Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je naslednik Bogdana Bogdanovića onda je jasno zašto ne pogađa trojke.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Монтепаски View Post
      Имао је и Бориша физикалије па је играо ко пувало...
      Razlika jeste to što su Borišu forcirali na 4/5 u mlađim uzrastima umesto na spoljnim pozicijama, uz to nikada nije imao slobodu i ulogu koju danas ima Jović. Tako se stvara igrač za najveće domete.

      Comment


      • Originally posted by serbianhoops View Post
        Razlika jeste to što su Borišu forcirali na 4/5 u mlađim uzrastima umesto na spoljnim pozicijama, uz to nikada nije imao slobodu i ulogu koju danas ima Jović. Tako se stvara igrač za najveće domete.
        Колико ја знам,Бориша је имао апослутну слободу на овим јуниорским турнирима...Е сад,то што Бориша нема вољни моменат па мораш га мењаш,то је друго...

        Јовић има и улогу зато што су жртвовани неки играчи и зато што Мегин систем тако функционише!Као што Ђуришић има слободу кад игра,и ако што ће имати следеће сезоне он централу улогу на овом трниру...Ал видело се данас да кад су у игри он и Јовић да то не иде баш најбоље...Мега је стизала кад је Ђуришић имао 4 пенала и био на клупи...

        Јовић и Ђуришић-Мега

        Топић,Радаковић,Матовић и можда Шарановић-Звезда

        То је нешто што ћемо можда гледати у АБА лиги

        Comment


        • Nikog tu nema ekstra, pod ekstra mislim da je NBA potencijal.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nikog tu nema ekstra, pod ekstra mislim da je NBA potencijal.
            Ако је НБА репер,онда једино Јовић

            Comment


            • I Đurišić (malo ga je poremetilo što je neuigran sa vršnjacima, igrao je samo na 5 od 17 utakmica JLS zbog obaveza u KLS sa beogradskim OKK) je NBA potencijal po uslovom da dovede šut za tri na više nego pristojan nivo. Trenutno je baš slab splojni šuter.

              Vredi napomenuti da su Jović i Đurišić odlični poenteri sa poludistance, ta vrsta napadača postaje retka u doba spacinga i šuta sa 3.

              Comment


              • Nijedan od njih.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by serbianhoops View Post
                  Dominira jer je izvanredan igrač. Nisu samo fizikalije u pitanju. Jedino brine što sve slabije pogađa trojke. A baš je bio poznat po tome dok je bio u KK Sava. Tada je važio za naslednika Bogdana Bogdanovića. Zanimljivo da je i Tarlać junior ponikao u KK Sava.

                  Nisam gledao danas, nadam se da kad je porastao da mu nije ostao ovakav izbacaj pri sutu? Jeste ovaj izbacaj pun osecaja al kad ti se priblizi igrac moras da dizes luk, a ako je sasvim blizu ne mozes ni da sutiras ako ga ne izbacis driblingom ili mu pobegnes. A svaka promena mehanike suta je kljucna. Kakav ima sada izbacaj?

                  Comment


                  • Није овај снимак компетентан јер је пре скоро 4 године...

                    Променила му се механика шута јер је израстао и неће са 208 цм да шутира овако Сад му лопта има ротацију и има добру технику,ал нема баш више осећај јер је нагло израстао...Ал и даље има одличан шут,што је показао данас кад је погађао кад се ломило...

                    Comment


                    • ja se secam da sam kao klinac imao isti ovakav izbacaj sa puno osecaja i nisam mogao da promasim. Medjutim kada su krenuli da me cuvaju visi igraci i agresivniji, nisam mogao ni da prdnem jer nisam imao prostora ispred sebe za izbacaj. Onda sam promenio mehaniku i krenuo da izbacujem loptu na vecoj visini ali je onaj prvobitni osecaj tada prilicno oslabio a samim tim i preciznost. Mora bas neko strucan da ispomogne kada je mehanika suta u pitanju, inace ako to propustis posle ti dzaba sve.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        ja se secam da sam kao klinac imao isti ovakav izbacaj sa puno osecaja i nisam mogao da promasim. Medjutim kada su krenuli da me cuvaju visi igraci i agresivniji, nisam mogao ni da prdnem jer nisam imao prostora ispred sebe za izbacaj. Onda sam promenio mehaniku i krenuo da izbacujem loptu na vecoj visini ali je onaj prvobitni osecaj tada prilicno oslabio a samim tim i preciznost. Mora bas neko strucan da ispomogne kada je mehanika suta u pitanju, inace ako to propustis posle ti dzaba sve.
                        E u tom uzrastu kad iz kadeta prelazis u juniore je bas gadan. Mi smo tada kada smo usli u juniorski pogon morali bas da radimo na tehnici driblinga i promjeni pravca sa loptom. Jacali smo ulaz uz kontakt i nabacivanje na tablu uz visok luk sa dosta osjecaja. Kako bi stekli odredjenu sigurnost u igri ukoliko je sut bio pokriven. To je bolji put po meni jer jednom kad krenes da se prilagodjavas sa sutom sam, to zna otici u kurac pa više bog ne ispravi.
                        Lijevi ukrsteni dvokorak i dan danas ga kunem!
                        Po meni je bas glupo ganjati rezultat u ovom uzrastu, dobro je ako sam po sebi dodje kao rezultat dobre generacije ali treneri tih uzrasta moraju radnu etiku da usade igraču, da treninzi budu inovativni, da se radi na fundamentima. Mnooogo zaostajemo u igri 1vs1 i dribling nam je kritican kod pozicija PG SG SF...

                        Comment


                        • Hocemo li polupati Armani ko zvecku ili ce biti jos jedno prasenje guzova? Reklo bi se da se nismo pretjerano istrosili protiv FMP a i na ruku nam je domaci teren plus svi zdravi. Valjalo bi upisati koju pobjedu.

                          Comment


                          • Да га утерамо препотентом љигавцу Месини и да од нас крене њихов суноврат и да га испуше за Топ8! Уз Химки,засигурно најодвратнији тим годинама уназад

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Hocemo li polupati Armani ko zvecku ili ce biti jos jedno prasenje guzova? Reklo bi se da se nismo pretjerano istrosili protiv FMP a i na ruku nam je domaci teren plus svi zdravi. Valjalo bi upisati koju pobjedu.
                              Manekeni verovatno misle doći na jedan luftiguz.

                              Al naš im teren neće biti pista za šetkanje ni manekenisanje.

                              Dobiće po dupetu tako da će zadimiti od besa.

                              A ne treba zaboraviti da kad pobedimo Armani, dobićemo još malo mani.

                              Opet ja o novcu a gadljiv mi je, pu.

                              Comment


                              • Ove godine oni imaju jako ozbiljan roster ali kao što je Baskonja u prethodnom mandatu Radonje bila naša mušterija, tako je i Olimpija Milano naša mušterija. Biće ipak neizvesno jer mi nikako da svi budemo spremni i zdravi.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X