Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Jos nije za otvaranje sampanjca. Ali, pozuri polako.
    Ja bas i nisam za njega.
    Jeste da je odlican defanzivac ali mi imamo na 3 sasvim dobrog defanzivnog igraca nama je bitnije ofanzivni kvalitet koji moze da pogadja otvorene suteva a moram reci da Roni nemoze okean sa broda da pogodi!!!
    Njegova karijera je u slobodnom padu a tek sut majko moja
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Možda si u pravu da nam treba neki dobar strijelac, ali je Ronnie je stvarno veliki atleta.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Koga briga, mi i ovako igramo hrkljus, tako da nam suteri i ne trebaju.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Lomio ruku kao klinja ovaj as, smešniju tehniku šuta ima od Nelsona.

          Comment


          • Mozda, ali ovakvog igraca vecina ovih iz ABA nisu videli ni na TVu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ma ne kažem, pojačanje je on, jer evo skautiram ga i vidim da je imao dosta minuta u NBA, plus neki milion zakucavanja, baš atraktivan igrač, jak kao bizon, predugačke ruke, odličan skok. Onaj gore post je posledica mog nadanja da će doći neki igrač koji toči iz svih pozicija, da bude prvi igrač ekipe, ovako Dženkins će i dalje biti no1 kako se meni čini, ispravi me ako grešim.

              I isto me zanima sada kako će Radonjić da odradi rotaciju na pozicijama od 1 do 3, jer su i Nelson i Jaka i Dženskin u odličnoj formi, plus tu mora da i minute Laziću i Simonoviću, pogotovo me zanima jer cenim da će Jaki iseći minutažu za 3 do 5 minuta, što mi se nikako ne dopada.

              Comment


              • Dosli smo do toga da se Ronnie Brewer povezuje sa nama leb ti...

                Da pohapsimo celu ligu, niko nam ne bi prebacio 50 poena. Sto se tice napada, mi dok damo 51, dosta. Brajkulice, sta se brines, Ronnie na trojku, Simon rezerva, a pozicije 1 i 2 se vracaju na staro. Nikakav problem Radonja nece imati. Mada, meni je jos uvek nerealno da nam dodje takav kalibar kao sto je Brewer, pre verujem da ce doci Scotty, sto je l', nije lose.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Vala baš, da mi je neko rekao da će se Roni Bruer povezivati sa Zvezdom nikad mu ne bih verovao! Diže se ugled kluba, a sad ko god da dodje za ovih nekoliko dana dobro je...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • hahhaa meni ovo nestvarno,no aj....realan je Hopkins i sve nogama u guzicu ..a ovaj pfffff ne smijem ni da zamislim tu snagu


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Hopson je potpisao, u petak ce najverovatnije biti predstavljanje.RSB Forum
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Nije to jos sigurno brate..ne lozimo se odma


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Info neki nestrpljiv saaaaaam jako

                          Comment


                          • Ajmo Skoti...

                            Comment


                            • Stella
                              POSLEDNJA INFORMACIJA : Potpis se ocekuje ujutru ... IZVINJAVAM SE SVIMA STO SAM REKAO DA SE POTPIS OCEKUJE DANAS TJ VECERAS ... nadam se da me sada odmah necete staviti na stub srama ... potpisa ce biti,dobio sam 100% garanciju ... a o imenu igraca,tek kada objavi zvanicni sajt ... mada cu Vas ja pokusati da navedem na to ime ( posle potpisa,naravno ) ...
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Stavi ga slucajno u avatar...

                                Comment

                                Working...
                                X