Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e jest jaka igra dobro ove velike utakmice kad se dodatno nalozi...i totalno mi je simpaticno kad centrira jednom po utakmici iza linije za tri poena, ja kad bih bio komentator uvijek bih prokomentarisao u fazonu 'blazic, blazic sam na sutu za tri....iiiiiiiiii nikoga na prvoj stativi'

    nek smo dobili grobare, uvijek je lijep osjecas kad dobijes grobare, makar i u bocanju

    Comment


    • A ja ovo veceras nisam gledao... Jbg, visa sila...

      Comment


      • Originally posted by tantuz View Post
        A ja ovo veceras nisam gledao... Jbg, visa sila...
        Nisam ni ja ceo meč. Poslednja dva minuta.

        Comment


        • E jebi ga duplo!

          I Coki ume da se smeje...

          Comment




          • ...sta reci...... Lijepo vece,puno radosti,srece,dobri duhovi su opet sa nama haha ....Sta ce tek biti,kada sam sleti pojacanje koje ce nas tek prijatno iznenaditi,pa povratak Mitrovica ..ne mogu ni da zamislim tek onda tu moc! Bolji smo jbg od njih,tucemo ih evo kad god zazelimo...A potez veceri NEPROCJENJIVO zakucavanje Blazica preko Pavlovica auuuuu koji BUM! A slanje Tepica za burek od strane Dzenkinsa ufff,surovo i duhovito ujedno!



            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment




            • Last edited by Cassius Clay; 24-02-14, 11:27.

              Comment


              • Џенкинс: „Највеће заслуге за лошу партију Богдановића има најјачи дефанзивац са којим сам у животу играо - Бранко Лазић. Он је невероватан играч, велики борац и сјајан дефанзивац, један од омиљених ликова у тиму и обожавам да играм с њим.“

                Comment


                • 1795636_731587660214531_1655765283_n.jpg1795636_731587660214531_1655765283_n.jpg
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • BogaMi,Lazic igra kao osica na igraca....Svaka cast Radonjicu kako pravi igrace,nema sta! Za Lazica nisam vjerovao..al evo,tesko igrac moze da prodje kad je Lazic tu Opaaaaaa!!!!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      BogaMi,Lazic igra kao osica na igraca....Svaka cast Radonjicu kako pravi igrace,nema sta! Za Lazica nisam vjerovao..al evo,tesko igrac moze da prodje kad je Lazic tu Opaaaaaa!!!!
                      Kad moram da ti kažem jebo te Radonja, pa nije on napravio Lazića Od kada znam za njega on je isti igrač, napreduje samo malo u odbrani, ka gore ništa, isto sve, u napadu limitiran do zla Boga, u odbrani solidan, s tim da je dobro čuvao Bogdana, ali je se isto tako vidi da taj Bogdan baš umoran, diše na škrge.

                      Comment


                      • Rira moja

                        brate,to i kazem za odbranu samo..a u napadu neka je samo zdravo,naravno

                        Nego,imas li info da li se Milenko vratio iz pekare sa burekom?


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Mene više zanima kad će Jaka da pusti R1, tj. brzo trčanje.

                          Comment


                          • Lazić brat i pre bio odličan u odbrani, veličao Branka Lazića Shone ovde na forumu. Čak čini mise da je imao nešto i u potpisu ispod nicka.

                            Comment


                            • Joj sto sam se nacitao komentara oko Lazica i Jenkinsove izjave. Prvo su neki specijalci pitali .."kad je igrao Jenkins protiv Lazica, pa on je sa Lazicem u timu". Drugo je bilo NIJE ISLO BOGDANOVICA, Lazic je nebitan. Pa normalno da ga nije islo kad su ga spakovali. Decko je vrhunski potencijal al jos je mlad i vukao je taj Partizan cele godine, nije on Kobe Bryant jebiga.
                              Kapitenu imam da zamerim sto nije sutnuo otvorenu trojku. Zajebi ti ta ispucavanja protiv Solnoka i Krke, kad sad ne smes da sutnes, i desava mu se da ne zagradi igraca 2,3 puta po utakmici.
                              Jedva cekam to pojacanje. Ima li ko kakav info? Blizi se 3. mart

                              Comment


                              • E koliko ti velicas Bogdanovica,Boze mili....sta ako ti kazem da je precijenjen igrac? Oces li se posvadjati sa mnom

                                samo da ne odemo u off...


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X