Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo sansu, ali moramo da igramo konstantnije, pametnije, imamo srece i da sudijski kriterijum bude ujednacen. Ja predvidjam 5 utakmica. 1:1 u Beogradu, 1:1 u Podgorici i majstoricu koju bi mogli mi dobiti zbog iskusnijeg trenera, rostera i domaceg terena. Aj Boze pomozi.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Srecno Radonja,ako izgubis cekaju te vec ljudi sa krstom, cekicem i ekserom...ti ponosni zvezdasi...

      Dajte sve od sebe, meni je to dovoljno...
      Opet ti sa Radonjom.... Zvezda igra, tj. je igrala, covece nije ovo sport u kome treneri resavaju pobednika dvobojom jedan na jedan. Sacuvaj me boze.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post

        Aj ne kenjaj ti. Mracio si 3 sezone i navijao za Bayern. Sad ne glumi tu velikog Deliju, jer nisi.

        Zvezda!!!!
        Dobro, eto ti si ako ti je lakse...Ja kad mracim to je jer ne vidim igru, ne vidim poentu, ne vidim buducnost...Kao sto vidis,bio sam u pravu i tako to ide. Slepo verovati nekom je stvar neznanja....kritika je majka i guranje tima napred...

        Ono tipa,meni je svejedno ko je tu, ja volim Zvezdu je niko nivo do petog razreda osnovne skole )

        Neka ste vi najveci zvezdasi,nemam nista protiv...ali ipak sam uvek izasao sa pravim misljenjem,ne krijem ga...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post

          Opet ti sa Radonjom.... Zvezda igra, tj. je igrala, covece nije ovo sport u kome treneri resavaju pobednika dvobojom jedan na jedan. Sacuvaj me boze.
          On je trener kluba i treba mu dati podrsku jer je to i zasluzio.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Kako moze da se gleda finale u nedelju?

            pise li Sarac jos ovde?

            Comment


            • U nedelju bar 5000 ljudi, dosta ove zajebancije
              Zivela Zvezda

              Comment


              • Ocekivano teska utakmica, i znacajna pobeda. Oni rastereceni i naravno u ovom tipu utakmice Clemons postao Majk Dzejms, Pot Pangos, Josilo Shengeila itd... realnost je njihovo izdanje u cetvrtoj i ciglarenje na kraju. Bajic se blamira na konferenciji, ove vrste izjava dele gospodske trenere kao DR od seljackih kao Bajic i Golemac. Pretanki smo na 1 i 5, da li ce biti dovoljno za titulu, ko zna. Mislim da ce biti neizvesno finale ,moze da ode na obe strane. Vise je nego ocigledno da cemo imati lose sudjenje. U Bg mozda bude i podnosljivo al dole cemo morati biti bolji za 10 da bi nesto uzeli. Sta god da se desi treba nam ozbiljan reset i rebuild na kraju , i da se konacno napravi neki plan za naredne 2 3 sezone, da bi se vratili na put dominacije.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Kako moze da se gleda finale u nedelju?

                    pise li Sarac jos ovde?
                    Veceras u hali bilo knjigovostveno bez publike a realno blizu 1000.
                    Pravi navijaci su bili u hali koji su nasli nacin da se nadju na nekom spisku.
                    Svako je morao imati neki dokaz o valcinaciji ili o antitelimaxda bi usao.
                    Svakome je merena temperatura na ulazu.
                    Na vise mesta sam cuo da ce drzava do petka oslabiti neke mere i time omoguciti odlazak na utakmice .

                    Kako i koliko ce moci ljudi uci u nedelju .
                    Pa knjigovostveno ce moci 30 % kapaciteta a realno pola hale sa distancom.

