Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post

    Znam od kad je snimak i totalno je nebitno od kada je klip. U predsezoni kad smo doveli Silba bio sam na moru u Spaniji i slucajno soba pored mene je bio muzicar koji svira na klavijaturi...i skroz kroz neku bzvze pricu mi je rekao da je svirao nekom vodji navijaca na rodjendanu i da su medju zvanicama bili Cova i Terza.....i jasno mi je da im je bas Covic to rekao, ali to ti opet govori o cemu se tu radi i datreneri kadeta nisu opet rekli svoje ja vec ja od nekog drugog.

    Bio sam na tekmama preko, ne moras se hvaliti sa tim..niti dodavati ljude koji nisu voleli Radonjica koje uopste ne kritikujem tad jer je bio veliki pritisak oko Zvezde i rezultata a i svako ima pravo na svoje misljenje pa bilo to i da DR nije trener za Zvezdu....ali ga kriviti za racune za telefon isto sad prica i Dulo...za Gudurica, Cibonu, Baskoniju itd...moze da uradi samo losa licnost jer tu ne spomnje ostale uspehe...

    Drugo...igrace i trenere ne bira sns i ako je doveo Radonjica to znaci da je nazvao Covica, onda po tebi svoju pudlicu i rekao mu dovedi Radonjica na sta je ovaj morao da reaguje...sto u prevodu znaci da vucic zna vise kosarke od njega...i koji ce nam qrac takav predsednik kluba..jer samo jedan covek moze bolje da funkcionise od covica u glibu a to je upravo psihopata...koliko je tezak posao predsednika kk kad ima pare najlepse su objasnili Bokan i Limar prosle sezone.

    Kakvi crni kapiteni, treneri kadeta...ja kosarku profesionalno radim poslednjih 15godina,ceo zivot je gledam, odgledam mesecno vise kosarke nego oni za dve godine. Pusti me prica o glupostima, i generalizovao sam situaciju...njihovo je misljenje svakako bitno..pa tacno ne znali nista o kosarci..

    Mozes biti opozicionar i navijati za Zvezdu, ali ne moras davati podrsku covicu ili psihopati...da je neke pravde i mozga u glavama gradjana, obojica bi bila na dugogodisnjim robijama...ovako su zvezdine zvezde..meni to smeta..ako tebi ne smeta ok...tvoje pravo, ali to ne znaci da necu navijati za Zvezdu...

    Da ljudi navijaju za Zvezdu, a ne za trofeje koje ima klub,oni bi slicno razmisljali. Za kkp je npr bilo bolje da ih izbace u bton ligu nego ovo sto su dozvolili da im urade..,ali to je Srbija...
    Много тога си ти измешао и повезао неке ствари и убацио неке ствари које немају везе са причом...Очигледно је да некад пецаш у празно јер немаш информације,него на основу своји лични закључака и мишљења дајеш оцену...А већина тих закључака ти је из твојих опозиционих ставова коју су мало је рећи детињасти...

    Ниси схватио поенту мог писања утакмице против Албе...Не битно је да ли је то Берлин или је то Крагујевац 2012 полуфинале КЛС лиге(3 утакмица која одлучује ко иде у финале КЛС) кад је цео град против тебе,а људима који навијају за Звезду и који су дошли из Бг је забрањен улаз у халу са купљеним картама...Па на крају ти људи уђу,навија њих 150 ко магарци насупрот 2500 навијача Радничког и помогну свом тиму да прође у финале КЛС...Некад је и тих 150 преломни фактор,била хала празна на домаћем терену или пуна на противничком...Мени су пар првотимаца причали колико им је мило кад играмо против ККП кад су они домаћини у КЛС,а у углу група навијача Звезде окружена са 5000 гробара...Кажу да нема ништа слађе него кад тад победиш и после победе запеваш са том малом групом у углу...

