Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simon ladan ko ledenica.

    Comment


    • Tako je bre!

      Bravo majstori!

      Comment


      • Lakše se diše....bronhi
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Čestitke, izvukosmo se na ludilo Dobrića. Idemo po treću!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Mlad sam ja za ovo, zivi mi se jos

            Comment


            • Auuu Dobricu kakav si Bog!!!!

              Comment


              • За ове ствари треба имати муда...

                Ћелави,ако гледаш ово,тражи паре за уговор ако те није срамота после овакве партије Добрића за кога ниси ни знао да га имаш у саставу!

                Comment


                • Kakav mec,pravi finalni...Mi bez Voldena,posle +20 na -9 i vratimo se bez Loyda...Segi nije dao da TIME WILL TELL...

                  Ovo jednostavno moze samo Radonja sa njegovom odbranom...kako naspanuje igrace...npr videli ste kako je Rid izgubio par lopti i lik kao njihova je...priznaje greske, to se ne radi...boli ga racku...to kod nas nema....

                  Izvukao nas je Kobra..covek MVP kod Radonjica jbte..kod nekog nije igrao...oba puta smo presli 80pts...svaka cast...Sinu cu dati ime Dejo..nema druge, ovo je neverovatno sta radi covek u PO serijama..kakve pripreme..kakvi mecevi...jbte...ovo nije realno...

                  EJ izbacis Loyda i okrenes..OVO JE JEBENI TIM...OVO JE ZVEZDA...OVAKO IGRAJU SAMPIONI!!!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mi smo izgubili veliku prednost zbog energije.

                    Pali smo u trećoj četvrtini na tom polju i do 3 minuta do kraja četvrtine imali samo jedan faul.

                    Bar jedna otvorena trojka da je ušla mi bi njih sasekli, al smo pucali ćorcima. Nestalo je smopouzdanja i bili smo pogubljeni.

                    Na Lojda ne mogu da se ljutim, previše sam očekivao od njega ali nije on onaj igrač za koga sam mislio da jeste.

                    Nema on taj individualni kvalitet da kad zagusti pokrene tim.

                    Herojska utakmica Ognjena Dobrića! Herojska pobeda na kraju!

                    Bravo Zvezdo!

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Mi smo izgubili veliku prednost zbog energije.

                      Pali smo u trećoj četvrtini na tom polju i do 3 minuta do kraja četvrtine imali samo jedan faul.

                      Bar jedna otvorena trojka da je ušla mi bi njih sasekli, al smo pucali ćorcima. Nestalo je smopouzdanja i bili smo pogubljeni.

                      Na Lojda ne mogu da se ljutim, previše sam očekivao od njega ali nije on onaj igrač za koga sam mislio da jeste.

                      Nema on taj individualni kvalitet da kad zagusti pokrene tim.

                      Herojska utakmica Ognjena Dobrića! Herojska pobeda na kraju!

                      Bravo Zvezdo!
                      Isključivi krivac za izdanje u 3/4 je Dejan Radonjić jer je izveo petorku bez šuta, nesigurni Lojd i Simon te Hol i Laza. Naravno da se tu skuplja i ide ispod blokova...rezultat smo videli, naravno Dobrića ne uvodi (po svom master planu) do pred kraj 3/4 kad se ovaj baš ohladio. Srećom imamo karakter i Dobrića te se nismo predavali.
                      Meni je hajlajt bio da su tek u 4/4 shvatili Dejo i pomićnici da narede čuvaru Danila Nikolića da se ne odvaja od njega.
                      Lojd nema liderske karakteristike a ni pouzdan šut (jebeš beka bez šuta za tri poena ispod 30%)
                      Last edited by nebitan; 18-05-21, 21:43.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Au kakva pobeda, Ovakvu pobedu nismo napravili od 2017. Dobric heroj , ceo tim kao 1 ko nekad. Ove 2 utakmice remek delo gospodina Dejana Radonjica. Demonstracija doktorskog znanja i dominacije.

                        Comment


                        • Mislim da u ovom ludilu od utakmice nema greške Radonjica. Napadi su fokusirani na probijanje prve linije i poludistancom i to je zaista najbolje rješenje koje smo mogli da izboksujemo kad za 3p ne ide.
                          Opet sto se izmjena tiče bio je primoran stim da je Loyda mogao i ranije da izvede jer zaista su neka rjesenja bila losa i totalni kontra ritam al ga je ostavio u nadi da ce poceti da ubacuje i ok sta sad.
                          Jebga desavaju se ovakve utakmice i idemo dalje.

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post

                            Isključivi krivac za izdanje u 3/4 je Dejan Radonjić jer je izveo petorku bez šuta, nesigurni Lojd i Simon te Hol i Laza. Naravno da se tu skuplja i ide ispod blokova...rezultat smo videli, naravno Dobrića ne uvodi (po svom master planu) do pred kraj 3/4 kad se ovaj baš ohladio. Srećom imamo karakter i Dobrića te se nismo predavali.
                            Meni je hajlajt bio da su tek u 4/4 shvatili Dejo i pomićnici da narede čuvaru Danila Nikolića da se ne odvaja od njega.
                            Lojd nema liderske karakteristike a ni pouzdan šut (jebeš beka bez šuta za tri poena ispod 30%)
                            Mi šut za 3 nismo imali ni u prvoj utakmici.

                            Mi smo ih u prvom poluvremenu lomili uz pomoć ludačke energije. Imali smo i samopouzdanja pa je i lopta valjano kružila u napadu gde smo na više načina poentirali.

                            Kad su krenuli da tope prednost imali su šuteve i Lojd, Dobrić, Simon, bar jednu da su uboli mi bi ih možda sasekli.

                            Kasnije je ušla petorka koja je bila užasna tako da je razlika brzo narasla u njihovu korist.

                            Dobrić nas je vratio u igru i njemu idu ogromne zasluge za pobedu.





                            Comment


                            • Ali koliko los sut za 3 u dva meca na svom parketu. Da mi je neko rekao da cemo dobbiti dva meca protiv Buducnosti sa ovakvim sutem bukvalno bih mu rekao da je lud.

                              Comment


                              • Još smo ih dva puta dobili bez Voldena koji je bio naš najkonstantiniji igrač tokom sezone.

                                Ne treba zaboraviti i Kuridžu, i on bi nam značio u ovoj seriji.

                                Comment

                                Working...
                                X