Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    @Samo Zveda daj slike znam da si bio! 😎



    Ovaj put nisam bio , čuvam snagu za sutra Čitam celo po podne saopštenja i ne verujem šta se dešava . Neće ovo ispasti dobro
    Last edited by Samo Zvezda; 27-05-21, 18:55.

    Comment


    • Kakvo crno dobro,da vidim hoce smrada debelog mafijaskog da kazne vise ,rak rana Aba lige !
      zbog cega se ovo ne sankcionise i da se protera iz sporta ovakav soj ljudi
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Bravo za podrsku momcima ,znacice im mnogo
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post

          [
          Čitam celo po podne saopštenja i ne verujem šta se dešava . Neće ovo ispasti dobro

          Ovde neko i prozbori poneku protiv Covica, po mnogim osnovama. Tamo niko nista. Izgleda da se banane dele i sakom i kapom, a bogami izgleda da se dele i sake bez banana.
          Najbolji su komentari - odbranili smo Podgoricu od Covica. To sam cuo uzivo... Samo ovo je za posmatranje i duboko razmisljanje...
          Bravo, odbranili ste se od zlog Cove, ali kradjom.

          Comment


          • Ne pretim nikom. Ali ja garantujem da bude li kradje iz hale niko nece izaci. Toliko.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Ne pretim nikom. Ali ja garantujem da bude li kradje iz hale niko nece izaci. Toliko.
              Ne verujem u kradju, ali verujem na stegnutost igraca obe ekipe + instrukcije za prvo lagane provokacije prema igracima CZ, zatim grublje faulove, mozda i neka gestikulacija prema publici, a sve u smeru izazivanja publike na reakciju. Veceras mislim da je vise psiholoska borba nego fizicka.
              Svakako ne bih voleo da navijaci utrcavaju na teren, ili budu tik uz njega.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ne pretim nikom. Ali ja garantujem da bude li kradje iz hale niko nece izaci. Toliko.

                Boldovano ne sme da se desi, nikako i ni po koju cenu.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Povedite malo računa šta pišete.

                  Ovo pišem i zbog vas, da sebi ne pravite problem.

                  Na kraju krajeva svima nama je sport jedno polje života, postoje i mnogo važnija i bitnija polja u našim životima.

                  Comment


                  • Moramo da shvatimo da je život nešto mnogo šire od sporta, i posle večeras (šta god da se desi) postoji novo jutro. Da li će biti EL ili EC ...nemamo mi tapiju na El kao ni oni.
                    Naravno da klub mora razmotriti šta dalje ako se nastavi sa krađom ali to je strategija kluba. Ja da se pitam, postavio bih uslov ostalim učesnicima da svako iz svoje države dovede sponzora srazmerno broju klubova. Ako je Srbija sa 5 predstavnika donela 2 miliona evra sponzorskih para da svako u toj srazmeri učini i da naša liga apgredjuje da osim plaćanja smeštaja, budu bolje plate sudijama ali i strožije ocenjivanje, da ekipe u odnosu na osvojeno ligaško mesto dobijaju deo para a finalista i pobednik posebne nagrade...da vidite kako bi se digao kvalitet lige. Ovo za sada mi se čini ne vodi dobrom.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Inae, da dodam:

                      Da li neko može da potvrdi ovu informaciju ili je dezinformacija sa ciljem dizanja tenzija?
                      Attached Files
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post
                        Inae, da dodam:
                        Da li neko može da potvrdi ovu informaciju ili je dezinformacija sa ciljem dizanja tenzija?
                        apsolutno ne verujem.
                        Last edited by Inbox; 28-05-21, 16:29.

                        Comment


                        • Originally posted by Inbox View Post

                          apsolutno ne verujem.
                          Da, ali oni veruju u to i postavljaju pitanje svrsishodnosti ove pete utakmice, mada se i čude kada se kaže da Srbija daje 2 miliona evra sponzorstva, možda misle da to pada sa neba.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Neka neka, krades klub koji ima 5miliona navijača i nismo bas poznati kao francuske sobarice i ocekujes da ce sve proci lijepo?
                            A ne biva.
                            Jebe mi se i za EL i ABA, necu te placati da me krades na moje oci.

                            Comment


                            • Originally posted by nebitan View Post

                              Da, ali oni veruju u to i postavljaju pitanje svrsishodnosti ove pete utakmice, mada se i čude kada se kaže da Srbija daje 2 miliona evra sponzorstva, možda misle da to pada sa neba.
                              To mi je jasno jos od kada sam cuo da Podgorica nije pala i da su se odbranili od Covica.
                              Ono sto je nejasno je taj ceo narativ. Pre par godina je sve bilo OK u BG. Pokrali dole i mi otisli u EC.Slecede sezone ih razbili, sve OK u BG, otisli dole, a tamo gadjanje loptama, pljuvanje, ulazenje u teren... Onda u petoj se pojavi neka matora, debela i prevejana ekipa u BG i kme, kme...
                              Prosle godine se odmorimo malo, a onda ove, opet nanovo. Sve OK u BG, odes dole, a ono sudijska kradja.
                              Danas citam da je Cova gostovao na prvoj i rekao da nisu smeli iz hotela, ali kao hvala policiji koja je sada bila bolja nego pre dve godine...
                              Ko tu koga laze nemam pojma, ali ono sto je ocevidno je da se komsije trude da na silu uzmu ono sto im ne pripada.
                              Kapiram ja... Mala zemlja, nema monogo prozora ka napolje, ali gde ces da se 'bijes' sa nekim ko ima 10x vise navijaca nego ti stanovnika????
                              I dokle ta siledzijska prica?
                              Da li mozda misle da su jaci od CZ i Srbije?
                              Koliko bas da ne volim sto ovo pisem, ali izgleda da je do toga doslo.
                              Dokle vise bre drugari, braco?

                              Comment


                              • Tvrdo za sada.

                                Comment

                                Working...
                                X