    Наставићемо расправу кад прође финална серија,јер ипак није баш погодан тренутак...Пошто смо наредних 3 до 5 утакмица на истом циљу-да победи Звезда(добро,и Радоња да се освети због они повика у ПГ њему упућених)...Пошто волиш политику,рачунај да смо неко време у предизборној тишини

    Karamazov Није Данило,ал јесте име на слово ДИ да,много старије гарде(а и млађих навијача) је годинама у Пиониру како на трибини Б,тако и у партерима испод трибине Б...Присутни и сад кад је лепо,а били присутни и 2010 кад нас је 400 било у Пиониру,кад смо се радовали закуцавању Страхиње Милошевића против Радничког као да смо узели Еврокуп,Недовића преко Богдановића и кад смо ми мислили да су Џамар Јанг и Урош Николић наш тандем као што је Мајами имао Двена Вејда и О' Нила Што каже онај стих из Борине песме,,Тешко време је било,сад године се броје,много их је прошло за победе твоје!''

    Што се ове серије тиче...Надам се најбољем,а спремам се за најгоре хахахах Не улива баш поверење све ово,поготово сад без Корија који је можда и најконстантнији од почетка сезоне...Ал шта је ту је...

    Напред Звездо!

    Comment


    • Ko je danas citao objavu Jordia može izmedju redova nesto i lijepo procitati. Posto smo bez Waldena (cak i da zaigra ne vjerujem da moze doprinjeti) ja se uzdam u ludilo sa tribine i da ce svaki na terenu dati više nego što može pa ako ih spustimo ispod 70p tu mi plivamo najbolje.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Ko je danas citao objavu Jordia može izmedju redova nesto i lijepo procitati. Posto smo bez Waldena (cak i da zaigra ne vjerujem da moze doprinjeti) ja se uzdam u ludilo sa tribine i da ce svaki na terenu dati više nego što može pa ako ih spustimo ispod 70p tu mi plivamo najbolje.





        Last edited by Samo Zvezda; 16-05-21, 15:25.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Ипак овај Можда и најбоља атмосфера икад тај дан!Цео дан је била једна велика Звездашка фешта!Загревање пред утакмицу и позивање гробља сат времена пред почетак утакмице константно!Цела прва четвртина 10 минута песма ,,Љубав си ми једина'',цела хала била као један целу утакмицу и после на церемонији проглашења!Гробље почишћено са ауторитативних 3-0 у серији...Па онда река Звездини навијача ка Калишу и ту прослава до 6 ујутру!


           

          Comment


          • И наравно...Један велики господин!
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.

            Comment


            • Ovacije za Radonju... Kure u 12...Woldena nema. Atmosfera🔥🔥🔥❤️⚪🔴


              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Čiča dje mi je post o Jordiju i izjavi?
                Elem, ko je pažljivo citao između redova može svasta lijepog procitati. Moja slagalica dobija smisao!

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Ovacije za Radonju... Kure u 12...Woldena nema. Atmosfera🔥🔥🔥❤️⚪🔴


                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  jel se drao i sarac,moras iskreno... ) AJMOZVEZDO PO NOVU TITULU I DEJOVU BESMRTNOST!!!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Čiča dje mi je post o Jordiju i izjavi?
                    Elem, ko je pažljivo citao između redova može svasta lijepog procitati. Moja slagalica dobija smisao!
                    Post je tu i dalje.

                    Comment


                    • Dobar početak.

                      Comment


                      • Odlican pocetak...vrhunska odbrana...Loyd dobar u napadu i Sarac je dao mislim 5 poena )
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ima li neki link?

                          Comment


                          • https://www.jokerstreaming.com/watch...reaming-3.html

                            Jbg, 12:2 njihova serija.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Ima li neki link?
                              Скини апликацију rokkr и кад скинеш куца huhu.to

                              Имаш више арена 1(српску,босанксу,рватску) оа наши пренос

                              Comment


                              • Ovo može biti samo faul u napadu.

                                Lakat je dobio Dobrić.

                                Comment

                                Working...
                                X