Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buducnost igra dobru kosarku. Ne strasnu ali bolju od nas. Imaju strasan tandem PG-a za ABA uslove i mnogo poena daju iz izgradjenih akcija i suteva. Odbrana im nije odlicna, ali je dobra. Primaju oni uglavnom preko 70 poena, ali u rukama imaju 80-90 poena i protiv jakih ekipa. Ako nam sudjenje bude kao u Laktasima i ne dozvoli nam se jaka odbrana, mi nemamo municije za njih. Imamo uz iznadprosecan sut sa distance, ali u to se uzdati u seriji na 3 dobijene ne pije vodu. Videcemo sta ce biti, ali bih se jako iznenadio da povedemo 2:0. (Igokeu cemo dobiti 20 razlike)
    Last edited by Storm; 08-05-21, 20:13.

    Comment


    • Svi nabrojani će imati bolju karijeru od Radonjića. Zato što su svi do jednog talentovaniji treneri od njega.
      Radonjić je imao u jednom trenutku domaće igrače koji su imali evroligaški potencijal, još i nije uspeo da iskoristi potencijal svih njih (Micić), uvek među tri najveća budžeta u regionu, najčešće i najveći i dosta sreće, koja je u svakom slučaju neophodna.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Volden je igrao sa povredom
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Svi nabrojani će imati bolju karijeru od Radonjića. Zato što su svi do jednog talentovaniji treneri od njega.
          Radonjić je imao u jednom trenutku domaće igrače koji su imali evroligaški potencijal, još i nije uspeo da iskoristi potencijal svih njih (Micić), uvek među tri najveća budžeta u regionu, najčešće i najveći i dosta sreće, koja je u svakom slučaju neophodna.
          Sta ti decko pises...pa ko uzima titule a da nije u top budzetima...ko ce to,ali napisi imati bolju karijeru od Radonjica? Po cemu su talentovaniji...neki uspeh, igrac...

          Najbolje da ima krs od igraca i da majstorskom strategijom uzme titulu...to se nije desilo na Sejselima..

          Ti shvatas da tog sto skinuo sa avatara...da je dobio u svom klubu otkaz za tri meseca....ti shvatas da najveci kosarkaski teletabisi znaju da je izjebao Zvezdu....ne samo za ovu sezonu...

          Da, Alimpijevic bez vezica ne bi bio qrac na biciklu kao sto je sad...ajde da ti dam Golemca.. da mozda nekad pukom srecom kao prvi trener uzme aba titlu kao Dzikic...

          U Micica nije imao vere ni Kari Pesic...toliko o Micicu..njegova srece je sto je otisao u Tofas...sto ne kazes ko je koliko igraca napravio...itd...da ne ulazim...

          I opet mi nisi odgovorio KOJI TRENER BI TO URADIO SA ZVEZDOM!!?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Bas sam razočaran. Nismo dvije iste utakmice odigrali. Stihijski napadi lišeni mislju i ideje. Centri neupotrebljivi, lopta sporo kruzi, napadi procitani...
            Ne mogu da shvatim da jedan Loyd i Noko ne mogu pik da odigraju krsten, da Dobric ceka na 45° desno a Walden lijevo i da Deda utrcava po ceonoj. Zasto ne koristimo onu akciju za C kad Lazic utrcava sa ceone protivnickom centru u ledja na penalu i da centar dobije pola metra prednosti kako bi primio pas u reket za lagane poene...
            Joj toliko toga ova ekipa može nemojte me o losoj selekciji molim vas.
            Eno Simonovic u društvu za izbor najboljeg igrača mjeseca, pa vena mi na celu iskocila!

            Comment


            • Selekcija je odlična barem što se tiče stranaca samo je pitanje ko može a ko ne da je iskoristi na pravi način.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Bas sam razočaran. Nismo dvije iste utakmice odigrali. Stihijski napadi lišeni mislju i ideje. Centri neupotrebljivi, lopta sporo kruzi, napadi procitani...
                Ne mogu da shvatim da jedan Loyd i Noko ne mogu pik da odigraju krsten, da Dobric ceka na 45° desno a Walden lijevo i da Deda utrcava po ceonoj. Zasto ne koristimo onu akciju za C kad Lazic utrcava sa ceone protivnickom centru u ledja na penalu i da centar dobije pola metra prednosti kako bi primio pas u reket za lagane poene...
                Joj toliko toga ova ekipa može nemojte me o losoj selekciji molim vas.
                Eno Simonovic u društvu za izbor najboljeg igrača mjeseca, pa vena mi na celu iskocila!
                Sad odslusah intervju Zvezdana Mitrovica u blok po blok podkastu. Kaze covek - moram da se prilagodjavam igracima koje imam, tako da mi i filozofija igre zavisi od toga, mada najpre je kvarenje igre, tj. jaka odbrana + dosta trcanja... Jos rece i da mora da istrpi igrace, da zavisi sa kim treniras (stara YU skola ne pije vodu uglavnom)... i tako... slusam njega i mislim na CZ
                Inace odlican podkast...

