Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Oni ne prave faulove kad vide da vola ne možemo da ubodemo.
    Nisi u pravu, jdnostavno kontakti koji se dese na jednoj se sude na drugoj se ne sude (ono bacanje Edžama pored Kobre je smešno) ipak to nije razlog poraza već sitna muda kod Hola i Lojda. Verujem da ga nećemo preterano juriti da ostane (Hol neće sigurno, on nije ni za drugog pleja). Pored njih izuzetno slab učinak Simona i DeDa, ali Noko je odigrao brutalnu partiju.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Steta velika. Onaj zicer Dede i lopta gurnuta u aut mi se vrte u glavi ... sudije nisu mnogo krale al konstanto kraduckale sto bi rekao Velja Ilic... Lazic maestralan, preveliko postovanje za njega ...Idemo dalje , ako Walden uspe da odigra nesto dobijamo lagano sledecu

      Comment


      • A i ovaj lik koji postavlja pitanja trenerima umsilio da je stručnjak.

        Gde ga nađoše

        Comment


        • Samo jedno pitanje javor i sreten ne mogu da sude sledecu?

          Comment


          • Ne treba vracati seriju u Bg. U sledecoj zavrsiti posao. Ako uopste ima nekog suta u ovim igracima.

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Samo jedno pitanje javor i sreten ne mogu da sude sledecu?
              Ne mogu.

              Comment


              • Lazić je odigrao vrhunsku odbranu večeras, neverovatna energija.

                Al jebo ga ja, ovo bacanje za loptom na kraju nepotrebno.

                Videlo se iz aviona da je lopta daleko, Italijan iskoristio odmah priliku da padne.

                Comment


                • Jebiga imaju do jaja sutersku ekipu ivanovic, popovic, deoa vale, nikolic, kobs...ne mozes sve da ustopujes...samo sto bi za promenu mi morali nesto da ubacimo jebem mu mater

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Koliko je volden los u odbrani, toliko kratke ruke ima da je ono uzas, kada je u igri toliko staje napad da je ono strasno, ako uznemo titulu bez plejmejkera onda jebiga bas
                    Vidljivo je da se nije oporavio u potpunosti.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • I jos jednu stvar. Loyd je bek suter koliko sam i ja. Njegov sut za 3 je jedan veliki kurac.

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post

                        Nisi u pravu, jdnostavno kontakti koji se dese na jednoj se sude na drugoj se ne sude (ono bacanje Edžama pored Kobre je smešno) ipak to nije razlog poraza već sitna muda kod Hola i Lojda. Verujem da ga nećemo preterano juriti da ostane (Hol neće sigurno, on nije ni za drugog pleja). Pored njih izuzetno slab učinak Simona i DeDa, ali Noko je odigrao brutalnu partiju.
                        Mi smo igrali sa dužom rotacijom i svesno smo u prve 3/4 pravili više faulova.
                        U 4/4 nije više igrao Uskoković, Volden je izašao sa 5, pravio je faulove jer je ispadao u odbrani, bio je spor zato što još nije fit.
                        Igrali smo sa igračima na koje se najviše oslanjamo i tek tada smo opreznije igrali u odbrani, izašli smo iz bonusa na manje od tri minuta do kraja utakmice.
                        Izgubili smo jer ništa spolja nismo mogli da pogodimo, Noko je izgoreo jer nije imao adekvatan backup, Radonjić je u očajanju probao sa Ritom umesto Kuzmić a koji je večeras samo pravio štetu.
                        Problem broj jedan nam je ubedljivo organizacija napada, tu se svašta probalo, sa DeDom kao sekundarnim plejom, pa je jedan period i Lojd bio na jedan, ništa nije pomagalo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • A za šut Lojda je "zaslužan" Radonja koji ga forsira da se troši u odbrani i normalno da onda ne može da isporuči u napadu onoliko koliko može. Troši se i na prenosu lopte zbog nedostatka pleja, a i to je Radonjina odluka da se odrekne plejmejkera pred plejof.
                          Sva sreća pa igramo protiv Future i Milojevića pa cenim da nas neće to skupo koštati.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Uzimamo u sledecoj, veci smo, jaci od njih...
                            Last edited by Karamazov; 23-05-21, 08:56.

                            Comment



                            • Poeni iz reketa 22:32
                              Poeni drugi napad 6:11
                              Tranzicija 2:2
                              Poeni iz izgubljenih lopti 13:13

                              Ako dodamo ovim podacima slobodna bacanja
                              34:14

                              Jasan je uzrok poraza... i na sve ovo bezbroj gluposti sa nase strane.

                              Comment


                              • Sramno slavlje mitrovica, daleko mu lepa kuca...nikad vise ne obukao sveti dres, dzukac

                                Comment

                                Working...
                                X