Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebace Podgoricanima vise srece nego nama zato sto imamo prednost domaceg terena a i duzu klupu.

    Comment


    • Жали Боже наше клупе на којој су Симоновић,Хол,Кузмић,Ускоковић...

      Надао сам се да ће Рит мало проигра ал изгледа да од тога нема ништа...

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post

        Naravno da treba oslabiti mere jer Zvezda igra dva finala na domacem terenu. Pored toga jako ruzno je pisati kako bez ''podrske'' sa tribina i tetoviranih prijatelja mi nesto ne bi dobili. Jos manje prijatno je govoriti o padu u igri, pa igra se polufinale, niko nije poklonio tih 18+, igraju i tamo ljudi kosarku. Mahom i sto su davali poene, svaki su se mucili da pogledaju u kos, na kraju nisi spomenuo dva poena u zadnjoj cetvrtini jer to nisu uradili igraci vec ''prijatelji'' kluba. Ako je bacena mrlja na titulu Tomica, Dejanu to ne treba jer ce je on uzeti da se sve tri igraju u Moraci

        Isto tako gramitika je zakrzljala, ali boze moj posle ovacija Radonjic Dejan, treba ostati pribran.

        Sto se tice nasih igraca pohvalio bih Dobrica i Voldena koji su stisli zube i odigrali koliko su mogli. Posebno Voldenu jer je povreda veca, covek je odigrao do svojih fizickih granica.

        Ovo je bila pobeda timske igre, na kratko je to urnisao Loyd sa svojim solirajem, verujem da je i njemu usadjeno tim pre igraca. Igokea je dala otpor maksimalan, borili su se do kraja, okrvavili su kolena.

        Sto se tice Buducnosti to ce biti jako teska serija,mahom jer nema puno vremea da se povredjeni igraci vrate u formu. Fizicki je Buducnost u rangu Igokee, ali su tehnnicki miljama ispred njih pa i nas , posebno u kreaciji rekao bih.

        Potrebno nam je da na Kobsu izvrsimo dobru defanzivnu tranziciju, da pokusamo sto manje slobdnih suteva za Nikolica i da Ivanovica udvajamo da sto manje tapka loptu sto normalno nec biti lako. Za njih postoje vise x faktora, ali jedan je sigurno Dela Vale, a drugi Ejim...naravno da oni imaju rotaciju koja nama nesto i neodgovara, ali tako je kako je. Popovic ce biti flaster na Loydu, verovatno ce i udvajati sa tim da sumnjam da ce Dda imat ovliko prostora...

        Za nas je bitan ucinak Noka, pa cak i Rita jer Simonovic i ako je atleta nece moci fizicki isparirati u ovliko meceva u kratkom periodu,a i Rit moze izaci na sut Nikolica...

        Bitno je nama i pronoaci put kojim Loyd moze dobiti vise prostora sa sto manje tapakanja iste u napadu, mora se prosiriti rotacija i da svi daju neki doprinos jer ce ovo biti pakleno fizicki teska serija.

        Sad malo ozbiljnosti sto se tice prgonoza, mi moramo odbraniti domaci teren, znaci povesti dva nula, sve posle toga 1-1 0-2 prelazi Buducnost da bude favorit i tesko cemo tamo dobiti jedan mec o dva da ne pricamo...svi nasi kljucevi do titule leze u prva dva meca koja se moraju dobiti.

        Nasa snaga mora biti odbrana,kontakt, nek idu na bacanja, ali nema lakih poena...muska igra i fajt i verujem da uz iskustvo Radonjica u ovakvim mecevima m mozemo dobiti ovu seriju i blagi smo favoriti bar do prvog brejka ako se desi.

        Sve u svemu nastaje novi klasik na Jadranu a to je duel ucitelja i ucenika, duel covica vs bokana, sad imaju i po jednog mutanta u ligi i samo nek je veselo a za cirsku ce se oni vec potruditi..


        Slavilo se sinoc, kao nekada, isto drustvo, dobro vino, prsuta i sir, malo se kucalo sa telefona bez pomocnih ociju, zeleo sam pravom zvezdasu da odgovorim kako da dodje na utakmicu u nedelju.

        Bez publike se ne bi dobila ova utakmica, a ti pripisi to treneru svakako.

        Mi od sjaja do ocaja i nazad, odjednom je sada istorijski uspeh sto smo dobili tim sa josilom potom i Jovanovicem koji da su kojim slucajem nasi igraci verovatno bi pola navijaca pobeglo iz zemlje.

        vidimo se u nedelju,javi se Lazi da te ubaci, nije valjda da ces ostati iza tastature u vreme kada se lomi sudbina kluba,


        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post



          Slavilo se sinoc, kao nekada, isto drustvo, dobro vino, prsuta i sir, malo se kucalo sa telefona bez pomocnih ociju, zeleo sam pravom zvezdasu da odgovorim kako da dodje na utakmicu u nedelju.

          Bez publike se ne bi dobila ova utakmica, a ti pripisi to treneru svakako.