                    Pozdrav za druga @lazakacanski sa kojim sam odgledao utakmicu.
                    Simone izvini za sve syo ti je rekao La a veceras.
                    Ali sa kosarkaske strane sve jecLaza u pravu osim za uvrede.
                    Holl tkdj.
                    Takodje i Radonjic koji dozvoli da sa plus 18 kuci dodjemo da se cela hala ucuti zbog lose igre.
                    Za futuru samo energija sa tribina da se prenese na teren. Jrdino.
                    Znanja na terenu a i na klupi he po meni nedovoljno za trofej.

                    Savet za tebe.
                    Dugo godina si navijac kkuba.
                    Saznaj kako se moze uci ili jednostavno dodji do Oionira u Nedelju i snadji se ukoliko klub ne objavi i zbanicno kako se moze uci.

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post
                      Naša loša i konfuzna igra u trećoj četvrtini a tada je i DR zabagovao te nije pravovremeno reagovao je omogućila Igokei da se približi i da ima aktivan rezultat. Očajna igra Lojda (druga i treća utakmica) te Voldena (koji ima opravdanja da igra pod blokadom) - igrača koji su trebali da donesu prevagu je bila katastrofalna i da nije Davidovac odigrao kako je odigrao na početku četvrte četvrtine, sad bi svi psovali i DR i igrače i išli na mali odmor do domaće lige.
                      Ovo je loše i šanse su nam male, te šanse su Milojević. Za mene će biti iznenađenje ako uzmemo trofej - prstenje - titulu.
                      Ako si primetio, Lojd je imao na prosloj utakmici one velike flastere na ledjima, a protezali su se na vrat. Nisam primetion sinoc. Mozda je i on lagano povredjen. Secam se da je momacki ljosnuo u prvoj utakmici (cini mi se).

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post

                        Veceras u hali bilo knjigovostveno bez publike a realno blizu 1000.
                        Pravi navijaci su bili u hali koji su nasli nacin da se nadju na nekom spisku.
                        Svako je morao imati neki dokaz o valcinaciji ili o antitelimaxda bi usao.
                        Svakome je merena temperatura na ulazu.
                        Na vise mesta sam cuo da ce drzava do petka oslabiti neke mere i time omoguciti odlazak na utakmice .

                        Kako i koliko ce moci ljudi uci u nedelju .
                        Pa knjigovostveno ce moci 30 % kapaciteta a realno pola hale sa distancom.

                        Pozdrav za druga @lazakacanski sa kojim sam odgledao utakmicu.
                        Simone izvini za sve syo ti je rekao La a veceras.
                        Ali sa kosarkaske strane sve jecLaza u pravu osim za uvrede.
                        Holl tkdj.
                        Takodje i Radonjic koji dozvoli da sa plus 18 kuci dodjemo da se cela hala ucuti zbog lose igre.
                        Za futuru samo energija sa tribina da se prenese na teren. Jrdino.
                        Znanja na terenu a i na klupi he po meni nedovoljno za trofej.

                        Savet za tebe.
                        Dugo godina si navijac kkuba.
                        Saznaj kako se moze uci ili jednostavno dodji do Oionira u Nedelju i snadji se ukoliko klub ne objavi i zbanicno kako se moze uci.
                        Naravno da treba oslabiti mere jer Zvezda igra dva finala na domacem terenu. Pored toga jako ruzno je pisati kako bez ''podrske'' sa tribina i tetoviranih prijatelja mi nesto ne bi dobili. Jos manje prijatno je govoriti o padu u igri, pa igra se polufinale, niko nije poklonio tih 18+, igraju i tamo ljudi kosarku. Mahom i sto su davali poene, svaki su se mucili da pogledaju u kos, na kraju nisi spomenuo dva poena u zadnjoj cetvrtini jer to nisu uradili igraci vec ''prijatelji'' kluba. Ako je bacena mrlja na titulu Tomica, Dejanu to ne treba jer ce je on uzeti da se sve tri igraju u Moraci

                        Isto tako gramitika je zakrzljala, ali boze moj posle ovacija Radonjic Dejan, treba ostati pribran.

