Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosadno,prezvakana tema i dva voditelja koja sad vec na solidnom uzorku ne znaju da vode ovaj podcast. Covic menja price na svakih mesec dana, nije mu to strano jos od 90tih godina.

    Eto malo da spomene politiku i ako ne voli puno da prica o tome..a bleji na rezimskim televizijama non stop...i u politici je samo 40g... i od nje i zivi i dan danas.

    Srecom pa je prvorodjeni poceo da uci za trenera pa je video da Salo27 nemapojma pa pozvao najboljg trenera u istoriji Zvezde da spasi stvar jer da nismo osvojili ABA sa budzetom koji sam Bog ne zna koliki je ove sezone jer smo isplatili ceo strucni stab za dve sezone i proslo je 20 igraca kroz prvi tim+ Felipe i ko zna jos u FMP-u...i porodicno okruzenje koje placamo...covic bi bio oteran...tako da mu ne gine jos dosta, dosta podcasta,ali sa Milomirom Maricem, Sarapom u drustvu Seselja i Mace Diskrecije...

    Sto se tice ovog PO,mi cemo ovaj PO osvojiti bez poraza..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Forum ko pijan.

      Piše na ovoj temi poslednja poruka od Lazara a avatar od Samo Zvezde.

      A i njegova je bila poslednja poruka.

      Danas krećemo po trofej. Nek' je sa srećom!

      Comment


      • Sta je s vas? Toliko toga se dogodilo, niko komentar da baci?
        - SO dobio spor oko isplate ugovora
        (zasluzio - nije zasluzio, hocemo li iznositi prljav veš)
        - večeras pocinje PO kako vidite sanse i nasu igru?
        ( hocu ocekivanja, analizu)
        - podkast sa Covicem i demant Sarcu kako ne radimo na licenci 😊
        (da li ce za EKU i WC biti bitan pobjednik ABE ili ce po slobodnoj zelji dijeliti WC za EL i EC)

        Zapostavili ste pisanje, nakupilo se! Sramota ljudi!

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Sta je s vas? Toliko toga se dogodilo, niko komentar da baci?
          - SO dobio spor oko isplate ugovora
          (zasluzio - nije zasluzio, hocemo li iznositi prljav veš)
          - večeras pocinje PO kako vidite sanse i nasu igru?
          ( hocu ocekivanja, analizu)
          - podkast sa Covicem i demant Sarcu kako ne radimo na licenci 😊
          (da li ce za EKU i WC biti bitan pobjednik ABE ili ce po slobodnoj zelji dijeliti WC za EL i EC)

          Zapostavili ste pisanje, nakupilo se! Sramota ljudi!
          Ma oće ljudi da pišu, al forum zajebava.

          Koči, nekad je potrebno 5 minuta dok se pošalje poruka.

          Čekamo admina da dođe. Čekamo al izgleda on neće doći.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Sta je s vas? Toliko toga se dogodilo, niko komentar da baci?
            - SO dobio spor oko isplate ugovora
            (zasluzio - nije zasluzio, hocemo li iznositi prljav veš)
            - večeras pocinje PO kako vidite sanse i nasu igru?
            ( hocu ocekivanja, analizu)
            - podkast sa Covicem i demant Sarcu kako ne radimo na licenci 😊
            (da li ce za EKU i WC biti bitan pobjednik ABE ili ce po slobodnoj zelji dijeliti WC za EL i EC)

            Zapostavili ste pisanje, nakupilo se! Sramota ljudi!
            Radim ja znas koliko godina vec da se smuvam sa Andjenom Dzoli, javicu kada uspem a i vi javite kada nam Covic ( citaj Vucic) sredi licencu,
            Moje su sanse ipak vece, pa cu vam bacim jedan selfi iz kreveta kako i prilici, jer cemu sve ako niko ne zna da sam uspeo.

            Svakako dobijamo Igokeu, Vucic je vec zvao Dodika, da se ne muce bez potrebe, a na SOS kanalizaciji sam cuo od stalnog gosta kod Fegija u emisiji da je uvazenom Vladanu poruceno da je Vucic zvao Krivokapica i da je to isto sredejeno da se dobije.

            Tako da svi trofeji da se pripisu Radonjicu, ipak je on uspostavio sistem od igraca koje je birao i odabrao Obradovic.
            Nesto poput Zvezdaana Mitrovica koji je od krs selekcije SO , uzeo trofej Ko umije njemu dvije.

            Comment


            • Bas tako. Dobro je ovo Sarac napisao. Ko umije njemu dvije...Cudno da se nije pozvao na JOB-a, oh wait....

              I da kaze kako necemouzeti ABA, oh, wait...

