Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Монтепаски View Post
    Нема dekkard да се огласи...Да честита титулу...Биће да слави данашњу победу над Крком...
    Naravno da mi je drago zbog još jedne ABA titule i plasmana u EL. Možda najružnije finale ikada po igri, ali ipak titula je ono što se računa.
    S nestrpljenjem čekam sledeću sezonu kada ćemo se plasirati u plejof EL.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • https://twitter.com/bukumir/status/1...620059652?s=19
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Možda smo imali blago naklonjeno suđenje, možda i nismo - teško mi je prosudit,i jer kada god pomislim da nam daju lahor oni ne sude neki očigledan prekršaj kao onaj sa Lojdom od strane Nikolića. No nebitno, bitna je titula i najbitnije da N.Č. stavi prst na čelo sa komletnom upravom i sebi postavi pitanje ŠTA i KAKO DALJE? Ovako ABA ne funkcioniše najbolje, prevelika netrpeljiivost se stvara. Šta je najbolje za košarku u Srbiji, šta je najbolje za Zvezdu (za Partizan, Megu, FMP...)? Zašto ne bi MTS umesto pare ABA ligi davao KLS ligi, da li bi to donelo revitalizaciji košarkaških centara poput Kraljeva i Leskovca? Ako se sa druge strane odluče za ABA ligu onda treba videti zašto niko drugi ne obezbeđuje sponzore koj bi digli standard lige (od nagrada za plasman, nagrada za najboljeg strelca, asistenta, odbrambenog...do toga da ABA 2 liga postane kvaliettnija. Sudije moraju da budu plaćene tako da ih ne možeš potkupiti, moraju takođe delegati da ih oštrije ocenjuju i da budu sankcionisani za greške (nikako abolirani), ovako su podložni i ucenama i "ruka ruku mije" fazonu a ispašta košarka.
        Mislim da je ovakva ABA liga udarila u zid i dalje ovim putem ne ide, nešto moraju menjati.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Uh, bez glasa, ali punog srca jutros. Sinoc smo bili tu za nasu Zvezdu. Ne svidja mi se emocija koja je preplavila nas navijace. Da je pocela kradja sinoc bio bi linc. Da li to treba bilo kome? Ja bih definitivno razmislio o dve stvari. Izlasku iz ove lige ili njenoj totalnoj reorganizaciji. Cak i onaj predlog da strane el sudije sude PO nije losa prica. Sve u svemu, ovako vise ne moze. Ovo je sport a ne rat. Ako ne mogu da ligu drze u tim okvirina, lepo razjebati i cao. Njeno postojanje sa ovim el/ec licencama i zatvaranjem nije nuznost. Dobro razlisliti sta je nas interes u ovom slucaju.
          Last edited by Storm; 29-05-21, 07:46.

          Comment


          • Račuanjući oba kraja terena ubedljivo naš najbolji igrač u ovoj seriji je bio Noko.

            Najracionalniji, sa najmanje grešaka a bio bi i brutalniji sa dobrim plejmejkerom.

            Comment


            • Čestitke momcima i stručnom štabu. Potpuno zasluženo
              Last edited by Ivan9; 29-05-21, 11:48.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Račuanjući oba kraja terena ubedljivo naš najbolji igrač u ovoj seriji je bio Noko.

                Najracionalniji, sa najmanje grešaka a bio bi i brutalniji sa dobrim plejmejkerom.
                Bice sledece sezone !
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Mislim da MTS finansira ovu ligu samo zato sto je ona uz EC jedini moguc izlaz u Evroligu za nase klubove pod jedan, i pod dva zato sto se politicki zelimo nametnuti kao lider regiona.

                  E sada je samo pitanje kako se desava ovo sa sudjenjem sto se desilo u Podgorici. O tome bi stvarno trebalo da se pokrene neki postupak i da se vidi koji je uzrok onakvog ponasanja sudija... da li im je neko pretio, ili ih je mozda platio. Ako jeste, a svi znamo da jeste, utvrditi ko je to uradio i adekvatno reagovati.

