Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Petrusev burazer leba ne jede... Nema sta on da trazi u el, u nba mozda kad ga djusiraju kao doncica

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Pa da li nam je stvarno bio potreban veceras na plus 30 da igra
      Nisam gledao utakmicu, ali ovo napisano je klasican trademark DR-a.
      Inace, Lojd je odigrao jako dobro za nas ove sezone i ja ne razumem one koji ga kritikuju. Retko je sresti nekoga ko igra na obe str. a da je dostupan. Bez njega smo smesni.

      Comment


      • Distorzija skočnog zgloba obično ne ugrožava ni karijeru ni ugovor. Zadovoljan sam što neće naredne sezone igrati u našem dresu, nije me "kupio" da vredi onoliko koliko je izvikan kod navijača (moj lični impresum).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post

          A sto ne dovedu oni Dobrica, Davidovca, Gudurica, i oni su profesionalci i igraju za pare, zasto ih KKP ne dovede , sta ima veze sto su zvezdas? Jaramaz je grobar pa valjda mu je cast da igra kod nas za 250 k godisnje u EL i da gleda iza ledja svaki dan ili da ode u EL u siromasnu nemacku za 500 do 600 k eur godisnje kod trenera koji ga trazi. Kakvu tesku dilemu ima, i puj na upravu KKCZ sto ne pokusava da ga dovede.
          Jaramaz ima kvalitet za El,nece doniti vise od 250-300k u Bajernu!
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post

            Jel jos uvek balavimo na ove njihove tornjeve, jel od njih ocekujemo da sledece sezone dominiraju u NBA kada odu tamo a jedan MJK ih pojeo?
            Ti momci su talentovani i ne treba na osnovu jedne loše utakmice omalovažavati ih.

            Veći deo sezone su bili odlični.

            Nemam ništa protiv da i jedan i drugi pređu kod nas.

            Comment


            • Petrusev je najtalentovaniji u Evropi sto se tice centarskih pozicija,gledao sam ga puno puta fantastican je,videcete to vec u narednoj utakmici ,nevidjen potencijal koji ima svesto treba modernom igracu ,zbog toga nema teorije daga dovedemojer mu je cena astronomska !
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post

                Ti momci su talentovani i ne treba na osnovu jedne loše utakmice omalovažavati ih.

                Veći deo sezone su bili odlični.

                Nemam ništa protiv da i jedan i drugi pređu kod nas.
                Evo ja obe ruke dizem da dodju kod nasSImonovic mozda ima neke teoretske sanse ako ne prodje u Letnjoj ligi sto znaci da moras da cekas da vidis da li ce ostati tamo krajem avgusta ili ne? Petrusev, nema teorije i da se ne zanosimo .

                Samo sam hteo napisati, jednu su utakmice protiv krke i ostalih , i onda dodju utakmice za pare gde se vidi ko je od kog materijala, A nama je svaka utakmica za pare kada krene sezone, a njima bile dve KUP i juce i na obe su obojica fulali protiv nas.

                Comment


                • Ma dobri su to igraci. Msm ko sam ja da kazem da ne valjaju meni se ni Jokic nije svidjao a lik MVP NBA. Ok Micic mi se svidjao al me svi popljuvase kad je dosao u Zvezdu (spravom, bas je los bio) eno ga MVP EL tako da i ovi momci imaju potencijal. Treba samo vidjeti koliko smo spremni da odvojimo novca za to i da nam se ciljevi poklope. Da ih je Noko oducio od kosarke-jeste.
                  Walden ostaje tu na kecu i sl godine 😎 tako da dovodimo tu jedno pojacanje. Ne vjerujem da ce Dobric vise ikad igrati na 2 kad se završi kls pa ocekujem tu dva pojacanja i jedno na 4. Stim da nam fali igrac poput Rita na 4/5 ili strec 5.
                  Cini mi se da Covic uzima i poslednji petogodisnji mandat, i nadam se da cemo sklopiti dobar, atraktivan tim za sezonu, ova je bila jedna od najboljih sto se uspjeha tice al ja je ne bih ponovo gledao.

                  Comment


                  • Wolden je 2,nama treba dva pleja ako hocemoborbu za top 8
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Ma dobri su to igraci. Msm ko sam ja da kazem da ne valjaju meni se ni Jokic nije svidjao a lik MVP NBA. Ok Micic mi se svidjao al me svi popljuvase kad je dosao u Zvezdu (spravom, bas je los bio) eno ga MVP EL tako da i ovi momci imaju potencijal. Treba samo vidjeti koliko smo spremni da odvojimo novca za to i da nam se ciljevi poklope. Da ih je Noko oducio od kosarke-jeste.
                      Walden ostaje tu na kecu i sl godine 😎 tako da dovodimo tu jedno pojacanje. Ne vjerujem da ce Dobric vise ikad igrati na 2 kad se završi kls pa ocekujem tu dva pojacanja i jedno na 4. Stim da nam fali igrac poput Rita na 4/5 ili strec 5.
                      Cini mi se da Covic uzima i poslednji petogodisnji mandat, i nadam se da cemo sklopiti dobar, atraktivan tim za sezonu, ova je bila jedna od najboljih sto se uspjeha tice al ja je ne bih ponovo gledao.
                      Ne znam da li ce uzeti taj jos jedan mandat.

                      Zao mi je samo sto nam je nas forumas banovan na duze, ali evo dominira na drugom forumu . Vec sam mu otvoreno putem twitera predlozio da dovede svoju ekipu isomisljenika sa fb i foruma , skupi dovoljan broj glasova i naravno povede i Pedju Stojakovica sa sobom i neka osvoji vecimu i jednom nas on zajedno sa njegovim trenerom odvede na vrh Evrope. Sve ima , samo treba da sa reci predje na dela.

                      Comment


                      • Nacuo sam da mu je pun kurac moljakanja za lovu i natezanje za placanje i jos 100muka. Da mu je ova sezona odnjela zivaca i da nema zelju da se opet maltretira al sadista je on i prijavice se opet.
                        Ne znam da ima neko drugi ko bi zelio to mjesto i da ima vecinu.
                        Sto se Peje i ekipe tice... Sta reci, kasno je banovan, dopustalo mu se svasta, ja sam ga ignorisao 4 godine Vi ostali niste i vidim napustili ste pisanje na ovom forumu.
                        Za ulaganje novca potreban je interes, privatni ulagac koji bi ulagao minimum svojih 3miliona i nek 2 dobije od dezave, mora imati interes zasto ulaze taj novac. Pogotovo nece uloziti svoja 3 ako sa druge strane brda drzava daje 5. Prica je suluda ne bih ulazio dalje.
                        Mene interesuje dobar basket jos ako ga igra Zvezda zadovoljstvo je veće.
                        Ako zabodemo licencu znaci bice zurka ali sacekajmo 20ak dana.

                        Comment


                        • Osim Voldena, večeras najverovatnije i bez Lojda.

                          Comment


                          • Smjenilo ga! Ko ce nam sad zavrtati ruke oko licence?

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Smjenilo ga! Ko ce nam sad zavrtati ruke oko licence?
                              e ako su. Dosadio je i bogu i narodu sa svojom nedoslednoscu.

                              Comment


                              • Doći će neko još gori koji će morati svirati onako kako bogati kažu.

                                Comment

                                Working...
                                X