              Simanic who...oh wait...

              Salo27 do kraja sezone,oh wait....

              Biro rada za Deja,oh wait....

              Psihopata doveo Deja a ne covic..oh wait...

              Sve u svemu slazem se da ABA nije merilo,cekamo sl sezone borbu za F8 i uspostavljanje nove surove dominacije od Deja Tituloseka..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Danas krece ono pravo.Idemo da osvojimo Aba ligu . Verujem u momke da mogu da osvoje.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post

                  Radim ja znas koliko godina vec da se smuvam sa Andjenom Dzoli, javicu kada uspem a i vi javite kada nam Covic ( citaj Vucic) sredi licencu,
                  Moje su sanse ipak vece, pa cu vam bacim jedan selfi iz kreveta kako i prilici, jer cemu sve ako niko ne zna da sam uspeo.

                  Svakako dobijamo Igokeu, Vucic je vec zvao Dodika, da se ne muce bez potrebe, a na SOS kanalizaciji sam cuo od stalnog gosta kod Fegija u emisiji da je uvazenom Vladanu poruceno da je Vucic zvao Krivokapica i da je to isto sredejeno da se dobije.

                  Tako da svi trofeji da se pripisu Radonjicu, ipak je on uspostavio sistem od igraca koje je birao i odabrao Obradovic.
                  Nesto poput Zvezdaana Mitrovica koji je od krs selekcije SO , uzeo trofej Ko umije njemu dvije.
                  Prilično sam razočaran tvojim izborom anoreksične Anđe, ima toliko lepših, pametnijih, boljih i nedostižnijih od tog akrepa... ali dobro stvar ukusa.
                  Promena koju je načinio DR je da je veću ulogu dao domaćim igračima i odstranio JOBa (ovo za domaće igrače je i inače DRov tm).
                  Što se tiče titula i sređivanja, naravno da je tako jer evo na MK se već sve priprma za proslave titula ali i licence.
                  I zato, zapevajmo svi u glas AV je jedan od nas!
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • AV nije jedan od nas, on je nas vodja,nas covic,nas radonjic, nase svetlo na semoforu, nas partner u braku,nasa hrana, nas, vazduh....on sve vodi i sve zna...nasa je sreca samo sto je nas navijac. Hvala ti boze na covicu i psihopati..da nema njih,nasa drzava i kosarka bi bili u rasulu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Jel Dodikea dolazi u punom sastavu ili imaju povredjenih?

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Jel Dodikea dolazi u punom sastavu ili imaju povredjenih?
                        Pre neki dan su utakmicu u BIH prvenstvu odigrali u kompletnom sastavu

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post

                          Radim ja znas koliko godina vec da se smuvam sa Andjenom Dzoli, javicu kada uspem a i vi javite kada nam Covic ( citaj Vucic) sredi licencu,
                          Moje su sanse ipak vece, pa cu vam bacim jedan selfi iz kreveta kako i prilici, jer cemu sve ako niko ne zna da sam uspeo.

                          Svakako dobijamo Igokeu, Vucic je vec zvao Dodika, da se ne muce bez potrebe, a na SOS kanalizaciji sam cuo od stalnog gosta kod Fegija u emisiji da je uvazenom Vladanu poruceno da je Vucic zvao Krivokapica i da je to isto sredejeno da se dobije.

                          Tako da svi trofeji da se pripisu Radonjicu, ipak je on uspostavio sistem od igraca koje je birao i odabrao Obradovic.
                          Nesto poput Zvezdaana Mitrovica koji je od krs selekcije SO , uzeo trofej Ko umije njemu dvije.
                          A ne neces kolega, prica je bila da li zelimo i radimo na licenci ili ne 😊 Kako stvari stoje tvoj koitus sa Andjom ce se desiti.

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post

                            Prilično sam razočaran tvojim izborom anoreksične Anđe, ima toliko lepših, pametnijih, boljih i nedostižnijih od tog akrepa... ali dobro stvar ukusa.
                            Promena koju je načinio DR je da je veću ulogu dao domaćim igračima i odstranio JOBa (ovo za domaće igrače je i inače DRov tm).
                            Što se tiče titula i sređivanja, naravno da je tako jer evo na MK se već sve priprma za proslave titula ali i licence.
                            I zato, zapevajmo svi u glas AV je jedan od nas!
                            vrati se na vreme kada je bila mladja ( pa i ja), nije bitna sada, ali uvek nju uzmem kao primer. Ne zameri

                            Comment


                            • Utroba mi se prevrne kad vidim Koljenšića.
                              Moraćemo da budemo bar za 15 poena bolji.

                              Comment


                              • Tvrdo.

                                Comment

                                Working...
                                X