                  Pitanje je ko bi trebalo da povede takav postupak. Svaki pokusaj i inicijativa Zvezde da se nesto popravi se cesto tumaci Covicevom zlom namerom. Tako da je neophodno ujedinjenje svih nasih klubova po tom pitanju jer je to od interesa ne samo za nase klubove nego za sve... ali ako ostale bole kita jer imaju mnogo vecih problema, ne znam sta je prepreka da se barem od klubova iz Srbijw to pokrene. Ionako su blizanci + fmp pod istom kontrolom, a problrm moze napraviti Misko koji je blizak sa Podgoricanima i kome je to verovatno lose po njegov 'biznis'. Mada bi trebalo konacno i njega staviti na svoje mesto a ne uzimati lovu da se prave propagandni filmovi na RTS koji ga velicaju.

                  Comment


                  • Da li je Luka Mitrovic nesto uradio ili izjavio, pa mu juce organizovano vicu da je picka prodana? Ili je to samo pokusaj da se destabilizuje igrac i da ne isporuci ono sto moze. Inace, pohvalio bih njegovu igru u ovom finalu.

                    Comment


                    • Jeste, radovao se kada je cini mi se dela vale imao bacanja za pobedu, kezio, stegao pesnice i radovao se...
                      Meni dovoljno, ok nije frka, ima pravo na to...ali imam i ja pravo da kazem da je picka prodana...
                      Tolike godine smo ga trpeli, malo malo pa sjebe nesto inpored toga mu placali i oporavak i davali platu, pa produzavali ugovor, pa opet mu davali 300 sansi kad nije mogao do obruca da dobaci sa linije za 3 poena i onakav kez i radovanje na kraju...
                      Plus je bio kapiten tog kluba 6 god, jel video ko od vas tako nesto od jake, djenke itd?

                      Comment


                      • Sve su to izgovori. Treba priznati da ima znatan broj navijaca kojima je stalo do pobeda po svaku cenu i koji ce uvek vredjati protivnicke igrace bez obzira na njihov minuli rad.

                        Comment


                        • Nervira i mene ta njegova gestikulacija. Ali sta onda reci za Radonju, koji je kod njih ostavio traga i kao igrac i kao trener? I on se covek radovao nasoj pobedi i skakao oko terena ceo mec zeleci pobedu (radonjizam). Ja Luki ne bih zatvorio vrata. Nismo zatvorili Rasku Katicu koji je pevao ‘kurva umire, kurva gasi se’, ne moramo ni dugogodisnjem kapitenu, zbog malo jace gestikulacije.
                          Last edited by Storm; 29-05-21, 14:32.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Sve su to izgovori. Treba priznati da ima znatan broj navijaca kojima je stalo do pobeda po svaku cenu i koji ce uvek vredjati protivnicke igrace bez obzira na njihov minuli rad.
                            Ja nisam video da je iko ikad vredja jaku i djenku...doduse jesu dok su igrali za nas, ali u protivnickim timovima niko...ma ok ni ja mu ne zatvaram vrata, ni dangubicu iskreno...ali dokle god bude skako i radovao se tako od mene ce dobiti zvizduk...moras bar mrvu postovanja da imas...
                            Ja ne krivim navijace buducnosti kad vredjaju radonju...po meni je to sve ok, jebiga borba...nije ovo balet ili pozoriste...ko to voli eno mu pozoriste, neki koncert neke klasicne muzike pa neka nedeljom uziva uz to...

                            Imas onu poznatu sliku gde otac i stric dzona terija, navijaci vest hema pokazuju teriju srednji prst kad je dao gol vest hemu

                            Comment


                            • Kad Jaka i Djenka budu igrali protiv nas u finalu i krenuli da nas pune, video bi istu stvar. A ima i do toga da za domace igrace postoji manje tolerancije nego za strane.

                              Comment


                              • Било би лепо кад би довели малог Јовића из Меге!И тако изгледа да нема вајде ни од једног од наших јуниора...Пишем ово јер је јуче у Моцарту била та вест...

                                Comment

                                Working...
                                X