Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo DR ovo je tvoja pobeda,sas nek celava spodoba trazi premiju i za abu!!!
    cestitke momci idemo po Kls!!!!!
    lepo je biti delija!!!!
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Нек се сад слави,ал већ сутра би требало да поднесе колективна тужба против ћелавог Обрадовића због злоупотребе службеног положаја-довођења Ленгестона Хола!Неко мора кривично да одговара за његово довођење!

      Comment


      • Noko odigrao maestralno a za Hola reci nemam,takav jajaros i sisica odavno kod nas nije igrao
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Radonjic Dejan, jeda je Radonnic Dejan!
          Zvezdo ti to znas, da uvek kad igras ja proci cu citavu planetu! Bila noc il dan, java ili san ja volim te najvise na svetu!

          Comment


          • Da vi tog Hola date Armaniju kao Pantera,eno Panter najbolji igrac Armanija protiv Barse u polufinalu a u Zvezdi divljao ko blesav.

            Comment


            • Пантер је код нас играо врло добро,а за Хола је упитно да ли је кошаркаш

              Comment


              • Ja bi dao Lojda Armaniju, propali bi k'o Grčka.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Cestitke na tituli braco Cigani.Igra je bila ruzna ali ocekivano , ulog veliki i ovo se moralo dobiti, a realno je serija trebala biti zavrsena odavno u titogradu da je bilo sportske pravde. Zbog toga se nema sta zameriti ekipi nego samo naklon do poda. Konacno smo dobili fer sudnjenje i oduvali ih bez lepe i tecne igre u napadu. Ostaje gorak ukus zbog svih desavanja u prethodne 4 utakmice, posebno dve u titogradu. Ogadili su kosarku do krajnjih granica i uspeli da budu 10x odvratniji klub nego lazna avangarda. Cak su i naseg bivseg kapitena okrenuli ali pokusacu da potisnem iz memorije ovo njegovo brukanje i da se secam momenata kada je vodio navijanje u Pioniru. Koliko sutra bi trebali ugasiti lopovsku aba ligu, i uci u ozbiljne pregovore sa EL za dobijanje licence. Dejanu Radonjicu dati dozivotni ugovor, odresene ruke i pustiti ga da radi i nastavlja dominaciju. Obradovicu isplatiti premije za kup i aba ako pristane da mu u svim buducim klubovima prvi plej bude Hall.

                  Comment


                  • Нема dekkard да се огласи...Да честита титулу...Биће да слави данашњу победу над Крком...

                    Comment


                    • U par situacija su nas opet klepile sudije ali barem nije bilo toliko zastupljenog beli medved statusa za pojedine vedete future

                      Comment


                      • Dejanu Radonjicu svaki delija mora da oda priznanje za velike ,ogromne uspehe sa Crvenom Zvezdom,na gospodskom ponasanju i uvazavanju protivnika.Ziv nam bio i dugo nam u klubu ostao!
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Pijan sam i volim Zvezdu najvise!!!!!!

                          Comment


                          • https://www.youtube.com/watch?v=yMJ_93lQKh4

                            Mnogo mi drago zbog Brata sto verovatno zavrsava kod nas u velikom stilu, uz ovacije Cigana. Nije uvek bio na nivou ali od prvog do zadnjeg dana se borio kao lav iako do juce nije ni znao gde je Srbija.

                            Comment


                            • Bravo Zvezdo, Bravo Radonja, Bravo Nebojša Čoviću..

                              Teško za gledanje ali🏆se računa.

                              ⚪🔴❤️❤️❤️❤️❤️






                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • E dobro, vazan je trofej. Dali su srce na teren a to kako su igrali bice zaboravljeno do početka prelaznog roka 😊
                                Cestitke svima u klubu a sad je red da Jordi saopsti lijepe vijesti a mi da napravimo tim za PO.

                                Comment

                                Working...
                                X