Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je on priliku da se pokaže u EL pre par sezona, ali je tada izgoreo u jakoj konkurenciji.
    Sada... možda kod Radonjića će pokazati više, sigurno je i sazreo kao igrač. Ono čemu se ja nadam da dolazi na mesto backup pleja, bio bih vrlo zadovoljan ako bude bio na toj poziciji.
    Ne bih mu dao ključeve evroligaškog tima.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Сад је питање шта са Волденом?Да ли ће бити први плеј или ће на позицију бека...

      Comment


      • Vise bih voleo kobsa al jebiga, sta znam... U odnosu na jovica i lorenca sranje, u odnosu na hola apgrejd, voleo bih kobsa da menja lojda
        Nesto ovako jovic, dzoni
        Kobs, volden

        Comment


        • Кобс и Лојд је као да поредиш небо и земљу...Немају додира никаквих сем што су Американци и играју кошарку...

          Comment


          • Voleo bih Stefana PG i Nemam_ti_kada da čujem šta misle o našoj novoj akviziciji?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Comment


              • Spominje se i Lazarević, to mi se već nimalo ne sviđa.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Tek kad se ustanovi da i Luka Mitrovic dolazi... Ovako, Dzoni je dobar igrač ali za EL da nosi organizaciju igre, bas tesko. Procenti suta su mu oko 30% sto ce kroz putovanja i teske odbrane iz nedelje u nedelju prirodno opasti te se upisi tipa opasan suter mogu osporiti. Sto se tice organizacije tu je sasvim ok, vidi dobro i igraca u cosku, vidi dobro i centra sa kojim vrti centralni pik a zna uz kontakt da ide ka kosu.
                  Slusajuci podkast Waldena gdje je indirektno najavljeno da ostaje sl godine i da sebe vidi na kecu znaci da mi vise plejeva necemo dovoditi.
                  PG - Walden, Ivanovic, Hall
                  Meni se licno ne dopada pretjerano ali razumijem zelju Radonjica bas njega da dovede.
                  Mitrovic je ja ne znam zbog čega podignut iz pepela i doveden da grije klupu umjesto Simonovica. Boze me dragi sačuvaj ako ne uzmemo neku zvjer na PF tipa Bjelica jer realno Mitrovic mora bas dosta da unaprijedi igru kako bi bio koristan za tim a valjda mu crveno bijeli dres bustuje samopouzdanne i konacno zaigra.
                  Dakle dva pojacanja za sad nije neka velika sreca ali uz dobar timski rad moze biti ok.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Tek kad se ustanovi da i Luka Mitrovic dolazi... Ovako, Dzoni je dobar igrač ali za EL da nosi organizaciju igre, bas tesko. Procenti suta su mu oko 30% sto ce kroz putovanja i teske odbrane iz nedelje u nedelju prirodno opasti te se upisi tipa opasan suter mogu osporiti. Sto se tice organizacije tu je sasvim ok, vidi dobro i igraca u cosku, vidi dobro i centra sa kojim vrti centralni pik a zna uz kontakt da ide ka kosu.
                    Slusajuci podkast Waldena gdje je indirektno najavljeno da ostaje sl godine i da sebe vidi na kecu znaci da mi vise plejeva necemo dovoditi.
                    PG - Walden, Ivanovic, Hall
                    Meni se licno ne dopada pretjerano ali razumijem zelju Radonjica bas njega da dovede.
                    Mitrovic je ja ne znam zbog čega podignut iz pepela i doveden da grije klupu umjesto Simonovica. Boze me dragi sačuvaj ako ne uzmemo neku zvjer na PF tipa Bjelica jer realno Mitrovic mora bas dosta da unaprijedi igru kako bi bio koristan za tim a valjda mu crveno bijeli dres bustuje samopouzdanne i konacno zaigra.
                    Dakle dva pojacanja za sad nije neka velika sreca ali uz dobar timski rad moze biti ok.
                    Njegovo primarno i neće biti da odapne za tri poena već da razigra saigrače. Sve što si naveo je istina uz dodatak da ima "muda" i ne boji se odgovornosti. Ne znam zašto se prethodne sezone on u KKB stavljao kao 6 / 7 igrač kada mislim da je kvalitetniji od Kobsa.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post

                      Njegovo primarno i neće biti da odapne za tri poena već da razigra saigrače. Sve što si naveo je istina uz dodatak da ima "muda" i ne boji se odgovornosti. Ne znam zašto se prethodne sezone on u KKB stavljao kao 6 / 7 igrač kada mislim da je kvalitetniji od Kobsa.
                      Jer diktira tempo, jer preuzima odgovornost. Takav igrac je zlato kad udje u igru. Razdrma igrace udje u seriju ali konstantan nije bio sve ove godine. E sad, Radonjic ga dobro poznaje i vjerovatno ima ideju kako da ga koristi sto moze biti dobro ali onda Walden ne moze biti prvi plej to je jasno.

                      Comment


                      • Nece Ivanovic doci kod nas da bi bio bek ap. Pozicija prvog pleja i el bi ga eventualno doveli. Etiketa ‘izdajnika’ koja je vec stavljena Radonjicu ipak decku ne treba bez preke potrebe i nekog ozbiljnog plusa za njegovu karijeru. Novac sigurno ne opravdava tu zrtvu, jer bi slicne pare dobio u nekom ec timu iz Rusije ili Turske. Znaci da se ide na pricu da mu se da ozbiljan prostor u evroligaskoj ekipi, a to je ili pozicija prvog pleja ili garantovana minutaza od 20 minuta, pa da uzme neke minute i na 2.
                        Last edited by Storm; 18-06-21, 18:47.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Dzoni je dobar igrač ali za EL da nosi organizaciju igre, bas tesko
                          Organizaciju ce da nosi prvi plej a ne Ivanovic

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Nece Ivanovic doci kod nas da bi bio bek ap. Pozicija prvog pleja i el bi ga eventualno doveli. Etiketa ‘izdajnika’ koja je vec stavljena Radonjicu ipak decku ne treba bez preke potrebe i nekog ozbiljnog plusa za njegovu karijeru. Novac sigurno ne opravdava tu zrtvu, jer bi slicne pare dobio u nekom ec timu iz Rusije ili Turske. Znaci da se ide na pricu da mu se da ozbiljan prostor u evroligaskoj ekipi, a to je ili pozicija prvog pleja ili garantovana minutaza od 20 minuta, pa da uzme neke minute i na 2.
                            Vrlo dobro rezonovanje. Zanimljivo

                            Comment


                            • Ivanović će biti backup plej.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Vatrogasac View Post
                                Organizaciju ce da nosi prvi plej a ne Ivanovic
                                Dace Bog! Ja se iskreno nadam a da ce Dzoni sa klupe da mijenja ritam i po potrebi da bude kombo na terenu. Volio bih iskreno.

                                Comment

                                Working...
                                X