Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se nešto Igokee uopšte ne bojim iako su nas nalupali u Laktasima a u BG dobro oznojili. Msm da nemaju dubinu koja bi iznjela taj duel. Jebga klupa zavrsava titulu. U finalu vidim Budućnost jer takodje za razliku od Mornara imaju klupu ali ako Mornar krene da reseta u dvije tekme moze svakoga da potuce.
    Na moju žalost bice zanimljivo a sve je na početku mirisalo na lagani hod...

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Dobar golemac, a dekarde?
      Dekkard je ili opet banovan ili tuguje sto je njegov ljubimac ispao smesan.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Ja se nešto Igokee uopšte ne bojim iako su nas nalupali u Laktasima a u BG dobro oznojili. Msm da nemaju dubinu koja bi iznjela taj duel. Jebga klupa zavrsava titulu. U finalu vidim Budućnost jer takodje za razliku od Mornara imaju klupu ali ako Mornar krene da reseta u dvije tekme moze svakoga da potuce.
        Na moju žalost bice zanimljivo a sve je na početku mirisalo na lagani hod...
        Mornar ima dužu klupu od Future.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post

          Mornar ima dužu klupu od Future.
          Na papiru, ali kad kod ocekujes da se nesto promjeni u igri oni ne donesu tu energiju. Nekako mi više iskustva sjedi kod Budućnosti nego Mornara a i to je bitno kada su PO utakmice.
          Sto se izgleda ekipe pred PO tice mi stojimo najgore. Zbog p&r igre, zbog lošeg low posta, zbog povratnog pasa iz reketa to su sve segmenti na kojima smo losi do ocajni a bitan su faktor kod sirenja igre i otvaranja prostora za utrcavanja koja Deda i Dobric obozavaju.
          Ono gdje mi imamo prednost su prodori Loyda, Waldena, Deda niski post i sutevi Dobrica. To nam je za sad igra i konstanta i sve mimo ovoga ce biti individualno nadahnuce. Snage, znanja i iskustva imamo jer je ovo najskuplji roster lige ali da li je takva igra dovoljna...

          Comment


          • Golemac je dobar trener ali ne moze da se poredi sa Radonjom ....Trinki je odlican trener recimo koj je radio na ovim prostorima u poslednje vreme
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Originally posted by jordan loyd View Post
              Golemac je dobar trener ali ne moze da se poredi sa Radonjom ....Trinki je odlican trener recimo koj je radio na ovim prostorima u poslednje vreme
              Kad pomeneš Trinkijerija ja se odmah setim Filipa, tajmaut-a i 40 razlike u trecoj utakmici.
              Sreća Trinkijerijeva pa Filip nije mogao više fizički da izdrži i morao je izaći iz igre 3 min pre kraja utakmice na +36. Posle im je lako bilo bilo da smanje na 30 do kraja.
              Odličan odličan motivator. Kako je samo opleo po Filipu na tajmaut-u...tad su i počeli konačno da igraju...

              Comment


              • E SAM VAM REKAO

                Na stranu sto smo bili prvi, nije to zavisilo samo od nas, uspeo je Dejo da namesti formu da izgledamo sad kao kaznena ekspedicija. Zbog samog dozivljaja PO, hteo sam da budemo drugi, ali dobro. Apsolutni smo favoriti i ocekujem maksimalno jedan poraz u PO.

                Konacno smo postali tim, sto je jedini posao trenera. Tim cine igrace, dok smo kod Sase vice licili na individualce gde je svako vukao na svoju stranu. Sad po Sarcu ne znam da li da zahvalim vucicu ili covicu i sta ce nam covic ako vucic zna vise od njega,a prosle sezone i Limar. Tim pitanjem cemo se baviti kad dodje do izbora nadam se novog predsednika.

                Ova igra me podseca na stara dobra krvava kolena i ako imamo problema sa povredama, tim je prodisao posle EL. RADONJIC JE DOKAZAO KO JE I STA JE, kako se tempira forma, neki uglavnom celavi treneri formu tempiraju za kup, za predsezonu a neki doguraju i do 1/2 EC gde ih ''mocni'' Uniks oduci od igre mada tom treneru nije strano da kao favorit izgubi 1/2 EC.

                Jedva cekam da se krene sa sastavljanjem tima za sledecu EL sezonu. Jer sledeci izazov i jedini Dejanov za sledecu sezonu je borba za top8.

                Sledi nam PO sa Igokeom i Bajicem gde nema sanse da nam budu blizu u finalu ako bude Buducnost, bice tesko, ali to je ipak finale, ali minimalno 3-1 ocekujem. Vidim da se slabo pise posle uragana na kraju sezonu, ocekivano da Olimpija nije dohvatila PO i ocekivano da je sve ovo normalno, navikli smo kad je Dejan tu da je to tako. Ipak legenda moze biti samo jedna.

                Pozdrav drugari,znam da ste me cekali sa nestrpljenjem.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Уз доста среће завршисмо на првом месту...Да смо бирали сценарио,идеалније не би могло!Први на табели,са Игокеом у полуфиналу!

                  Не би волео да смо ишли на Морнар,јер оно није екипа већ скуп дивљака...И највећи проблем јер ако крене 2,3 таква дивљака!Нек се Футура мачује са њима...

                  Игосима да затворимо Атића и Клемонса и пола посла смо одрадили...Онај центар је исто добра,ал ако нема ко да га храни лоптама,не може он 40 минута да буде претња...

                  Наша игра у последње 3 утакмице улива поверење!Јес да последње две екипе нису неки противници,ал тим је подсетио на она стара времена код Радоње кад су се утакмице завршавале у 2 четвртини!Требало нам је ово мало због самопоуздања...

                  Сад храбро момци у ПО и да нас повреде и корона заобиђу!Напред Звезда!

                  Comment


                  • https://youtu.be/KnnMtGFcTqs


                    Nadam se da je Miloš Jovanović, novinar Monda u pravu kada je Deju nazvao Sinofarm, da mu treba vremena da proradi ali onda radi super

                    Zvezda iznad svega... Idemo momci, idemo Radonja🔴⚪❤️









                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Nek kaze neko ako prati filijaju kako napredune jaylen hands u fmp. Znam ga jos ja ncaa zanimljiv je prospekt. Kako napreduje oporavak kuridze?

                      Comment


                      • Comment


                        • Simanic definitivno mada i ostali predlozi su top al Dimanic i pokazivanje moci mi je ostalo u sjecanju.

                          Comment


                          • Broj tri...nikad nisam bio srecniji u zivotu. Nerealna serija i viteska pobeda naseg kluba koja je iznedrila tuce NBA i EL igraca...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • 3


                              Jer da nije bilo 3, ne bi ni ostala dva bila.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                3


                                Jer da nije bilo 3, ne bi ni ostala dva bila.
                                Kao potez na jednoj utakmici broj 1 bez konkurencije ...ipak je ovih doktorovih 17 u nizu trajalo malo duže Ima i ono njegovo genijalno dodavanje Kaliniću iz treće , najvažnije u novijoj istoriji kkcz

                                Comment

                                Working...
                                X