Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ali mozak zamisli ovi revakcinisani se opet zarazili koronom gle cuda jebote...daj bre pustaj tribine da narod bre gleda kosarku, zajebite bre ove zajebancije vise

    Comment


    • Ne samo da se puste revakcinisani, nego da pokažu test na antitela, da li ih imaju u referentnim vrednostima.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Revakcinisani nemaju antitela, tj oni nisu ni vakcinisani...oni su primili nesto sto bi kao trebalo da ti smanji simptome bla bla bla...antitela imaju samo ljudi koji su prelezali koronu...ja sam je prelezao prosle godine u martu i jos uvek imam antitela kao i moj ortak, msm treba pustiti sve i koji imaju i koji nemaju antitela...zivot mora da ide dalje i tacka...procenat umrlih je ispod 1% nema smisla maltretirati vise narod i plasiti ga bezveze...bolje umesto sto smisljaju ove kvazi vakcine neka smisle kako da lece ovaj narod ako ne daj Boze dodje do nekog pogorsanja, mada opet...korona kao korona je totalno bezopasna, korona u kombinaciji sa drugim bolestima moze da bude opasna, a i ne mora da znaci, obdukcije nema...pare od mmf a se zgrcu, mi smo zamorcici koji primaju ko zna sta, evo bas ce Srbija od svih zemalja sa vucicem da se izbori za vakcine, aha da da
        Bolje da se svi vratimo normalnom zivotu, da sve radi, svi zivimo od posla i jebiga, da se zaboravi na ovo djubre, da uzivamo u utakmicama itd

        Comment


        • Ne piši gluposti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Neka brate, ti i dalje zivi u strahu, vakcinisi se itd...ja te ne diram, svako ima pravo na izbor ili bi trebalo da ima

            Comment


            • Kad je zdravlje u pitanju nema izbora. Ako nisi zabrinut za svoje onda treba da budeš zabrinut za zdravlje drugih.
              Ljudi umiru od ove bolesti, ako nisi svestan toga.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Comment


                • Meni je prije nekoliko dana umro neko jako blizak od korone i molio bih vas da ne glumite heroje jer niko od dr pouzdano ne zna kako napada i sta napada i kakve posljedice moze da ostavi.
                  Vakcina nije 100% zastita ali svakako u visokom procentu pomaze rezistentnost na virus ili u dobroj mjeri smanjuje teže oboljenje. Nece vam pomoci da ne budete prenosioci zato nosite masku koja naravno ne stiti ali opet dosta smanjuje prenos kapljicnim putem.
                  Ja sam uoravo uradio test kako bih mogao da budem siguran da necu nikoga zaraziti na poslu ili u kuci. Bio sam u kontaktu sa oboljelima. Nemam simptome ali ne zelim ni promil sanse sto je do mene da sprijecim prije nego li prosirim dalje.
                  Gadno je ljudi biti u bolnici 12 dana sam na onim aparatima i cekati bespomocno dok ti jedan po jedan organ otkazuje.
                  Cuvajte sebe i bliznje i polako sa vracanjem na tribine dok se vecina ne vakciniše ono je haos jebeni.

                  Comment


                  • Manje od 1% u svetu umire, tako da nemam razloga da se vakcinisem...ako i kada izmisle vakcinu koja ce da me zastiti od korone onda okej ovako nema potrebe...
                    75 miliona vakcinisano u americi od tih revakcinisanih koji su se opet zarazaili je umrlo 1.3% sto mu dodje na isto...ni od cega ova vakcina ne stiti, blazi sam oblik sad imao, blazi cu i imati...ko god hoce neka se vakcinise, niti mu branim niti me je briga, nemoj samo mene neko da ucenjuje i sve kul

                    Comment


                    • Svako ima pravo da bira. Tu se slazemo. Ali i vakcinisani ima pravo da bira da nece da sedi u dvorani sa potencijalnim nosiocem virusa. Tako da, demokratija je cudo. Ne moze da se poziva na nju samo kad tebi licno odgovara. I to je to.

                      Comment


                      • Vratimo se temi.

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Manje od 1% u svetu umire, tako da nemam razloga da se vakcinisem...ako i kada izmisle vakcinu koja ce da me zastiti od korone onda okej ovako nema potrebe...
                          75 miliona vakcinisano u americi od tih revakcinisanih koji su se opet zarazaili je umrlo 1.3% sto mu dodje na isto...ni od cega ova vakcina ne stiti, blazi sam oblik sad imao, blazi cu i imati...ko god hoce neka se vakcinise, niti mu branim niti me je briga, nemoj samo mene neko da ucenjuje i sve kul
                          Meni je majka ostala nepokretna od covida, a ovaj čovek, mlad, zdrav, prav, koji je sa mnom i još par ljudi odavde išao na tekme je umro. Ćao, zdravo, nema ga više. Objasni njegovim roditeljima i najbližima da je korona kurac i lakša prehlada.

                          Last edited by Karamazov; 19-04-21, 19:47.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Nastavite ovde - http://sportklub.info/forum/forum/o-svemu-i-malo-o-svačemu/o-svemu-i-malo-o-svačemu-aa/3313-res-publica-tema-o-politici-i-ekonomiji

                            Još jednom ponavljam vratimo se temi.

                            Comment


                            • Možda nas puste u Pionir👍



                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ja bih pustao samo onog ko ima test na antitela i cao zdravo, taj nema koronu niti moze da je dobije

                                Comment

                                Working...
                                X