          Mi od sjaja do ocaja i nazad, odjednom je sada istorijski uspeh sto smo dobili tim sa josilom potom i Jovanovicem koji da su kojim slucajem nasi igraci verovatno bi pola navijaca pobeglo iz zemlje.

          vidimo se u nedelju,javi se Lazi da te ubaci, nije valjda da ces ostati iza tastature u vreme kada se lomi sudbina kluba,

          Znaci ti, setite se gde smo bili 96 2011 i Laza ste pobedili...ako..mogu da zamislim tvoje upise da smo izgubili ..secas se i sam od ranije win-win situacije

          Dolazim,ali ako ima karte za tri coeka,cisto da ne idem sam u konzerve
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ovo je izuzetno bitan trenutak za nas. Ako EL bude nekom sa ovih prostora dala licencu to cemo biti mi ili Partizan. Mislim da smo jedina dva interesantna kluba iz ex-yu za Evroligu. Ne bih da iznosim razloge, da bih bio korektan prema drugim navijacima. Ali prosto mislim da drugi nisu u razmatranju. E sad, mi bi trebalo da naredne dve sezone (do konacnog zakljucavanja evrolige) budemo tu i da prosto stavimo do znanja svima da smo najozbiljniji klub iz regiona i da licencu daju nama. Bojim se da ako naredne 2 godine ne budemo ucesnici, evroliga prosto odustane od nas. Ova serija nam mnogo toga moze doneti, a mnogo toga i uzeti. Ne bih da budem pogresno shvacen, ali ovo mora da se igra ‘na noz’. Do poslednje kapi znoja.
            Last edited by Storm; 13-05-21, 17:16.

            Comment


            • Opusteno. Onoga momenta kad se el zatvori to ce bit pocetak njenog kraja.

              Comment


              • Nešto prečesto Đordi zaobilazi nas i vas da bi bilo slučajno.

                Ne verujem katalonskom govnetu da uopšte razmišlja na temu dva beogradska večita rivala.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Nešto prečesto Đordi zaobilazi nas i vas da bi bilo slučajno.

                  Ne verujem katalonskom govnetu da uopšte razmišlja na temu dva beogradska večita rivala.
                  Tacno, ne razmislja....razmislja samo o nama.Pa vama daje licencu za EC svake sezone...NARAVNO da se radi na licenci za Zvezdu..sigurno ce poglavar reci da 10-15m nece biti problema dati iz drzavne kase...posebno kad ce uskoro postati i kosarkaski trener.

                  Mislim da je zatvorena EL super,samo sam misljenja da mora biti mnogo vise klubova i drugaciji sistem takmicenja...akobas oce da zatvore na 18klubova, klubovi ce morati poprilicno nabiti budzete da bi bilo interesantno sirem gledalistu.......

                  Mislim da bi 32 kluba bilo super uz podelu na po 16 klubova onda ukrstanje ili tako neki qrac...samo gde naci 32 kluba ) da budu konkurentni i sa dobrim halama...18 je bas premalo..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Da sam ja Đordi postavio bih uslov Čoviću za licencu da Radonjić ne bude trener.
                    34 utakmice od kojih oči krvare to nijedan CEO nekog sportskog takmičenja ne želi.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Da sam ja Đordi postavio bih uslov Čoviću za licencu da Radonjić ne bude trener.
                      34 utakmice od kojih oči krvare to nijedan CEO nekog sportskog takmičenja ne želi.
                      Time will tell
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Da sam ja Đordi postavio bih uslov Čoviću za licencu da Radonjić ne bude trener.
                        34 utakmice od kojih oči krvare to nijedan CEO nekog sportskog takmičenja ne želi.
                        Time will tell
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Meni se cini da je Covke završio licencu. Nemam info samo sabiram 2+2. Ali ako ce EL biti zatvorena a nas budžet dopunjaavati drzava onda tu sreće nema. Jer realno ako ne mozes izvaditi 20m svake godine da napravis/zadrzis igrace onda cemu? A mi to ne mozemo ovako a bolji nacin finansiranja necega sto samo donosi trosak ne vidim kod privatnika tako da... Lijepo je igrati sa elitom al to košta

                          Comment


                          • Vidis da EL svako malo menja misljenje. Koliko samo dugo su pricali da ce Evrokup biti druga liga Evrolige i da se iz njega jedino ulaziti u EL? A secam se pre toga da je bilo price o 24 kluba pa se i od toga odustalo. Ko zna dta ce sve Djordiju pasti na pamet da bi opravdao svoju platu, jer je ocigledno da efekta od njegovog rada nema ni na vidiku.

                            Comment


                            • Izgleda Wolden aut. Videlo se to na trećoj a i Radonja je to najavio posle utakmice Aleksa i Hol će morati to da reše

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ogroman udarac. Ne toliko zbog organizacije napada jer je to cak i prednost neigranja Waldena na 1. Ali njegov doprinos odbrani i poenterski ucinak ce itekako faliti. Padaju nam sanse za dodatnih 10-20% zbog ovoga.

                                Comment

                                Working...
                                X