Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Lesor nema ništa slabiju karijeru od Marića, zapravo.
    Док не оде на Ф4 и не буде носилац тима који је отишао на Ф4(уз Мекејлеба) глупо је поредити празноглавог Лесора и Марића...

    Comment


    • Maricu je to bila realno i jedina dobra sezona u karijeri,mozda malo nesto u Kubanu posle..al to je to. Lesor sad ima godina kao Maric u partizanu onda....a Lesor je poznat za sada po dva promasena zicera protiv Buducnosti, ali igra sve bolje i bolje
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Obojica su prosečni igrači,razliciti,jedan sa centarskom tehnikom,drugi glupan koji je skočan
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Maricu je to bila realno i jedina dobra sezona u karijeri,mozda malo nesto u Kubanu posle..al to je to. Lesor sad ima godina kao Maric u partizanu onda....a Lesor je poznat za sada po dva promasena zicera protiv Buducnosti, ali igra sve bolje i bolje
          Сва срећа за Лесора што се сад кошарка игра без пуно мозга и на чисту снагу...Оно је један од најнеинтелигентнијих играча који је играо за ККЦЗ у задње време...Све је лик супротно радио него што треба!

          Comment


          • Lesor bi bio junak protiv Budućnosti da nije onaj njegov saigrač onako rano opalio trojku.

            A i Zvezdan se nije proslavio.

            Comment


            • Baš to, mladom Lesoru karijera ide uzlaznom putanjom. Meni je baš super što je i pored promašenog zicera u dresu Zvezde ponovo uzeo sudbinu utakmice u svoje ruke, bez obzira na promašaj, govori puno o njegovom karakteru i kako ga različiti treneri vide.
              Uvek se setim one neverovatne cifre koju je Džordan spominjao, broj promašenih odlučujućih koševa.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Lesor bi bio junak protiv Budućnosti da nije onaj njegov saigrač onako rano opalio trojku.

                Кад се сетим те финалне серије против Будућности,аритмије ми одмах крену...Шта је Рочести легенда тад радио у ПГ те две утакмице...Помислио сам стварно да је сентименталан на ЦГ јер је њихов репрезентативац...Они пасови у руке,дрвљење лопте 20 секунди...Фелдин махер...Веће су шансе биле да острво Свети Стефан прође кроз обруч у Морачи него лопта коју он шутне за три...Ево сад ми је мука...
                Last edited by Karamazov; 26-03-21, 14:10. Reason: Jebo ga ja Montepaski, kad ćeš naučiti da citiraš :)

                Comment


                • Ono je pre svega bila ogromna krađa. Ko tvrdi drugačije ili je zlonameran ili se ne razume u košarku.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Verovatno i najveća krađa u istoriji ABA lige.

                    Comment


                    • Originally posted by Монтепаски View Post
                      Сви млади играчи који су били у првом тиму ККЦЗ су скоро сваког лета ишли у ЦГ да раде са Радоњићем индивидуално!Током целог лета по 4,5 младих играча радило са Дејом и припремало се за нову сезону!То је била нека пракса!
                      Ja za ovo sada prvi put cujem, a ne moze se reci da nisam pratio intervjue, izjave i raznorazne emisije. Ako imas neki izvor ti posalji, da ne bude da sam ispao neposten.

                      Nismo mi doveli nijednog igraca sa stepenom poznatosti Veselog i da smo sa takvim igracem nesto uradili. Pogotovo ne za vreme Radonje. Djordjevic nije uopste tema, to je Losmijev detinjasti pokusaj odmazde, s obzirom da je on umislio da ja fetisizujem Djordjevica kao on Radonjica, a ja coveka uopste i ne pominjem od kada je prestao da bude selektor reprezentacije.

                      Comment


                      • Поред те крађе можда је на квалитет наше игре утицала Човићева ''мотивација'' Зато су момци били мало у грчу

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Naravno,prvo sto nisi znao uopste ko je Zirbes dok nije dosao kod nas.
                          Apsolutno jesam, gledao sam ga u dosta utakmica i u Broseu i video da covek zna kosarke. Mozda nismo gledali iste utakmice ili prosto ti nemas taj njuh. No nemam nameru da se ubedjujem sa tobom, tvoje je pravo da mislis kako god zelis i sta ti ja tu mogu.

                          Lesor nije relevantan jer ga nije trenirao Radonjic tako da ne znam sto ga spominjes.

                          Comment


                          • Drzis ga na avataru. Ne znam nijednog naseg navijaca da da drzi njega na avataru. Ne cimam ja tebe za njega nego mi je on dobar primer u nekim situacijama..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ja za ovo sada prvi put cujem, a ne moze se reci da nisam pratio intervjue, izjave i raznorazne emisije. Ako imas neki izvor ti posalji, da ne bude da sam ispao neposten.

                              Nismo mi doveli nijednog igraca sa stepenom poznatosti Veselog i da smo sa takvim igracem nesto uradili. Pogotovo ne za vreme Radonje. Djordjevic nije uopste tema, to je Losmijev detinjasti pokusaj odmazde, s obzirom da je on umislio da ja fetisizujem Djordjevica kao on Radonjica, a ja coveka uopste i ne pominjem od kada je prestao da bude selektor reprezentacije.
                              Извор су ми људи блиски тим играчима Можда неко од форумаша из ПГ може ово да потврди ако има инфо,ал сигуран сам да су 2014(или 2015) били у ЦГ...Па нисмо јер је нека пракса била да клубови доводе младе из Србије и региона...Е сад,ККП се био окренуо и иностранству јер колико се сећам,тај један период је била суша талената у Србији или су сви заболи неке уговоре преко...

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Ja za ovo sada prvi put cujem, a ne moze se reci da nisam pratio intervjue, izjave i raznorazne emisije. Ako imas neki izvor ti posalji, da ne bude da sam ispao neposten.

                                Nismo mi doveli nijednog igraca sa stepenom poznatosti Veselog i da smo sa takvim igracem nesto uradili. Pogotovo ne za vreme Radonje. Djordjevic nije uopste tema, to je Losmijev detinjasti pokusaj odmazde, s obzirom da je on umislio da ja fetisizujem Djordjevica kao on Radonjica, a ja coveka uopste i ne pominjem od kada je prestao da bude selektor reprezentacije.
                                Bilo je slika a mislim i članaka o radu Radonjića preko leta sa pojedinim igračima. Proguglaj.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X