Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leprsava i raznovrsna igra protiv realno dosta slabijeg Zlatibora. Uglavnom pokazatelj da igraci itekako znaju sta treba da rade, i da postoje instrukcije i akcije koje Radonja postavlja ali da jednostavno nema kvaliteta da se to izvede protiv jacih odbrana pa se igras svodila na 1na1 Lojda Dobrica Korija. Pre svega zbog nedostatka kvalitetnog pleja i centra. Hall je tezak odron, njega se treba resiti po svaku cenu. Zali boze onog frejma. Uskok ima resenja i herca za Zvezdu ali je jos zelen. Nnoko je zver i treba ga zadrzati ako je moguce. Kuzmica ne bih zadrzavao, protiv boljih ekipa je bezopasan. Nema igru ledjima, presporo se otvara iz picka, nema ni odraz vise. Nema tu vise atletike za ozbiljnu kosarku. Takodje MJK Simon Rit . Radanovu dati sansu ako hoce da radi ko konj preko leta, inace od njega nema nista. Njegov sut je tragikomican, deluje da sve sto je do sada napravio je cist talenat, a to nije dovoljno za ozbiljan nivo kosarke. Fascinantno je kako je Radonja izvukao ovakav finis sa ovim rosterom, bez pleja i sa prakticno jednim centrom. Bilo koji drugi trener bi glat izgubio protiv future mozda cak i od Igokee.

    Comment


    • Originally posted by Marcus View Post
      Bilo koji drugi trener bi glat izgubio protiv future mozda cak i od Igokee.
      Pretenciozno. Malo je bezveze davati takve stejtmente kad od zadnjih 8 sezona trenerima koji nisu Radonjic je dozvoljeno da zavrse samo 2 sezone. Prakticno nemamo neki validan bencmark.

      Comment


      • Jovic, Nedovic, Monroe, Dekker
        Motaj kablove, angazuj jos jednog tima Mat Thomas i da pocnemo, jos ako bi Bjelica dozivio upalu mozga pa neuracunljiv potpisao za nas...

        Comment


        • Evo polako dolazim sebi posle petka i onog svega sta se desilo.
          Dejan Radonjic je napravio nesto sto se granici sa ludilom sa nasom ekipom ovo je za riplija ja to poredim sa sampionskom titulom Lila u Ligi 1.
          Sve je ja mislim ovde ispricano ali posle svega sto se desilo sezona ce biti vrlo uspjesna zahvaljujuci samo jednom covjeku.
          Ekipa future je imala roster 3 puta talentovaniji od naseg ali naletjeli su na gromadu i nece da moze dalje.
          Sada ce me napasti da dizem u zvijezde jednog covjeka ali sve ukazuje da sam u pravu i da Dejanu Raonjicu treba spomenik dici na sred kalemegdana.
          A sad cu malo otici van teme ne zamjerite ja dam vjerovatno jedini covjek u Srbiji koji ekipu Denver Nagetsa ocima ne mogu da smislim i mislim da Jokic nije MVP jutros sete mogli vidjeti pravog igraca za tu titulu Lilarda 60 poena covjek ubaci a ostale statse me mrzilo traziti.
          Dobro Lilard i ja smo igrali na istoj poziciji pa mozda sam malo subjektivan al ajde da se razumijemo ja navijam svim srcem za Boston.
          E da za kraj citam nesto da kao kosije oce Nikolu Ivanovica ali malce su se presli on ce vjerovatno kod nas.
          Izvinite na malo duzem postu.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Jovic, Nedovic, Monroe, Dekker
            Motaj kablove, angazuj jos jednog tima Mat Thomas i da pocnemo, jos ako bi Bjelica dozivio upalu mozga pa neuracunljiv potpisao za nas...
            Neda nece da igra za PAO za 800k/god? Bese neki info da je imao (naglasak na imao) ponudu od 1.6 za 2 god.
            Jel' nam trebaju i Jovke i Neda u smislu izdrzavanja cele, ili vecine sezone bez povreda?
            Moze Monro, levak, 2.11...
            Deker; jel' moze na 4? Kakav je bio u Turskoj? Nisam ga gledao.

