Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo još jednom da se podsetimo pete utakmice i majstorskog vođenja Milana Tomića i to bez Reglanda i Perpera.



    Radonja, Tomić nas nije razočarao nemoj ni ti. Pokaži da umeš.

    Uz tebe smo junače naš!
    Last edited by Karamazov; 15-05-21, 19:51.

    Comment


    • Originally posted by Монтепаски View Post


      Да није било братије,такви '''зналци'' као ти и теби слични би отерали Радоњића 2014 године...Сад не би могао овде да нас дркаш сваки дан око Радоње
      Dacu ti jednom na znacaju pa cu ti replicirati. Prvo i osnovno Radonjic je te godine bio uspesan u EL, ali i EC. Bio prvi na tabeli i imao jedan ipo los mec te sezone...Cibona i drugo poluvreme u Kazanju. Nema ko nije bio besan tad i Radonjica ni tad nisam apostrofirao kao glavnog krivca vec Covica...zbog slucaja Blejk Silb i Skoti Hopson ako zna uopste ko je to i zasto ga spominjem. Ne mogu reci da sam tad obozavao Radonjica, ali stekao je moje postovanje....vrednim radom i pre svega gospodskim manirima naspram Covica...

      Znaci Radonju su spasili navijaci i semenkari...prvi mu je metno sal na tekmi..sve sami posteni momci a semenkari..su sad davali koseve protiv Igokee,ima jedan visoki iz druge lige 96e na tribine pa sa tribina daje koseve....jer boze moj nemamo akcije na terenu ali imali smo 100 navijaca koji su napravili ludnicu da igraci Igokee nisu znali gde se nalaze...misli su da ih vijaju panteri....

      Radonjic je moje postovanje stekao kao covek stekao tek odlaskom iz Zvezde, kao trener posle silovanja Duloa iz plemena Kucha...Pre svega on je ljudska velicina, pa tek onda trener..

      Mene fascinira ovaj narod...ima jedan tu na forumu opozicionar..tj vise njih ali vole covica,mnogo je uradio za grad Beograd, za nasu kosarku, Kosovo, premijera i svaku stranku i vlast koju nije zaobilazio..pa se to sve vidi kako lepo zivimo poslednjih 30godina...da je nekima Paralija Majami Bic a pljeskavica miselinove zvezdice...

      Sve u svemu nezasluzujemo ovog coveka,kao sto partizan nije zasluzio vujosevica...jebali bi mu nanu da je limar uzeo titulu sa znojavim...i stali na stranu sns-a kao navijaci Zvezde na stranu Covica...iz moralnog aspekta isti navijaci, ljudi i poznavaoci sporta...

      Ako si nesto razumeo,ima nade..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Znaci Radonju su spasili navijaci i semenkari...
        Ovaj što daje Radonji šal je Velja Dunjić ...imaš pravo samo jednom da pogađaš sa kim iz kkcz je to dogovoreno . Tada je parter B bio protiv Radonje . Srećom po kkcz Radonja je ostao u kkcz

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post

          Ovaj što daje Radonji šal je Velja Dunjić ...imaš pravo samo jednom da pogađaš sa kim iz kkcz je to dogovoreno . Tada je parter B bio protiv Radonje . Srećom po kkcz Radonja je ostao u kkcz



          Oni isti koji su dizali bunu kada je DR odbio trogodisnji ugovor, koji su se kleli u DR samo u poslednjoj godini.
          Eh onda su imali sastanak u parteru B, pa je covek izvukao iz svoje debele arhive sve twitove uglednih twiterasa i forumasa (ima ih i ovde sami ce se prepoznati) sa svim njihovim twitovima podrske iz 2013 i 2014 i kakvim sve imenima su ga nazivali javno.

          Nas drug Losmi meni proziva ovde kao da sam protiv Radonjica sada, a svi znaju da sam uvek i samo za KKCZ bez obzira ko je trener ili preCednik istog.

          Tu se ja i on mnogoo razlikujemo i srecom da je tako.






          Comment


          • Nema voldena definitivno...popusili smo ga

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post

              Dacu ti jednom na znacaju pa cu ti replicirati. Prvo i osnovno Radonjic je te godine bio uspesan u EL, ali i EC. Bio prvi na tabeli i imao jedan ipo los mec te sezone...Cibona i drugo poluvreme u Kazanju. Nema ko nije bio besan tad i Radonjica ni tad nisam apostrofirao kao glavnog krivca vec Covica...zbog slucaja Blejk Silb i Skoti Hopson ako zna uopste ko je to i zasto ga spominjem. Ne mogu reci da sam tad obozavao Radonjica, ali stekao je moje postovanje....vrednim radom i pre svega gospodskim manirima naspram Covica...

