Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Buducnost ce nas oduciti od kosarke u PO. Doslovno nemamo pojma. Ovu grupu igraca ko je selektirao treba ga obesiti na trgu republike za primer drugima kako se ne smeju trositi drzavni milioni.
    Zapravo, kod toga koji ih je selektirao igrala se bolja košarka.
    Ovo sad je katastrofa, i to je greška samo sadašnjeg trenera.
    Ako ne možeš da garantuješ rezultat ne prihvataš se posla.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ovo je sramota od igre, stamota koliko smo loši jadno

      Comment


      • Radonja ih je selektirao.

        Pre njega je bilo drugih igraca kojih sada nema.

        Comment


        • Ma brate, ako ti se ne sviđa tim ne preuzimaš ga. Nego, zinulo dupe za lovom, nema posla a plus kad te poguraju, kad si stranački štićenik onda dobiješ ovo što sad gledamo.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Reklo bi se da su nam blagonaklone sudije, prvo Laziću nije bila silazna, i sad faul Simonovića u napadu su sudili kao faul odbrane.
            Nije ni suđena silazna već dianje mrežice. Osim toga nisu sudii ni faul na Dobrićem na zakucavanju a bila je nesportska lična beka Igokee.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Bilo i jedno minimum 4 faula u napadu u postavljanju pika koji su njima sudili.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Jedno tri ili četiri puta su Igokei sudili faul u napadu.
                I svaki put je bio faul. Drugi par opanaka je naša igra koja nije ni za k***c, Lazića je morao oterati u svlačionicu zbog tehničkih grešaka.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Suđenje je bilo dobro.

                  Nije se snašla Igokea na našu agresivnost.

                  Naša odbrana na momente je odlična, al zato napad ni na momente.

                  Užas.
                  Last edited by Karamazov; 11-04-21, 19:05.

                  Comment


                  • Može ova pobeda dobro dobro da ispadne i da pogura tim. Iz potpune katastrofe od pobede. Sem toga častio nas i Kuridža, sada polako da se leči i ne žuri sa oporavkom tamo negde do kraja sezone.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Jašta, uskočiće JOB ili Simanić umesto njega.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post

                        I svaki put je bio faul. Drugi par opanaka je naša igra koja nije ni za k***c, Lazića je morao oterati u svlačionicu zbog tehničkih grešaka.
                        Njihov bek (5) i onaj folirant centar su još toliko napravili faulova u napadu. Svako postavljanje blokova je bilo sa guranjem laktovima i rukama kao u američkom fudbalu kad oni 200 kilaši brane svog bacača.
                        Jedan jedini, moguć previd ili greška, je bilo kod onog nazovi polaganja Simonovića kada je verovatno bio faul u napadu.

                        Comment


                        • Koliko nama faulova nisu sudili kad smo igrali presing po celom terenu?
                          Sudije su nam bile naklonjene u gomili situacija.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nisam znao da je onaj Pantić iz Borče.

                            Comment


                            • Nisam ni ja znao.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Može ova pobeda dobro dobro da ispadne i da pogura tim. Iz potpune katastrofe od pobede. Sem toga častio nas i Kuridža, sada polako da se leči i ne žuri sa oporavkom tamo negde do kraja sezone.
                                Info od njegovog poznanika iz Požege... najverovatnije su ligamenti kolena u pitanju

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X