Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ОООООО ООООООО ЈАКА БРАТЕ МОООООООООООЈ.
    Алал вера момци, замерам што смо се коцкали на крају али све у свему држали смо конце. Партизан није успео да да више од 15п по четвртини што је јако добро јер им се вратио Кинзи. Богдан је био трагичан, Тепић и Кинзи одлични, Ловерњ исто одличан али недовољно.
    Свака част још једном, и сад се надам да ће партизан да оде на Ф4 са 2. или 3. места како би постојале шансе да играмо у финалу регионалне лиге.

    Comment


    • Pobegao je. Stigli smo ga. Svaka cast momcima, nije ovo bilo lako, mi smo ovakve utakmice preko deceniju skoro svaki put gubili. Sada sa novim igracem, mozda i dva od nedelje, malo rotacije i odmora, da zatvaramo sezonu kako dolikuje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kurva budi se, kurva gazi sve !

        Sad će Duka da dođe i da napiše, Radenović očajan što danas realno i jeste bio.

        Tačno se vidi da nam treba još jedan ozbiljan igrač u ekipi, imamo dosta praznog hoda jer mi dva puta odemo na +12 i pustimo ih oba puta da se vrate u život, dakle fali taj još jedan koji će da prokine kad ne ide ni u jednom pravcu, ni gore ni dole.

        Comment





        • Je l' se Milenko vratio sa novinama? Charles ga posla, a on ni da se vrati.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Дефинитивно је установљено да треба дати папире за одлазак капитену Симоновићу. Једна добра утакмица месечно није довољно да он игра за овај клуб који показује да има материјала за велика дела. Симон је био одличан прошле године и код мене је набио много кредита али једноставно је човек лимитиран на шшуту за 3п. АКо то крене онда је то та једна текма месечно и то је то. Полудистанца, полагање ... непознати термини човеку који је капитен, неће моћи ове ноћи. Има играча који би могли да понесу то одликовање пре њега.
            А што се тиче Раденовића ја би му још дао времена иако је баш један просек играч, ништа специјално. АЛи за разлику од горепоменутог уме да буде сналажљив, одради посо у одбрани направи неки океј потез и тако донекле искористи минутажу.
            Појачање бар једно да се доведе како не бисмо себи загрчали завршницу сеоне у регионалној лиги и можда у ЕУРО КУПУ ако прођемо прве две препреке против бивших ЕЛ екипа.

            Comment


            • Par baš glupih rešenja i izgubljenih lopti od strane Radenovića i Katića... al dobro... lepo na kraju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Simon nije starter, on je jaka rezerva. Igrao je fenomenalno dok je tu bio Schilb, sutra ili u naredna dva dana kada nam stigne Amer, on ce opet na klupu i dobicemo opet odlicnog Simonovica. Znaci on nama previse da bi ga oterali. Em zbog odbrane, em zbog suteva iz tranzicije, kada cesto ostaje sam.

                Sve ce doci na svoje mesto, samo polako. Danas smo odigrali solidno, Djenka povukao u zadnjoj sa Katićem, a do tada Jaka igrao gotovo sam.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Samo mi znamo nako da se opustimo pred kraj i da riskiramo pobedu. Srećom nije bilo do kraja opuštanje pa sačuvasmo nekako prednost. Kako smo samo delovali smušeno u završnici meča ono je strašno.

                  Ali ipak je važna pobeda i idemo još par mečeva da odradimo pa da počinje glavno u ABA ligi. Ajmo Zvezdo, samo napred!

                  Comment


                  • Ma sta znam, meni ovako sladje. Hteli smo od Simona da napravimo closera, nije uspelo, bice mozda neki drugi put.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • http://i.imgur.com/gyHRj3F.png

                      http://i.imgur.com/5P8OyoY.png

                      СИЛА !!!
                      Attached Files
                      Last edited by poacher; 23-02-14, 21:09.

                      Comment






                      • Svaka slicnost je slucajna.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Simon nije starter, on je jaka rezerva. Igrao je fenomenalno dok je tu bio Schilb, sutra ili u naredna dva dana kada nam stigne Amer, on ce opet na klupu i dobicemo opet odlicnog Simonovica. Znaci on nama previse da bi ga oterali. Em zbog odbrane, em zbog suteva iz tranzicije, kada cesto ostaje sam.

