Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko na kraju ispade meč-viner?

    Comment


    • Taj neko ko je uhvatio ofanzivni skok.

      Големац врхунски одрадио завршницу и ова последња два тајм аута.

      Comment


      • Obrni-okreni ništa bez Laze i Sime.
        PS Sad mi krivo što Radonja nije pozvao Aleksu , kakav basket bi se pičio po Pioniru.
        Last edited by L a z a r; 14-04-21, 19:49.

        Comment


        • Originally posted by L a z a r View Post
          Ko na kraju ispade meč-viner?
          Siiiiimonović, kako ko, pa on je dao zadnji poen na tekmi.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by L a z a r View Post
            Obrni-okreni ništa bez Laze i Sime.
            Немој те људи ко Бога вас молим...

            Comment


            • 😂😂😂

              https://twitter.com/Mairosu/status/1...043411969?s=19
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Loyd je uhvatio skok u napadu, a Simon ukrao loptu u poslednjem napadu Cedevite.

                Comment


                • Možda će u formi crtanog filma da naprave taj finiš utakmice. 🤣
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Borca View Post
                    Ovako nekako je isla situacija posle nestanka slike, a to se desilo na 78:81 i prilikom odlaska igraca na tajm-aut koji je trazio Radonjic posle Perry-jevog pogodjenog drugog slobodnog bacanja:

                    - posle minuta odmora napad Zvezde gde valjda igraci gostiju prave faul na Lazicu na +3 da ne bi slucajno primili trojku

                    - Lazic pogadja prvo bacanje, promasuje drugo i onda neko od igraca Zvezde skace u napadu i lopta je kod Walden-a koji je fauliran za 2 bacanja na +2 za goste

                    - Walden pogadja oba puta i nereseno je, tajm-aut uzima Golemac na 15 sekundi do kraja

                    - posle minuta odmora napad gostiju i na 3-4 sekund pre kraja Perry ili pravi korake ili mu neko krade loptu, lopta za Zvezdu i fauliran je Simonovic

                    - Simonovic pogadja valjda prvo bacanje, promasuje drugo, gosti hvataju loptu i Blazic ima pokusaj za 3 poena (ne znam odakle) koji ne pogadja te ostaje +1 za Zvezdu i pobeda
                    Periju je Laza izbio loptu, Peri pravi glup faul na Simketu. Pogađa prvo bacanje, po dogovoru maši drugo ali ne pogađa obruč.

                    Cedevita ima 2sec. Izvode loptu ispod svog koša.. Jaka uspeo da šutne ali je promašio za malo

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka


                    Sad me drugar ubeđuje da je Wolden izbio loptu... moguće da je tako
                    Last edited by Samo Zvezda; 14-04-21, 20:12.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      po dogovoru maši drugo ali ne pogađa obruč.



                      E moj Simonoviću.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Periju je Laza izbio loptu, Peri pravi glup faul na Simketu. Pogađa prvo bacanje, po dogovoru maši drugo ali ne pogađa obruč.

                        Cedevita ima 2sec. Izvode loptu ispod svog koša.. Jaka uspeo da šutne ali je promašio za malo

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka


                        Sad me drugar ubeđuje da je Wolden izbio loptu... moguće da je tako
                        Jesi li ti siguran da je namerno promasio????

                        Comment


                        • Pa kako nenamerno da baci airball? Verovwtno je hteo samo da lizne obruc... ako je tacno da ga je skroz omasio.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post

                            Jesi li ti siguran da je namerno promasio????
                            Kad je Simke u pitanju teško je reći😊 ali sam video da mu je Radonja tražio da promaši


                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Faul Voldena, čist ko suza.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X