Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Elem, Covke danas odnio pobjedu na skupštini. Izglasano sve što je Zvezda tražila. Sve je ovo moglo i mnogo prije da Ostoja nije slusao onu budalu.

    Saopštenje kk Crvena zvezda


    KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je u četvrtak 22.04.2021. godine održana vanredna Skupština ABA lige na inicijativu dosadašnjeg predsedavajućeg ABA lige i direktora KK Cibona Domagoja Čavlovića.

    KK Crvena zvezda izražava veliko zadovoljstvo što je sednica Skupštine održana uz prisustvo svih klubova ABA lige jtd i što je protekla u vrlo konstruktivnoj atmosferi u kojoj su se klubovi vratili principima na kojima je regionalna ABA liga jtd i nastala 2015.godine.

    Na vanrednoj sednici Skupštine usvojeno je i jednoglasno izglasano 9 tačaka dnevnog reda, uključujući i one najvažnije, a to su vođenje lige od strane predsedništva u sastavu KK FMP, KK Mornar i KK Zadar (Ovo telo će predsedavati ligom do njenog dogovorenog preoblikovanja koje se očekuje u septembru mesecu, što je utvrdjeno i dogovoreno od strane svih klubova).

    Takođe, usvojeni su interni akti (Bylaws) lige (koji su od početka sezone usled neregulisanih odnosa u ligi imali oznaku „radno“), utvrđen je i status direktora i sportskog direktora ABA lige kojima je produžen ugovor do početka nove sezone, a definitivno je potvrdjen status KK Primorska koji je istupio iz lige zbog nedostatka finansijskih sredstava, kao i Covid-19 protokol i pravilnik o radu sudijskog dela.

    S obzirom da je zaključno sa odlukama donetim na današnjoj sednici ispunjeno sve što je KK Crvena zvezda zahtevala u svojim tužbama pred Trgovačkim sudom u Zagrebu, KK Crvena zvezda će povući svoje tužbe.

    KK Crvena zvezda smatra da je ovakvom delovanjem i jedinstvom svih klubova i to pre završetka ligaškog dela sezone, ABA liga uspela u poslednjem trenutku da se vrati u pravne i zakonske okvire koji će joj omogućiti da funkcioniše u narednom periodu i do održavanja naredne, redovne Skupštine koju će zakazati Predsedništvo ABA lige.

    KK Crvena zvezda mts
    Last edited by Samo Zvezda; 22-04-21, 14:51.

    Comment


    • https://www.mozzartsport.com/kosarka...poravka/385219

      Comment


      • Rešena misterija Kolom Qino.
        Neka se oporavi i neka bude dobro, jbg ove godine nam se zalomilo sa tom koronom.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Kolom u aba pravi razliku. Nije vise el nivo, ali bi nam u aba znacio. Nadamo mu se u PO. U 1/2 da se malo uvede u ritam, a u finalu da bude na 100%.

          Comment


          • Gledao ufc sinoc, puna hala...ajd pa i kod nas da bude tako

            Comment


            • Comment


              • Sa 11 igrača u Zadru.

                Nema Radanova.

                Comment


                • Surovo smo krenuli.

                  Comment


                  • Kuzmic konacno moze da sacuva centre na aba nivou. Do skoro mu je to bila misaona imenica.

                    Comment


                    • Počeli smo malo u 4/4 da "mrsomudimo" i dva puta pokušava DeDa da zida protiv Bursaća (naravno gubi loptu) onda neka dodavanja preko cele širine terena koja se presecaju i tako ali ok iskontrolisano.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Dakle Igokea u 1/2. Mozda i najbolja opcija, iako oprez nije na odmet. Dva meca s njima ove sezone opominju.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Mislim da je Golemcu svejedno s kim će igrati u polufinalu.
                          Watch this video on Streamable.
                          Last edited by Монтепаски; 27-04-21, 19:09.

                          Comment


                          • Bitnije od toga je što će se Crnogorci poklati među sobom.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Biće veselo.

                              Comment


                              • Dobar golemac, a dekarde?

                                Comment

                                Working...
                                X