Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marcus View Post
    Sudije posteno zaradile platicu od Bokana
    Pa koliko moze ovo da kosta.....da rizikujes svoj ugled zbog koliko para?? Meni pre vise lici da su ovo neka skaljarsko/kavacka posla, uterali im strah u kosti. Ne znam koje pare mogu da opravdaju ovakvu sramotu....

    Comment


    • Oni 17 mi 35 faula, nzm...

      Comment


      • Obruka se i Radonja na kraju.

        Comment


        • To su sve ljudske greske. Ne moze ta greska da bude jaca od oruzane pljacke.

          Comment


          • Nespostojeći faul Lojda, Nikoliću je bilo dovoljno samo malo da oseti ruku Noka i da se baci, zna da će dobiti faul.

            A na kraju nisam siguran da je bio i faul Kuzmića.

            Na stranu to, imati u toku utakmice nekoliko puta dvocifrenu prednost i ne pobediti je da se naježiš.

            Neverovatno kako se lako gubila prednost i neverovatna je košarkaška inteligencija pojedinih igrača.

            Nije Lojd šmapionski igrač koji će da rešava, i večeras je to potvrdio.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              To su sve ljudske greske. Ne moze ta greska da bude jaca od oruzane pljacke.
              Upravo tako. Bez obzira na sve ne sme se nista zameriti ekipi posle ovakvih lopovluka. Ogadili su kosarku, negde mi je i svejedno sad da li cemo dobiti u BG

              Comment


              • Radonja nije želeo produžetak.

                Želeo je faul ali da ga ne napravi Lazić za svaki slučaj ako se ipak ode u produžetak.

                Al u onom ludilu teško je bilo sve to reći Laziću, ne znam da li je toga bio svestan Radonja.

                Nije ni trebalo praviti faul.

                Comment


                • Zamisli da ti sviraju svaki kontakt, a na drugoj strani ne? Zamisli koliko se ne samo lojd nego cela ekipa trosi u odbrani i oni pokradu sve sto mogu? Kada ti je pola tima sa 3-4 licne da li moze da se igra opet agresivna odbrana? Ok jebiga niko ovde nije lebron, kobi itd itd...ovo sto su sudije uradile u ove 2 utakmice za zivota video nisam...sta su oni ljudi svirali za njih ono je smesno, ti bre dusu ispustis da das kos i znas da ce sledeci njihov napad oni da idu na liniju za sl bacanja i? Maaa...napustiti ovo smece od lige

                  Comment


                  • Da li ce Covara da pise saopstenje veceras ili sutra. Pitanje je sad.

                    Comment


                    • Mi sve snage treba da usmerimo da dobijemo A licencu. Da vidimo koji su uslovi i da ih ispunimo. Ovo jednostavno nije zdrava prica , ne mozemo da napredujemo dalje kao klub u ovim uslovima

                      Comment


                      • To je bilo jasno jos pre neku godinu. A Djordi hijena baca kosku da gleda krv.

                        Comment


                        • U petak napuniti pionir do kraja, pustiti one batinase na sudije odmah ako krenu da kradu...na kradju deugacije ne moze...poredjati duz aut linije istetovirane glave da dejstvuju po potrebi

                          Comment


                          • Ispraznice halu. Javor nas je par puta pokrao u sred Bg i nista. Svesni su oni da im nece faliti dlaka s glave i boli ih uvo za tvoje tetovirane glave. To se radi suptolnije. Kao Bokan, platis im i cao.

                            Comment


                            • Ma ne zanima mene da mi pokrademo njih...saml neka fer sude, ako pobede to je to, samo da nas ne kradu meni dovoljno

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                To je bilo jasno jos pre neku godinu. A Djordi hijena baca kosku da gleda krv.
                                Mislim da njega to ne zanima, niti se bavi regionom na taj nacin uopste. Mislim da kad bi izasli sa konkretnim planom, izgradnja hale itd da bi lako dobili licencu. Posto smo dzravni klub potrebno je u saradnji sa drzavom utegnuti finansije na neki srednji rok. Imamo brend u odnosu na ove klubove tako da je ono sto nam treba je dobar biznis plan u skladu sa zahtevima koje EL postavlja
                                Last edited by Karamazov; 24-05-21, 22:43.

                                Comment

                                Working...
                                X