Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Borovnicar, Kuzmic, Rit...to sad da pojaca Sparse protiv Splita izgubili bi 20 razlike..Jbte Covicu Rit ..joj...sta je bre ovo...
    Kako sta je... jel si ti cuo za tempiranje forme?

    Comment


    • Ko je Borovničar?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Borovnicar je Lazic...

        Kad su nam legende kluba Covic i Obradovic put propasti nije daleko...Verujem da kao i do sada, nijedan klub van Pionira ne moze dobiti Radonjinu Zvezdu u Pioniru...sudije nas jebu jer ocigledno je svima pun qrac covica...sve u svemu bice tesko, ali na muci se poznaju junaci,,,,
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sudije nas jebu zbog Covica?

          Eto naucismo i neke nove relacije....

          Comment


          • Mene sudjenje uopste ne zanima nego znate kad cemo mi dobiti utakmicu u gostima ove sezone nikad.
            Selekcija tima ubi boze najgore pozicije u timu si nam 1 i 5 to ni krka nema tako lose igrace kao mi a jos smo igrali jebenu EL.
            Znam da cemo majstoricu dobiti a u finalu nam treba Covic ludilo i njegova magija jer futura je realno kvalitetnija od nas i amin.
            Nas bre jebu Atic Talic neki Grej alo bre momci znate li vi za koga igrate i koju svetinju branite jeste li svjesni toga.

            Comment


            • Svakakvih sam se prica naslusao o SO i ok, otjeran je. Al sta je ovo sto gledamo pola godine? Kakva je ovo kosarka? Navodno selekcija problem? Noko savršeno igrao p&r u Albi, Kuzmic isto, Hall nosio p&r igru, Walden bolji kombo od Jaramaza, za sta ga mi koristimo? Da tapka loptu? Loyd jedina pretnja, njega flaster igraju, ne moze da pogleda na kos. Gdje je iso na Dedu? Gdje su blokovi za Dobrica? Gdje su utrcavanja na penal i spustanje lopte na C? Nista mi pod milim bogom ne igramo ali ništa! Ni ona pobjeda protiv Ced nije trebala da se desi, niti smo u BG bili nesto bolji od Igokee...
              Fuj na sta licimo, cemu ona trcanja od 20 sek da bi stvorili nikakvu prednost, jel moguce da nema apsolutno nikakve koncepcije niti ideje?

              Comment


              • Teranje trenera u sred sezone i njegova zamena trenerom cija je filozofija kosarke dijametralno suprotna je najgori potez Nebojse Covica u Zvezdi. Tu nema dileme. Aj da verujemo njemu da je on taj potez napravio i potpuno eliminesmo carsijske price da iza toga stoji neka visa sila.
                Last edited by Storm; 08-05-21, 16:35.

                Comment


                • Vidis Viktore ja sam pobornik sistema kako u sportu tako i u drzavi i politici a toga kod nas nikad bilo nije nego daj ho ruk ko ga jebe zato nam i je tako kako je.
                  Bio sam trener i bavio sam se tim poslom skoro sam 50 godina u kosarci i mislim da je to najljepsi sport na svijetu ikada izmisljen.
                  Meni je moj ucitelj reko vidis nijednog igraca ne mozes nauciti da radi ono sto ne zna tvoj posao je da od svakog igraca izvuces najvise od onoga sto najbolje radi na terenu i to je sustina svega.
                  Mislim da je Radonja dosao u klub i da su mu rekli batali EL idemo na ABA trofej i domacicu sto je potpuno legitimno on nije dosektirao ekipu jer je vjerovatno mislio da to moze sa ovim igracima.
                  E sad sustina Radonjic DR. Dejan ocekuje od igraca da mu isporuce mnogo vise od svoga znanja i mogucnosti.

                  Comment


                  • Nije Radonja selektirao tim ali nije ni on veverica, sve njih je on gledao (pa bio je u BG sce vreme), tako da mu nisu nepoznanica. Ovde ima ona ili malo treniinga ili ga ne kontaju stranci (loš engleski, nisu na istoj talasnoj dužini...).
                    Ono u Laktašima je očajna predstava pogotovo onih koji bi trebalo da donesu prevagu (Lojd i Volden).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Svaki trener kada preuzme ekipu odgovara za rezultat. Kada se trener otera u sred sezone onda nije rezultat razlog odlaska jer nije ništa ni osvojeno ni izgubljeno već u slučaju Saleta Obradovića u pitanju je bila nemogućnost uspostavljanja autoriteta nad domaćim starosedeocima i onima koji se tako osećaju. Tu je ključnu ulogu trebalo da preuzme Čović, jer se zna hijerarhija: predsednik -> trener -> igrači.
                      Filozofija igre Obradovića i Radonjića nije toliko različita, s tim što je balans igre bolji kod Obradovića. Košarka se igra u oba smera, i to čak i Radonjić shvata samo što mu loše ide sa implementacijom.
                      Premali broj taktičkih zamisli je ono što karakteriše ovaj tim pod Radonjićem, nepostojanje plana B, C...
                      Titula u ABA bi trebalo da bude neupitna čak i sa takvim retrogradnim shvatanjem igre, u EL sa njom nema šta da traži, rekao bih čak i u EC.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Covek koji ima sedam EL sezona iza sebe, sa Bayernom za malo u top8, sa nama jednom u top8 i deveti u Evropi svake godina titula je trener koji se izgubio u modernoj kosarci. Dok je moderan trener Golemac koji ne udje u prva cetiri u ABA, Saso Filipovski koji je bio trener citava tri meseca, Obradovic koji je uradio najgoru selekciju i doselekciju u istoriji Zvezde a to nije mala stvar. Ili Alimpijevic koji pece kebab i bori se za opstanak u Turskoj a imao je budzet 10m...

