Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To nije argument. Mi imamo evroligaški tim i budžet koji nam omogućava da igramo EL.
    Mi smo mnogo iznad tog minimuma koji EL propisuje.
    Imamo najmanji budžet kao i svake godine, a najgori rezultat otkako igramo EL.
    To je do trenera.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      U sve do jedne sezone nakon odlaska Radonjića smo bili bolji u EL nego u ovoj.
      U trenutku preuzimanja tima od strane Radonjića bili smo na 5:11.
      Primera radi, Fener je bio u tom istom trenutku na 5:10.
      Gde je Fener sad, a gde smo mi?
      Imali po 11 pobeda i blizu zacelja kod Alimpija i Sakote, i sa Tomicem ispali iz EC. Radonja je napravio bolne rezove, kratkorocno ne moze nista da se dobije, ali dugorocno on je dokazao da zna i to ce se videti ako ga puste da radi. Ja ne vidim da imamo drugu varijantu osim da izgradimo sistem ko nekad , da bi se video neki kontinuitet. To ne moze preko noci.

      Comment


      • Porediš neuporedivo,u svakom pogledu.
        Ne znam osobu kojoj prijaju porazi i neuspeh, ali normalno je i prirodno valjda da budeš uz svoje i kada ne ide i kada je teško.
        Pa mi i ovakvim okolnostima,sa ovakvom igrom mučimo "ponos izraela".
        Bravo Zvezdo!

        Comment


        • 17 minuta Marka Simonovića.

          Comment


          • Originally posted by Marcus View Post
            Imali po 11 pobeda i blizu zacelja kod Alimpija i Sakote, i sa Tomicem ispali iz EC. Radonja je napravio bolne rezove, kratkorocno ne moze nista da se dobije, ali dugorocno on je dokazao da zna i to ce se videti ako ga puste da radi. Ja ne vidim da imamo drugu varijantu osim da izgradimo sistem ko nekad , da bi se video neki kontinuitet. To ne moze preko noci.
            Ti kao da nisu dokumentovani i arhivirani rezultati iz svake sezone. Dakle, pošto ti je teško da koristiš gugl:
            - u prvoj sezoni nakon odlaska Radonjića 17/18 imali smo 11:19 i bili 14-ti,
            - u drugoj sezoni 18/19 smo osvojili ABA i vratili se u EL
            - u trećoj sezoni 19/20 u trenutku prekida zbog korone imali smo 11:17 i zauzimali 14-to mesto, sa još 6 utakmica do kraja
            - ove sezone nam je ubedljivo najgora sezona predzadnji smo, 17-ti sa 9:23, i samo nas je epski raspad Himkija sprečio da budemo poslednji.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Idemooooooooooooo

              Comment


              • Ovakav koš, Lazić, vredi nekada kao 5 koševa.

                Comment


                • Ноко да игра минимум 30 минута сваку утакмицу у ЕЛ!Да диже форум за битне мечеве у Аба лиги

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ti kao da nisu dokumentovani i arhivirani rezultati iz svake sezone. Dakle, pošto ti je teško da koristiš gugl:
                    - u prvoj sezoni nakon odlaska Radonjića 17/18 imali smo 11:19 i bili 14-ti,
                    - u drugoj sezoni 18/19 smo osvojili ABA i vratili se u EL
                    - u trećoj sezoni 19/20 u trenutku prekida zbog korone imali smo 11:17 i zauzimali 14-to mesto, sa još 6 utakmica do kraja
                    - ove sezone nam je ubedljivo najgora sezona predzadnji smo, 17-ti sa 9:23, i samo nas je epski raspad Himkija sprečio da budemo poslednji.
                    Ni jedne sezone nismo bili ni blizu borbe za top 8, nikakav kontinuitet, nijednog igraca nismo prodali. Po svemu je nas pad krenuo odlaskom Radonje. Znaci da bez sistema nema sta da trazimo u EL. Mi para za najbolje igrace ko Armani nemamo

                    Comment


                    • Ал Куриџ на Анту Жижића...

                      Comment


                      • Ова петорка Звезде-Куриџа,Лазић, Симоновић, Ускоковић и Давидовац је нешто најгоре што је Ел видела од свог оснивања

                        Comment


                        • Originally posted by Marcus View Post
                          Ni jedne sezone nismo bili ni blizu borbe za top 8, nikakav kontinuitet, nijednog igraca nismo prodali. Po svemu je nas pad krenuo odlaskom Radonje. Znaci da bez sistema nema sta da trazimo u EL. Mi para za najbolje igrace ko Armani nemamo
                          Tačno, nismo imali kontinuitet jer nijednog trenera nismo istrpeli posle neuspeha kao što smo Radonjića, iako smo nakon njega imali ili talentovanije ili bolje trenere kojima treba duže od jedne sezone da sprovedu svoje ideje u delo.
                          Da ponovim, i talentovanije i bolje trenere od Radonjića. Videli smo u Bajernu koji je njegov domet. Ovo sad je samo prirodni nastavak njegove EL kampanje.
                          Last edited by dekkard; 01-04-21, 21:10.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • A igrače smo prodavali, to nije tačno. Ne prodaju se samo domaći igrači.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Dve otvorene trojke, Dobrića i Lojda za plus 13. Šteta, možda to i odluči meč.

                              Comment


                              • Шта ради брат Ноко!Рекао сам,биће одличан!Само му дати минуте да диже форуму

                                Comment

                                Working...
                                X