Sad, zamislite kad na takav mentalni sklop i nakupljeni bes razmaženog deteta, njima dođe jedan Žoc sa sigurno preksupim pojačanjima(jer ne bi se svakako on blamirao a da ne dobije sve što traži). Titule su već upisane, Evroliga obezbeđena, sve je u glavi već završeno.
                      Sad, zamislite kad na takav mentalni sklop i nakupljeni bes razmaženog deteta, njima dođe jedan Žoc sa sigurno preksupim pojačanjima(jer ne bi se svakako on blamirao a da ne dobije sve što traži). Titule su već upisane, Evroliga obezbeđena, sve je u glavi već završeno.
                      z tog razloga ne vidim da je ovaj razvoj događaja nekakav ogroman plus iako se radujem jakoj konkurenciji i jakom kkp. Sportski volim to jer volim košarku, a milion puta više uživam posle kad neki novi Gudura gasi trojkom o tablu. Ali se bojim da će sporta najmanje biti. Jbg.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        *ebo pare, siledžijstvo, otimanje....
                        Nama je i ovo dovoljno.

                        Comment


                        • Ocel Aca nesto presuti i na nas grbave sto igramo EL ili ce klub na 7 mjestu ABA lige dobiti sve da se takmice sto dalje u kupu sa wild cardom?
                          Al neka Zvezdo mirna budi, vetar u ledja kada vetra nestane!

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ocel Aca nesto presuti i na nas grbave sto igramo EL ili ce klub na 7 mjestu ABA lige dobiti sve da se takmice sto dalje u kupu sa wild cardom?
                            Al neka Zvezdo mirna budi, vetar u ledja kada vetra nestane!
                            Za sada su dobili velike pare za trenera,cekamo da vidimo kako stoje sa budzetom za igracki kadar ali cujem da su kontaktirali Kalinu i Westermana tako da pametnom dosta
                            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                            Comment


                            • Kalina moze da bira el tim. Sve sto mogu je da ga kontaktiraju.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Kalina moze da bira el tim. Sve sto mogu je da ga kontaktiraju.
                                Ako nemas bar 500-600 k da ponudis onda ga i ne kontaktiras ....a slozices se da za ekipu sa ovih prostora koja igra EC to nisu nimalo sitni novci
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X