                          Sve ce doci na svoje mesto, samo polako. Danas smo odigrali solidno, Djenka povukao u zadnjoj sa Katićem, a do tada Jaka igrao gotovo sam.
                          Meni ovaj meč danas odličan 5 bio, taman onako kako volim, kontrolisali tekmu kroz gotovo ceo njen tok, odbrana odlična (mada nam je Bogdan realno dosta pomogao jer se propisno ispucao, mada su ga lepo i branili, par puta je baš srljao) u napadu taman toliko koliko je potrebno i to je to. Da doteramo skok protiv pkk jer su nam hvatali dosta ofanzivnih i da smanjimo glupo izgubljene lopte što je više moguće uz pojačanje, msm da ne bi trebalo da imamo problema jer sam se ja iskreno pribojavao Pavlovića, šta znam...šta znam 10 godina u NBA i vidi se da je ostavilo to trag na njemu jer kada ga gledam baš kao da gledam NBA igrača, lagano sve, sitan kas, onaj njihov fazon imamo 100 utakmica u sezoni, ako ne pobedimo danas pobedićemo sutra, popravićemo, ladovina. Ništa strašno dakle, opasniji mi Gagi od njega, bar na osnovu ove tekme.

                          Što se Simona tiče, limitiran igrač do zla Boga, Lazić svestraniji od njega dosta, plus obojica su kao defanzivci, a i tu je Lazić meni ispred, ali sa druge strane vidi se da je Simon baš ušao u tu ulogu kapitena, baš sam primetio da bodri Dženkinsa npr. kada ga nije išlo do poslednje deonice, izvede ga Radonja, jer jbg ovaj ništa, izgubi u dva napada dve čiste lopte i ovaj (Dženkins) smoren onako, nervozan, jbg neće ga, te mu Simon priđe da ga bodri. Isto tako kad god neko završi na parketu prilazi prvi da ga podigne, ističe taj neki timski dug dakle. Isto tako najviše se raduje pobedi, bar tako meni izgleda. Neka ga, smanjiće minute sada uz pojačanje, uđe, odigra odbranu, skoči, proba neki šut iz ćoška, sve to za nekih 10-ak minuta unutra, lepo.

                          EDIT:

                          Last edited by Brajkula; 23-02-14, 22:23.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Kurva budi se, kurva gazi sve !

                            Sad će Duka da dođe i da napiše, Radenović očajan što danas realno i jeste bio.

                            Tačno se vidi da nam treba još jedan ozbiljan igrač u ekipi, imamo dosta praznog hoda jer mi dva puta odemo na +12 i pustimo ih oba puta da se vrate u život, dakle fali taj još jedan koji će da prokine kad ne ide ni u jednom pravcu, ni gore ni dole.
                            Matori vec si postao legenda sa "Kurva budi se, kurva gazi sve !"
                            Hahahahahahahah, ja ne mogu da vam opisem koliko sam srecan. Slusacemo ovih dana mnogo komentara tipa "tesite se" al znamo ko se tu jedini tesi.
                            Vraacaju se stare navike(fudbal) evo sad i nove u kosarci, posle duzeg vremena ZVEZDOOO ZGAZI IH SVE!
                            Uz jos jednog igraca, brutalni cemo biti, vidi se da nismo dugo dugo imali ovako stabilan tim, uz pojacanje ce biti kidanje. Znao sam da je Niznji nebitan, ispunila su se moja predvidjanja. Sjajan potez trenera uprave itd. Kako se tiho uslo sa 2 poraza u derbi i cao.
                            Djenka kume j... mi devojku Kristinu. Kume, sve ti je oprosteno, kume!

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Matori vec si postao legenda sa "Kurva budi se, kurva gazi sve !"
                              Hahahahahahahah, ja ne mogu da vam opisem koliko sam srecan. Slusacemo ovih dana mnogo komentara tipa "tesite se" al znamo ko se tu jedini tesi.
                              Vraacaju se stare navike(fudbal) evo sad i nove u kosarci, posle duzeg vremena ZVEZDOOO ZGAZI IH SVE!
                              Uz jos jednog igraca, brutalni cemo biti, vidi se da nismo dugo dugo imali ovako stabilan tim, uz pojacanje ce biti kidanje. Znao sam da je Niznji nebitan, ispunila su se moja predvidjanja. Sjajan potez trenera uprave itd. Kako se tiho uslo sa 2 poraza u derbi i cao.
                              Djenka kume j... mi devojku Kristinu. Kume, sve ti je oprosteno, kume!
                              Kad već nabrajaš te sportove gde kurva gazi sve, napiši da znamo i odbojku da igramo http://mondo.rs/a665703/Sport/Ostali...p-12.-put.html.

                              Pravo stvorenje ono hiperaktivno ovaj Dženkins


                              koliko je srećan brat, pogledaj samo taj kez

                              Comment


                              • Tradicionalno odbojku gazimo već godinama

                                Majstor Jaka

                                Last edited by Lord Aleksoni; 23-02-14, 23:31.

                                Comment

                                Working...
                                X