                        Evo sad gledam F4 to su svi treneri starog kova Mesina, Jasikevicijus i Itudis...svi oni imaju moj qrac a ne plan a b i c da treniraju ove nase kosarkase u Zvezdi...

                        Ne bezim od odgovornosti, titula se mora uzeti i verujem da ce biti tako jer mislim da nas u Beogradu niko ne moze dobiti. Selekcija igraca je uzasna, ali ne bezimo od odgovornosti jer smo posle ligaskog dela prvi...naravno da jedan porez ne znaci nista...bitno je ko pobedi poslednji mec u seriji i ABA ligi.

                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Lepo je biti optimista, ali ja ne verujem da cemo mi dobiti oba meca kuci protiv Buducnosti i povesti 2:0. Samo se slazemo da cemo opusteno dobiti Igokeu jer ce Radonja bolje spremiti mec. A i ne moze njima u svakom mecu da ulazi bela tehnika. Protiv Djetica je to druga prica. Imaju kvalitet 2 klase iznad Igokee. A mi ovakvi, ne znam cime cemo da pariramo u napadu sem sutem za 3. Igra u reketu ne postoji, nema je.
                          Last edited by Storm; 08-05-21, 19:33.

                          Comment


                          • Nije Igokea naivna ekipa, ali nije ni Buducnost neko cudo. Malo se ovde preteruje. Jasno da su Olimpija i Mornar svima lake jer su mekani...Recept za Igokeu ali i Buducnost mora biti odbrana...i to je to...Napad da se sto vise igraca ukljuci i da pokusa malo da se ubrza taj napad jer kad smo staticni poprilicno lose resavamo pet na pet...

                            Buducnost je ok ekipica, ali se poprilicno preteruje sa njima. Nama jeste osnovni problem mesto PG...meni se licno Volden uopste ne svidja kao igrac...od stranaca jedino Noko i Loyd...

                            Moramo se potuci, igrati na granici faula i iz defanzive probati prelaziti u malo brzi napad, ako statiramo bez upotrebe centara i bez nekog zidanja ne mozes u kontinuitetu davati poene...

                            Serem sad i ja, sam Bog zna sta ce biti...ali bitno je da ostvarimo prvo jednu snaznu pobedu protiv Igokee, ali da od pocetka nametno svoj ritam...mene kod njih najvise brine Ilic, on dok im je u igri oni su dobri, cvrsti...skacu...kad je izasao zbog faulova u prvom mecu tad su i pali...iskreno da vam kazem,mislim da ce nam ovaj mec sa Igokeom biti tezi nego prvi sa Buducnoscu..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Radonjić ima 51 godinu, Golemac 44, Alimpijević 35. Ne možeš starog psa naučiti novim trikovima.
                              Laso ima 53 godine i prvu svoju EL titulu je osvojio sa 47 godina, drugu pre 3 godine kada je imao koliko Radonjić ima sada. I sve to sa superiornom igrom koju je bilo uživanje gledati.
                              Ataman takođe sa takvom igrom je već dve godine u vrhu favorita za osvajanje EL titule.
                              Mene kao navijača Zvezde zanima da Zvezda osvoji EL titulu. Ne zanima me "zamalo top 8" ili " jak otpor u PO EL, ali ipak 3:0 poraz". Ne zanima me to. F4 i/ili titula.
                              Za to Radonjić nije sposoban.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Radonjić ima 51 godinu, Golemac 44, Alimpijević 35. Ne možeš starog psa naučiti novim trikovima.
                                Laso ima 53 godine i prvu svoju EL titulu je osvojio sa 47 godina, drugu pre 3 godine kada je imao koliko Radonjić ima sada. I sve to sa superiornom igrom koju je bilo uživanje gledati.
                                Ataman takođe sa takvom igrom je već dve godine u vrhu favorita za osvajanje EL titule.
                                Mene kao navijača Zvezde zanima da Zvezda osvoji EL titulu. Ne zanima me "zamalo top 8" ili " jak otpor u PO EL, ali ipak 3:0 poraz". Ne zanima me to. F4 i/ili titula.
                                Za to Radonjić nije sposoban.
                                Na kojim si ti drogama? Poredis budzete od 30-40m sa covicevim nabadanjem sa sns-om..Nek dodj Ataman i Laso u neki slabiji klub pa da vidimo tu igru i lepotu ) i evro titulu...Svi bi mi voleli EL titulu, ali eto reci ti nama sa kojim trenerom i budzetom bi mi mogli to uraditi....

                                Ti shvatas da nabrojani ni sa 77g neceimati uspeha svi zajedno pa puta 3 kao i Radonjic..Nema vise domacih igraca, talenata i ako se desi on ode u NBA...ili neki drugi tj jaci EL klub. Za strance tj za pokusaj F8 ti treba samo zaplate oko 8-10m...to pricam da budes konkurentan...Koji to trener bi uspeo sa ovim timom da uzmes sve igrace koji su dosli i otisli da bude u F8...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X