Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gačević o Ognjenu Dobriću

    https://www.mozzartsport.com/kosarka...a-treba/387666


    “Ono što je najvažnije jeste da on ima kapacitet i kvalitet da iznese teret ovako važne serije. Izrastao je u pravog igrača jer godinama podiže kvalitet. Pre svega toga, otkad ga znam, a to je od moje prve godine u Zvezdi s obzirom da je on uvek provodio po dva meseca priprema s nama, a kasnije išao na kaljenje u FMP, pokazuje da je odličan momak. Osoba je koja zaslužuje da mu se desi ovo što mu se dešava, da bude taj koji će da nosi ekipu. Dobar je karakter, a treba verujemo da dobrim ljudima treba da se dešavaju dobre stvari. Povukao bih delimično paralelu sa Nikolom Ivanovićem koji ima sve ove karakteristike kao Dobrić. Pre svega je odličan momak, jako dobar karakter, iskoristio je ukazano poverenje, glavni je igrač Budućnosti godinama unazad. To su momci s naših prostora koji imaju velike uloge što i te kako raduje. Naravno, ostaje da se vidi kako će da se završi serija. Njihove igre danas mogu da budu najbolji primer za klince iz mlađih selekcija koji sanjaju da jednog dana nose dres voljenog kluba“.

    Comment


    • Ево сам и ја чуо од неких људи за Џонија!Да је много добар човек и максимално исправан момак!Баш су ми причали како би било идеално да га доведемо за следећу сезону!Ем домаћи играч(ваљда има и наше папире),ем одличан кошаркаш и карактер победнички!Ал ценим да му не би било живота у Подгорици кад би прешао директно код нас...

      Comment


      • Originally posted by Монтепаски View Post
        https://www.mozzartsport.com/kosarka...vroligi/387707

        Не знам колико је релевантан извор...
        Volio bih da Sarac opet prokomentarise 😊 ja rekoh prije dva - tri mjeseca da imam info da se radi na nekom vidu licence. Namaza me brat govnetom ispod nosa 😊

        Comment


        • Pa logicno. Ako idu varijantom najmocnojih klubova iz evropskih liga, sto bi iz aba uzeli bilo koji tim sem nas. Ako planiraju ovaj region, Beograd je jedini interesantan grad.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post

            Volio bih da Sarac opet prokomentarise 😊 ja rekoh prije dva - tri mjeseca da imam info da se radi na nekom vidu licence. Namaza me brat govnetom ispod nosa 😊
            Jedan banovani clan foruma od danas je isto mene pitao pre pare dana na twiteru u vezi ove vesti koja se suska, ja naravno ne smem oko ovakih informacija bilo sta da pisem sem


            #staytuned

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Nijedan post o legendi kluba Filipu Covicu,otisao covek u penziju.
              Tačno. Najbolji asistent u istoriji ABA lige. Gamechanger. Sin. Budući sportski funkcioner.
              Hvala na svemu, Filipe!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Монтепаски View Post
                Ево сам и ја чуо од неких људи за Џонија!Да је много добар човек и максимално исправан момак!Баш су ми причали како би било идеално да га доведемо за следећу сезону!Ем домаћи играч(ваљда има и наше папире),ем одличан кошаркаш и карактер победнички!Ал ценим да му не би било живота у Подгорици кад би прешао директно код нас...
                Neka hvala , stranac ...igra za reprezentaciju CG a igra i "zanimljivu" odbranu ...nisam ovo očekivao

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                  Neka hvala , stranac ...igra za reprezentaciju CG a igra i "zanimljivu" odbranu ...nisam ovo očekivao

                  А јбг,и Дејо је био део стручног штаба ЦГ

                  Шта знам...Мени је Џони готиван јер има баш муда и некако знаш да ће погодити кад је фрка...Знао сам да ће она тројка његова да уђе!Сва срећа па ми немамо ништа мањег мудоњу Добрића

                  Много нас зеза то што је фонд домаћих играча исушен,и онда мораш измишљаш топлу воду...Показало да најбоље играмо кад имамо мало странаца и увек кад дође стани-пани домаћи играчи извуку!А наше жеље су једни а реалност тотално друго-нема квалитетних доступних домаћих играча...

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                    Neka hvala , stranac ...igra za reprezentaciju CG a igra i "zanimljivu" odbranu ...nisam ovo očekivao

                    Ponese žar borbe, pukne adrenalin, malo i obnevidi od nervoze i jebiga desi se. (znam da misliš na to što je udario s leđa Noka). Nadam se da je bolji od toga.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • А јбг,и Дејо је био део стручног штаба ЦГ
                      Ne znam da li si me razumeo ... u kkcz , on bi se vodio kao stranac , jer se gleda košarkaško državljanstvo , bez obzira na pasoš ... Ovo udaranje Nnoka me zaista iznenadilo ali nije to razlog što ga ne bih želeo u kkcz

                      Comment


                      • Kao da moraju domaći igrači da igraju!? Ako nemaju kvalitet za EL, neka hvala.
                        Može da bude roster i od 10 stranih igrača.
                        Last edited by dekkard; 20-05-21, 20:10.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Samo sam objasnio Монтепаски da bi Džoni bio stranac ...ostalo je diskutabilno .Poslednje dve sezone su pokazale da nije najbolja varijanta sa puno stranaca .

                          Inače po twiteru se pronela vest da treću sude Radović , Javor i Boltauzer . Videćemo sutra koliko je tačan info ???

                          Comment


                          • Nije stvar do stranaca, svi koji su nastupali za Zvezdu su bez izuzetka bili EL kvalitet.
                            U te dve sezone su bili problem domaći igrači koji nisu mogli da isprate taj kvalitet.
                            Sujeta im je proradila do te mere da su urušavali timove. Domaćim gračima, ne strancima.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Domaci igrac do 200k je kvalitetniji od stranog od 300k, kraj price...

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Domaci igrac do 200k je kvalitetniji od stranog od 300k, kraj price...
                                Pozdravili te Borisa, Radanov, Bjelica 2 x 200 k,

                                Comment

                                Working...
                                X