              Znaci Radonju su spasili navijaci i semenkari...prvi mu je metno sal na tekmi..sve sami posteni momci a semenkari..su sad davali koseve protiv Igokee,ima jedan visoki iz druge lige 96e na tribine pa sa tribina daje koseve....jer boze moj nemamo akcije na terenu ali imali smo 100 navijaca koji su napravili ludnicu da igraci Igokee nisu znali gde se nalaze...misli su da ih vijaju panteri....

              Radonjic je moje postovanje stekao kao covek stekao tek odlaskom iz Zvezde, kao trener posle silovanja Duloa iz plemena Kucha...Pre svega on je ljudska velicina, pa tek onda trener..

              Mene fascinira ovaj narod...ima jedan tu na forumu opozicionar..tj vise njih ali vole covica,mnogo je uradio za grad Beograd, za nasu kosarku, Kosovo, premijera i svaku stranku i vlast koju nije zaobilazio..pa se to sve vidi kako lepo zivimo poslednjih 30godina...da je nekima Paralija Majami Bic a pljeskavica miselinove zvezdice...

              Sve u svemu nezasluzujemo ovog coveka,kao sto partizan nije zasluzio vujosevica...jebali bi mu nanu da je limar uzeo titulu sa znojavim...i stali na stranu sns-a kao navijaci Zvezde na stranu Covica...iz moralnog aspekta isti navijaci, ljudi i poznavaoci sporta...

              Ako si nesto razumeo,ima nade..
              Ајде што си незналица,него што си безобразно арогантан и неоправдано самоуверен...Супер је што си ти био бесан на Радоњића априла 2014,само од твог силног интелекта ниси видео да је клип из јануара 2014!Кад су га такви ''познаваоци'' кошарке као ти терали а испред Пионира си имао коментаре ,,Од толико наших тренера,ми нађемо незналицу из земље од 400.000 становника''...
              Да си мало мање дрзак,а мало више упућен,знао би да је пре ове доделе шала речено Небојши да Дејо има пуну подршку групе Делије!Тако да га није спасио чист гест давања шала...Да си може био у Берлину против Албе 2015 године,знао би да Звезди значи и та подршка од 100 људи,били они навијачи или семенкари...А 100 људи против Игокее је сасвим довољно да се изврши притисак на судију или да се један играч избаци из такта због подјебавања...Само не знам да ли си се бавио неким спортом,и ако јеси,да ли си дошао даље од кадата па да знаш шта значи играти пред 20 а шта пред 100 људи...

              Супер за те опозиционаре...А што ти навијаш за ту исту Звезду кад је на њеном челу такав човек и кад је од стране вас правих опозиционара проглашена за државни пројекат?Што се та иста морална громада Радоња кога ти величаш,што се вратио у зли клуб ККЦЗ подвијеног репа?Још ево Шарац ти је писао да га је лично Вучић довео...Па зар то није довољан разлог да ти Шарац омогући да уђеш на тренинг ККЦЗ и кренеш да певаш Радоњи,,Био си ми све,главни лик из серије,ја девојчица која ти све верује!Био си ми драг сад од тебе не видим ни траг''!

              Објаснио ти је Шарац однос навијача према Човићу,само да си мало сконцентрисанији па да прочиташ...Не треба пуно ту памети...А што се тиче познаваоца спорта међу тим истим навијачима,зачудио би се колико им ниси до колена!Има ту бивши капитена млађи категорија ККЦЗ,много кошаркашких тренера итд...

              @samo zvezda Није Веља,друга особа је у питању...Вељина је идеја била за шал...

              Comment


              • И да...Ако би могао да ми испричаш како је Човић дошао у Звезду?

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post

                  Sad sam na YT gledao akcije koje je Tomic radio za Berona, ona kad na desnoj strani rade pik Lorenzo i Ojo a Faye izlece na lijevih 45° pravi blok Beronu a ovaj trči u L korner i dobija pas od Lorenza za neometan sut iz kornera. Skoro svaki put prodje ali najbitnija stvar u toj akciji da blok dodje kada se beronov cuvar okrene da prati akciju e tad Beron trci iza ledja, tajming mama.
                  Joj imao je dobrih smicalica u napadu, bas napadao iz svih pozicija.
                  Jbg imao je pored svega toga i kuku Stratosa da izmisli poene, da zida kad zatreba...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post


                    Oni isti koji su dizali bunu kada je DR odbio trogodisnji ugovor, koji su se kleli u DR samo u poslednjoj godini.
                    Eh onda su imali sastanak u parteru B, pa je covek izvukao iz svoje debele arhive sve twitove uglednih twiterasa i forumasa (ima ih i ovde sami ce se prepoznati) sa svim njihovim twitovima podrske iz 2013 i 2014 i kakvim sve imenima su ga nazivali javno.

                    Nas drug Losmi meni proziva ovde kao da sam protiv Radonjica sada, a svi znaju da sam uvek i samo za KKCZ bez obzira ko je trener ili preCednik istog.

