Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepa slika na kraju utakmice, baš deluje da je dobra atmosfera u ekipi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Radanov se ponaša kao da mu se ne igra.
      Igra se njemu,ali donosi nerezonske odluke i upada u kontra-ritam skroz.
      Da mu je da se otvori jedna_dve utakmice da se rastereti ovog pritiska , izgubio je totalno samopouzdanje.

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post

        Igra se njemu,ali donosi nerezonske odluke i upada u kontra-ritam skroz.
        Da mu je da se otvori jedna_dve utakmice da se rastereti ovog pritiska , izgubio je totalno samopouzdanje.
        On je izgubio volju za igrom.

        Čeka kraj sezone i da otperja.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post

          On je izgubio volju za igrom.

          Čeka kraj sezone i da otperja.
          I meni tako deluje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Нисам био у могућности да гледам утакмицу ал видим да смо самлели Крку!Свака част екипи!

            За Раданова видим да сви коментаришу...Оно што сам чуо од више људи,момак има проблем у глави у смислу да је умислио да је звезда и да је ЕЛ калибар...Очекује да све иде на њега и једноставно ако се не врти око њега,њему није занимљиво.. А да не причамо о његовој одбрани...Све у свему,ништа не очекујем од њега...

            Comment


            • Ovo večeras baš dobro izgleda, da li je slučajnost ili je mukotrpan rad videćemo u plej ofu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ne znam kako je njegovo stanje u klubu,kako se odnosi prema obavezama,ali deluje kao igrač koji nema pravu podršku .
                Verovatno grešim i to iz razloga što mi je nekako drag i što bih želeo da proigra i napravi nešto veće u karijeri.

                Comment


                • Не би знао ставрно баш све то...Ово сам чуо од више људи да је момак максимално арогантан и неоправдано пун себе...Лично се прецењеје и непријатеље је сам себи...Тако је мој схватање што сам чуо од људи...Мсм да ће Алекса на крају сезоне отићи из клуба а не би ме зачудило да заврши у ККП јер су они кренули тај неки рестарт...И да ће му ККП понудити прост

                  Comment


                  • Nadajmo se dobrom.

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a r View Post

                      Igra se njemu,ali donosi nerezonske odluke i upada u kontra-ritam skroz.
                      Da mu je da se otvori jedna_dve utakmice da se rastereti ovog pritiska , izgubio je totalno samopouzdanje.
                      Svaki potez mu je kontra košarke.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Vidljivo je da je Radanov u kontra ritmu.
                        Posle dolaska Radonjica i onih dobrih utakmica koje je odigrao kada mu je Radonjic prakticno odmah pruzio sansu (i to fakticki prvi put u sezoni posto od pocetka iste nije ni igrao) imao je los period posle koga je i izgubio minutazu, a bio i van tima na nekim utakmicama.
                        Nadam se da ce se podici kada bude opet dobio sansu, verovatno ne u ABA plej-ofu posto ocekujem da ce Radonjic tada igrati sa nesto kracom rotacijom i sa igracima u koje ima najvise poverenja ali bice i plej-of KLS-a kasnije pa se nadam da ce tu imati prostora.

                        Comment


                        • Nije loše i da odigra par minuta u PO ABA,dve- tri odbrane jedna kontra,of skok i polaganje i on je završio posao.
                          Biće to sve ok.

                          Comment


                          • Ja sam mislio bice on apgrejdovani dangubic, kad ono medjutim

                            Comment


                            • Comment


                              • Elem, Covke danas odnio pobjedu na skupštini. Izglasano sve što je Zvezda tražila. Sve je ovo moglo i mnogo prije da Ostoja nije slusao onu budalu.

                                Comment

                                Working...
                                X