            Comment


            • Ako mislis na povrede, tesko mogu oba da se povrede istovremeno a sve i da se desi u sred PO imamo i Waldena tako da ja ne bih brinuo. Sto se para tiče Nedovic bi igrao za 400-500k ko iz topa, ne zaboravi da mi u ponudi imamo i Beograd.
              Mat Thomas jebena pracka, nema neki set kretnji u reket ali moze da prodje, defanzivno nije rupa ali sam ga zamislio u petorci Walden, Thomas, Dobric, Deda, Nnoko. Gdje imas range, sirinu, iso, p&r, p&p ama sve... Skok bi skripao ali to bi bila petorka koja ubrzava igru i napada zaostatak.
              Monroe je stara garda i izuzetno skolovan centar sa low post tehnikom, poludistancom i jebes mi sve, tenk pod kosem, Kuzmicu pruuziti ruku na borbi ali za PO EL nemas kud.
              Dekker je bio dobar, imao je sjajne partije ali znao je da bude i prilicno los do stetan za svoj tim. Gledao sam ga 4x ove godine i toplo-hladno ali on ima ono sto nam treba, katovanje i borbenost.
              ​​​​​Na cetvorci nam treba igrac e sad on ce da zavisi od bekova, ako budu poenteri (Jovic i Nedovic to jesu) onda nam treba neka cetvorka, pipac table, defanzivac (moze to biti Dekker zato sam ga i pomenuo) al ako nam bekovi bidu razigravaci onda nam treba cetvorka sa sutem kao sto je bio Simonovic prije cetiri godine.
              Treba vidjeti sta je realno i uklopiti to da valja, znace se u narednih 20ak dana.
              U ovom periodu se vec vode razgovori i nas tim zna sta je u ponudi a sta nama treba pa...

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                Evo polako dolazim sebi posle petka i onog svega sta se desilo.
                Dejan Radonjic je napravio nesto sto se granici sa ludilom sa nasom ekipom ovo je za riplija ja to poredim sa sampionskom titulom Lila u Ligi 1.
                Sve je ja mislim ovde ispricano ali posle svega sto se desilo sezona ce biti vrlo uspjesna zahvaljujuci samo jednom covjeku.
                Ekipa future je imala roster 3 puta talentovaniji od naseg
                E blago tebi....sto bi reko Sarac pomislih da si nekome pozajmio password.

                Comment


                • Za pocetak daj Blazica i Cobsa anakon toga da povijamo Jovica i Rida ,naravno Hol,Kuridza,Kuzmic nemaju sta sa traze vise kod nas uz Lojda koji ide 200 posto
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Moze, al ne verujem da ce se poslovi sa djeticima zavrsiti...

                    Comment


                    • Nema sta da se zavrsava sa Djeticima. Ljudima isticu ugovori i mogu da biraju gde ce. A kad te zove evroligas ne razmisljas previse.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Nema sta da se zavrsava sa Djeticima. Ljudima isticu ugovori i mogu da biraju gde ce. A kad te zove evroligas ne razmisljas previse.
                        Zar Kobs nema ugovor i za sledecu sezonu? Doduse, ako dovode Pulena, ne znam sta je po sredi... Rid je izgledao dobro u par utakmica, ali kada je Noko poceo da igra, pa makar i ovoliko (bez pravog pleja), meni se ucinilo da je razlika drasticna, u korist Noka. OK, mozda ne drasticna, ali ipak razlika.

                        Comment


                        • Rid je fenomenalan za p&r i za zastitu obruca, ali sta da radis snjim na low postu? Sta ces snjim kad je plej pretnja u sutu? Sta ces snjim da branis ako centar ima pracku? Jebga, Noko ga je nadskakao i sacuvao pa sad ne znam koliko nam je hitan a ima Monroe bez ugovora. Koji mnogo više odgovara igri koju Radonja forsira u napadu. Kroz karijeru je obozavao da ima visokog koji zna da zida.

                          Comment


                          • Ja sam vise mislio na Ivanovica i Mitrovica nego na Rida i Kobsa. Prilicno sam siguran da su nase dve petice za sl.sezonu Nnoko i Kuzmic.

                            Comment


                            • Manite se Mitra,Monro bi bio extra ali pitanje je koliko kosta.Najteze ce nam biti da nadjemo kvalitetnog igraca na poziciji 4!
                              Cobs po meni moze korektno da odigra i u El
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • vredi pogledati

                                Comment

                                Working...
                                X