                    Tu se ja i on mnogoo razlikujemo i srecom da je tako.[/B]




                    Ne znam sto uvlacis parter B u to, znam neke ljude iz partera koji su bukvalno uvek bili uz Radonjica i to znam, cak i kad se meni cinilo da preteruju. Naravno da nisu svi isti tamo i da svako ima svoje misljenje i ne znam sto njih uvlacis u ovu raspravu. Valjda da apsotrofiras kako si ti tad jedini stao uz Radonju, i to jeste tacno, ali stao si kao i sad zbog Covica...jer dug je put od pisanja na FB do deljenja slike i biti u skupstini KKCZ.

                    Cela poenta moje price, da je trener koji je toliko uradio za Zvezdu i nijednom svojom izjavamo pa i onom za platu gde si ispao licemer u slucaju svog rodjaka za malo da trazi do poslednjeg dinara koji nije zaradio...ali ti je smetalo tad da igraci dobiju pare i sto su im odnosi bili zamrznuti ali je ocvek uspeo da zavrsi sezonu kako treba. Hendolovao je maksimum. Onda slede racuni za telefon, i ostale bljuvotine koje si pisao godinama jer si morao da odbranis svog novog druga dr profesora Neshu Covicu...Jednostavno mnoge lazi tipa Baskonija i ostale gluposti oko Gudurica koje su totalno nebitne...jer se nisu desile...to je kao kad pogodis 8/9 parova na tiketu i za promaseni kazes a hteo sam da stavim Zvezdu koja je dosla...

                    Naravno da je bitno ko je trener i predsednik kluba za koji navijas...problem i jeste sto se dopusta bas svakom da vodi, trenira itd...kao meni je nebitno ko je predsdnik Srbije, jer ja volim Srbiju a ne predsednika..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Монтепаски View Post

                      Ајде што си незналица,него што си безобразно арогантан и неоправдано самоуверен...Супер је што си ти био бесан на Радоњића априла 2014,само од твог силног интелекта ниси видео да је клип из јануара 2014!Кад су га такви ''познаваоци'' кошарке као ти терали а испред Пионира си имао коментаре ,,Од толико наших тренера,ми нађемо незналицу из земље од 400.000 становника''...
                      Да си мало мање дрзак,а мало више упућен,знао би да је пре ове доделе шала речено Небојши да Дејо има пуну подршку групе Делије!Тако да га није спасио чист гест давања шала...Да си може био у Берлину против Албе 2015 године,знао би да Звезди значи и та подршка од 100 људи,били они навијачи или семенкари...А 100 људи против Игокее је сасвим довољно да се изврши притисак на судију или да се један играч избаци из такта због подјебавања...Само не знам да ли си се бавио неким спортом,и ако јеси,да ли си дошао даље од кадата па да знаш шта значи играти пред 20 а шта пред 100 људи...

                      Супер за те опозиционаре...А што ти навијаш за ту исту Звезду кад је на њеном челу такав човек и кад је од стране вас правих опозиционара проглашена за државни пројекат?Што се та иста морална громада Радоња кога ти величаш,што се вратио у зли клуб ККЦЗ подвијеног репа?Још ево Шарац ти је писао да га је лично Вучић довео...Па зар то није довољан разлог да ти Шарац омогући да уђеш на тренинг ККЦЗ и кренеш да певаш Радоњи,,Био си ми све,главни лик из серије,ја девојчица која ти све верује!Био си ми драг сад од тебе не видим ни траг''!

                      Објаснио ти је Шарац однос навијача према Човићу,само да си мало сконцентрисанији па да прочиташ...Не треба пуно ту памети...А што се тиче познаваоца спорта међу тим истим навијачима,зачудио би се колико им ниси до колена!Има ту бивши капитена млађи категорија ККЦЗ,много кошаркашких тренера итд...

                      @samo zvezda Није Веља,друга особа је у питању...Вељина је идеја била за шал...
                      Znam od kad je snimak i totalno je nebitno od kada je klip. U predsezoni kad smo doveli Silba bio sam na moru u Spaniji i slucajno soba pored mene je bio muzicar koji svira na klavijaturi...i skroz kroz neku bzvze pricu mi je rekao da je svirao nekom vodji navijaca na rodjendanu i da su medju zvanicama bili Cova i Terza.....i jasno mi je da im je bas Covic to rekao, ali to ti opet govori o cemu se tu radi i datreneri kadeta nisu opet rekli svoje ja vec ja od nekog drugog.

                      Bio sam na tekmama preko, ne moras se hvaliti sa tim..niti dodavati ljude koji nisu voleli Radonjica koje uopste ne kritikujem tad jer je bio veliki pritisak oko Zvezde i rezultata a i svako ima pravo na svoje misljenje pa bilo to i da DR nije trener za Zvezdu....ali ga kriviti za racune za telefon isto sad prica i Dulo...za Gudurica, Cibonu, Baskoniju itd...moze da uradi samo losa licnost jer tu ne spomnje ostale uspehe...