                        Sto se tice nasih igraca pohvalio bih Dobrica i Voldena koji su stisli zube i odigrali koliko su mogli. Posebno Voldenu jer je povreda veca, covek je odigrao do svojih fizickih granica.

                        Ovo je bila pobeda timske igre, na kratko je to urnisao Loyd sa svojim solirajem, verujem da je i njemu usadjeno tim pre igraca. Igokea je dala otpor maksimalan, borili su se do kraja, okrvavili su kolena.

                        Sto se tice Buducnosti to ce biti jako teska serija,mahom jer nema puno vremea da se povredjeni igraci vrate u formu. Fizicki je Buducnost u rangu Igokee, ali su tehnnicki miljama ispred njih pa i nas , posebno u kreaciji rekao bih.

                        Potrebno nam je da na Kobsu izvrsimo dobru defanzivnu tranziciju, da pokusamo sto manje slobdnih suteva za Nikolica i da Ivanovica udvajamo da sto manje tapka loptu sto normalno nec biti lako. Za njih postoje vise x faktora, ali jedan je sigurno Dela Vale, a drugi Ejim...naravno da oni imaju rotaciju koja nama nesto i neodgovara, ali tako je kako je. Popovic ce biti flaster na Loydu, verovatno ce i udvajati sa tim da sumnjam da ce Dda imat ovliko prostora...

                        Za nas je bitan ucinak Noka, pa cak i Rita jer Simonovic i ako je atleta nece moci fizicki isparirati u ovliko meceva u kratkom periodu,a i Rit moze izaci na sut Nikolica...

                        Bitno je nama i pronoaci put kojim Loyd moze dobiti vise prostora sa sto manje tapakanja iste u napadu, mora se prosiriti rotacija i da svi daju neki doprinos jer ce ovo biti pakleno fizicki teska serija.

                        Sad malo ozbiljnosti sto se tice prgonoza, mi moramo odbraniti domaci teren, znaci povesti dva nula, sve posle toga 1-1 0-2 prelazi Buducnost da bude favorit i tesko cemo tamo dobiti jedan mec o dva da ne pricamo...svi nasi kljucevi do titule leze u prva dva meca koja se moraju dobiti.

                        Nasa snaga mora biti odbrana,kontakt, nek idu na bacanja, ali nema lakih poena...muska igra i fajt i verujem da uz iskustvo Radonjica u ovakvim mecevima m mozemo dobiti ovu seriju i blagi smo favoriti bar do prvog brejka ako se desi.

                        Sve u svemu nastaje novi klasik na Jadranu a to je duel ucitelja i ucenika, duel covica vs bokana, sad imaju i po jednog mutanta u ligi i samo nek je veselo a za cirsku ce se oni vec potruditi..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Inbox View Post

                          Ako si primetio, Lojd je imao na prosloj utakmici one velike flastere na ledjima, a protezali su se na vrat. Nisam primetion sinoc. Mozda je i on lagano povredjen. Secam se da je momacki ljosnuo u prvoj utakmici (cini mi se).
                          Nisam primetio flastere ali da, sećam se kada je u jednom prodoru zveknuo na parket. On inače ima te neke akrobatske ulaze (nekad nepotrebne i suvišne) te se može uz blagu pomoć čuvara lako povrediti.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • bice publike ubrzo to je svima jasno ...pustice se i vise nego sto bi realno smelo i to je svma jasno ....ali tako i treba ..ne igra se svaki dan finale ...ista prica bice i u PG
                            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Trebace nam mnogo srece....
                              slazem se ,mnogo mnogo srece i najboje utakmice u sezoni kako bi stigli do trofeja ...
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Originally posted by nebitan View Post

                                Nisam primetio flastere ali da, sećam se kada je u jednom prodoru zveknuo na parket. On inače ima te neke akrobatske ulaze (nekad nepotrebne i suvišne) te se može uz blagu pomoć čuvara lako povrediti.
                                flaster.JPG

                                Comment

                                Working...
                                X