                Comment


                • Ne verujem da Radonja kome se napad zasniva na pik igri igrcima brani da igraju pik. To nema logike. Bice da centri nisu za to. Kuzmiceve noge su postale prespore za brzo otvaranje iz bloka, a Nnoko nije pik centar. Ili je u tom segmentu tanak pa mu treba plej ala Jovic da bi dobio blagovremen i precizan pas u ruke. Ne znam u cemu je trik, ali sigurno se Radonja nije odrekao pika i resio da igraci to ne igraju. Ili je procena da bi se vise gubile lopte i da je bolje igrati drugaciji napad koji se zavrsi sutem sa distance. Lupam, jer nemam ideju u cemu je fora sa odsustvom pik en rola.
                  Last edited by Storm; 09-05-21, 14:18.

                  Comment


                  • nebitan Daba je isto napisao na drugom forumu (RSB) gde jedino pise sada (bilo ga je na vise foruma svojevremeno)

                    Volden 7 dana njje trenirao zbog povrede ledja. Odigrao obe utakmice pod blokadom na licno insistiranje.
                    Originally posted by Storm View Post
                    Buducnost igra dobru kosarku. Ne strasnu ali bolju od nas. Imaju strasan tandem PG-a za ABA uslove i mnogo poena daju iz izgradjenih akcija i suteva. Odbrana im nije odlicna, ali je dobra. Primaju oni uglavnom preko 70 poena, ali u rukama imaju 80-90 poena i protiv jakih ekipa. Ako nam sudjenje bude kao u Laktasima i ne dozvoli nam se jaka odbrana, mi nemamo municije za njih. Imamo uz iznadprosecan sut sa distance, ali u to se uzdati u seriji na 3 dobijene ne pije vodu. Videcemo sta ce biti, ali bih se jako iznenadio da povedemo 2:0. (Igokeu cemo dobiti 20 razlike)
                    Koja te od prethodne 4 utakmice sa Igokeom (2 u ligaskom delu i 2 u plej-ofu) "ubedila" da ocekujes ovakav ishod utakmice u utorak? Ili se nadas da ce Zvezda odigrati jednu od utakmica sa +50% suta spolja uz veliki broj ubacenih trojki kao sto se desavalo povremeno ove sezone uz konstantnu odbranu vecim delom utakmice.
                    Last edited by Borca; 09-05-21, 14:25.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Selekcija je odlična barem što se tiče stranaca samo je pitanje ko može a ko ne da je iskoristi na pravi način.
                      Loyd odlican, ali za ostale se ne bih bas slozio, najveca greska je sto je drugi najbolji a to je skromni Volden za tvoje EL zelje igra na mestu kao i Loyd...Sarcev Panter je za neki osrednji turski klub, Hal ni za to...JOB je za osrednji Turski i tamo mu nesto ne ide...za ostale da ne pisem...par njih ne igra, eto Noko je dobar, ali on je takav i ne treba ocekivati od njega cuda....

                      Da ne pisem o domacim igracima i ugovorima na dve godine koje je morao da aminuje Obradovic..

                      Najgori roster u Covic eri...da racunamo svih 20 igraca..kad dodas one sto placamo u FMP...trenera dva koja placamo, lose spickane pare...ali sredice to jedini koji ima sanse da sredi sa ovom olupinom od tima..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Mi smo uvek takve strance i imali koji upravo u Zvezdi naprave neki iskorak vise. Legitimni EL igraci zavrse u nekim bogatijim klubovima. Da se igralo sa publikom, ova sezona se ne bi previse razlikovala od proslih. Imali bi u EL nekih 6,7 pobeda vise a prosetali bi se kroz ABA.
                        Last edited by mmajstor; 09-05-21, 16:18.

                        Comment


                        • Ovde fale samo dva dobra igrača, na 1 i na 4-5, i sasvim dobar tim bi bio.
                          Mnogo se mi cigani ložimo na Marine, Lojdove, Ročestije, dobri su oni, lepo gledati, fino je sve to, otkidaju, gledljivo, ali kako krene tvrdo nema ih nigde, a pritom "umrtvili" tim skroz.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Mi smo uvek takve strance i imali koji upravo u Zvezdi naprave neki iskorak vise. Legitimni EL igraci zavrse u nekim bogatijim klubovima. Da se igralo sa publikom, ova sezona se ne bi previse razlikovala od proslih. Imali bi u EL nekih 6,7 pobeda vise a prosetali bi se kroz ABA.
                            Zapravo i ne....MWill,pa i Kinsi nam je doneo dosta toga. Najbolje da kupujemo samo od 30-35g da ne bi ''napredovali'' neki su i nazadovali ali ko bi se njih secao sad.

                            Cuj imali bi u EL 6-7 pobeda vise, da li si ti svestan sta pises ) i sv bi bilo isto...bukvalno..imali smo Alimpijevic i Sakota/Tomic sezonu...a ti timovi su daleko bolji od ovog..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Vise nego svestan. Sve one tesne utakmice u Pioniru na jednu-dve lopte bismo dobili sa publikom.
                              ​​​​​​
                              Ova dvojica koju si nabrojao su vise izuzetak nego pravilo, a i tada je EL igrac bio mnogo siri pojam nego danas zbog veceg broja klubova i baze igraca.
                              Last edited by mmajstor; 09-05-21, 17:02.

                              Comment


                              • Slažem se sa mmajstorom glede publike, mi smo do prošle sezone bili u top 3 ili 5 najgledanijih timova u EL što se tiče posećenosti, a sasvim sigurno najbolju atmosferu smo imali na utakmicama od svih evroligaša.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X