                      Drugo...igrace i trenere ne bira sns i ako je doveo Radonjica to znaci da je nazvao Covica, onda po tebi svoju pudlicu i rekao mu dovedi Radonjica na sta je ovaj morao da reaguje...sto u prevodu znaci da vucic zna vise kosarke od njega...i koji ce nam qrac takav predsednik kluba..jer samo jedan covek moze bolje da funkcionise od covica u glibu a to je upravo psihopata...koliko je tezak posao predsednika kk kad ima pare najlepse su objasnili Bokan i Limar prosle sezone.

                      Kakvi crni kapiteni, treneri kadeta...ja kosarku profesionalno radim poslednjih 15godina,ceo zivot je gledam, odgledam mesecno vise kosarke nego oni za dve godine. Pusti me prica o glupostima, i generalizovao sam situaciju...njihovo je misljenje svakako bitno..pa tacno ne znali nista o kosarci..

                      Mozes biti opozicionar i navijati za Zvezdu, ali ne moras davati podrsku covicu ili psihopati...da je neke pravde i mozga u glavama gradjana, obojica bi bila na dugogodisnjim robijama...ovako su zvezdine zvezde..meni to smeta..ako tebi ne smeta ok...tvoje pravo, ali to ne znaci da necu navijati za Zvezdu...

                      Da ljudi navijaju za Zvezdu, a ne za trofeje koje ima klub,oni bi slicno razmisljali. Za kkp je npr bilo bolje da ih izbace u bton ligu nego ovo sto su dozvolili da im urade..,ali to je Srbija...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jos da dodam i da ovako oslabljeni, mi danas pobedjujemo...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                          Ovaj što daje Radonji šal je Velja Dunjić ...imaš pravo samo jednom da pogađaš sa kim iz kkcz je to dogovoreno . Tada je parter B bio protiv Radonje . Srećom po kkcz Radonja je ostao u kkcz
                          Nije Velja nego mislim da se zove Danilo. Stara garda.

                          Mnogi od tih vođa iako su bojkotovali dolazili su u Pionir.

                          Za danas je važno da dobro otvorimo utakmicu.

                          Inače, ako krenemo u startu da jurimo rezultat neće da valja.

                          Retko kad smo preokrenuli.

                          Comment


                          • Da li je realno da se u ovom momentu sezone prepirete ko je sta napisao, rekao ko je kad podržavao? Bolje komentarisite ishod utakmica i vaše viđenje... Sa verom u radonju i ekipu​​​​​​

                            Comment


                            • Lepa uvertira i podrška za ekipu, klub.
                              Igramo protiv ekipe koja je, trenutno, kvalitetnija, u bopjoj formi, kompletna i što je najbitnije imaju ogromnu podršku sa svih strana.
                              Pored svega verujem u momke, trenere i da će dati maksimum, a da li će to biti dovoljno... bitna je borba i želja za pobedom.
                              Srećno momci.

                              Comment


                              • Epski duel...nas ceka. Mi iz uloge favorita kao EL tim dosli smo bez Voldena na 50-50% u najboljem slucaju.

                                Oni imaju mesa i za tucu. Sve su to tamo fajteri, prkosni likovi pa cak i trener koji zele ovaj skalp vise nego Sarac Vesnin poziv na nedeljni rucak.

                                Pre svega oni su u velikoj prednosti na gotovo svakom mestu....sem trenera naravno.

                                Na kecu imamo Hala i Uskokovica naspram Kobsa i Ivanovica..poprilicno neravnopravan duel, ali ovo je sansa za nase igrace da iznenade i daju bar svoj maksimum.

                                Na dva oni imaju popovica koji ce vijati upravo Loyda koji mora da se pokaze na nekoj bitnoj utakmici u vidu poena jer sad nema Voldena...tu je i Dela Vale koji moze biti x faktor ako ga krene sut,a verujem da necemo pritiskati puno odbranu na njemu pa ce i imati prostora...

                                Na krilima Ejim je fizicki jaci i od Lazica, tu mozda ocekivati Dobrica da ima sutersko vece i malo pokrene tim...

                                Na cetiri Simon i Deda protiv Luke i Nikolica... IQ i suteri.

                                Na pet Noko vs Rid i dve cepanice Kuzmic i onaj balvan zaboravih mu ime...

                                Na prvi drugi pogled oni su igracki trenutno jaci, ali kad pogledamo klupu i iskustvo oba trenera, onda vidimo da imamo sanse samo sa izrazito timskom igrom i fanaticnom odranom...ako i to zakaze, publika ce dati neki kos i opet pomoci da dobijemo u PO...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X