Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Sramno slavlje mitrovica, daleko mu lepa kuca...nikad vise ne obukao sveti dres, dzukac
    Možda nije trebao baš taj intenzitet ali sumnjati u njega kao Zvezdaša je malo bzvz, osim toga on je "svoja kolena" ostavio za Zvezdu. To nikad ne treba zaboraviti.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • A vala vratila je i njemu Zvezda kako novcano tako i igracki, dobro je on naplatio ta kolena

      Comment


      • Mi ga nismo hteli oni jesu... nego sta nego ce da slavi.

        Ali samo privremeno. Polako, ne mora opet da se dobije 3-0 ipak je ovo finale i za ocekivati je 3-1 ili 3-2.

        Comment



        • ABA LIGA

          SVE JE JASNO 22:30, 27:24, 14:34

          Uspostavljanje kriterijuma je nešto što može da odluči pobednika, ako taj kriterijum više ide na ruku jednoj ekipi. Međutim, u ovom meču se kriterijum nije video. Odnos u slobodnim bacanjima to slikovito govori. Kad oba tima igraju snažnu odbranu, a domaći tim izvede 20 slobodnih bacanja više, onda tu nema govora o kriterijumu.

          U prva dva meča u Beogradu nije bilo tako. Odnos slobodnih bacanja uglavnom je bio izjednačen, odnosno nije tako parao oči kao u “Morači”.


          Ono što čitavu stvar čini neverovatnom je činjenica da Zvezda nije izvela slobodno bacanje više od 20 minuta! U drugoj četvrtini poslednji put na liniju slobodnih bacanja stao je Džordan Lojd, 04:48 do kraja poluvremena. U trećoj četvrtini Zvezda nijednom nije izvela slobodnjak, a prvi put u poslednjem periodu igre to je učinio Dobrić na 03:58 do kraja utakmice.

          Sve je jasno.
          https://www.maxbetsport.rs/sve-je-ja...4-1435-283671/


          Sudije za sutrašnju utakmicu


          Referees: Saša Pukl, Uroš Nikolić, Sašo Petek

          Comment


          • Znate kad vidite da nama utakmicu sude Javor i Sreten pljacka je zagarantovana oni patoloski mrze Zvezdu ocima ne mogu da nas mrze ali ni necudi kad je komesar za sudjenje Milija jebeni Vojnovic.
            Nas sut nece od pocetka finalne serije pogotovo trojke Lojd ni olimpijski bazen ne moze pogoditi za tri.
            Nadam se da ce morati krenuti i da ce sutevi ulaziti moraju po zakonu fizike.

            Comment


            • Mislis po zakonu statistike a ne fizike?

              Comment


              • Neće nas šut kad se igrači previše troše u odbrani.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nece nas i zato sto su im bekovi previse agresivni zbog nemogucnosti rida da iskace i brani pnr, oa bikvalno non stop igraju flastera, ali posto je rid nesposoban da mrdne iz reketa kod pnr a mi dosta poentiramo kroz te neke mid range suteve...

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Nece nas i zato sto su im bekovi previse agresivni zbog nemogucnosti rida da iskace i brani pnr, oa bikvalno non stop igraju flastera, ali posto je rid nesposoban da mrdne iz reketa kod pnr a mi dosta poentiramo kroz te neke mid range suteve...
                    I svaki put je tu kontakt koji nije dozvoljen.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sutra dobijamo. Bolje sudije, sutirali smo jos 2 dana na obruce u Moraci i nadam se oporavljen Volden. Treba ih jako napasti i jednu utakmicu dobiti onako opusteno. 10-15 razlike za nas.
                      Last edited by Storm; 23-05-21, 20:41.

                      Comment


                      • Moze volden i ovu da preskoci

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Moze volden i ovu da preskoci
                          Proslu je igrao, ali se videlo da nije spreman.

                          Comment


                          • Mada mislim da bi on jedini mogao da pogodi za 3 tj bar 40% da ima

                            Comment


                            • Moze se dobiti i bez Woldena ali moraju da se pogadjaju sutevi u vecim procentima
                              treba nam najbolja utakmica u sezoni da bi dobili u Pg! Sudije ne komentarisati i ne kukati pre vremena ,stisnuti muda i dobiti ovo veceras .
                              vreme je da Lojd zatrpa kos ,krajnje je vreme!
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • U92 ne prenosi veceras?

                                Comment

                                Working...
                                X