Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Za ubuduce ni jedan strani kosarkas nesme biti jevtiniji od 1 000 000 doloresa i tacka.
    Mozes jednog skupog i da igras nesto, ili da potrosis iste pare na Halla Rocha i Koloma i ne dobijes nista.

    Comment


    • Nemojte tako ljudi,naljutiće se frizeri.
      Kome da pletu kikice posle.

      Comment


      • Kako se ljudi gadjaju milionima ovde pa to je za neverovati, verujem da niko u klub nije 100 dinara dao u protekle dve godine jer nismo bili ni blizu f4 a sada se licitira sa igracima od 1milon plus

        Kada klub koji godinu dana zivi od tudjih ( citaj SNS para) ne baca pare na te mega zvezde od po milion, da li je neko stvarno ubedjen da ce PEDJA I SEDLACEK iz svog dzepa da izvuku po miliona za igraca koji mozda proigra a mozda mu se prikaki kao JOBU jer mu se nije svidela uloga i novi trener. ILi pak nasem treneru se ne uklapa u koncepciju ti skupi igraci pa ih odstrani poput SHILBA< SOFOA< JOBA< jer mu vise odgovaraju jeftini domaci prasinari poput Lazica, Kuridze i Simonovica.

        kako se zavrsila utakmica tako sam si prestao da se bavim sa istom, napisao sam u najavi utakmice, potpuno zasluzena pobeda Future, bili su bolji, vise energije i zelje za osvetom , srecom nije bilo plus 40 a bilo je na dobrom putu.

        Da li nismo imali zelje, snage, ili su se usrali onih u sali ali na cast tim koji su bili u sali koji su vredjali njihovu istinsku legendu i sto su na rasisticki nacin vredjali nase tamnopute igrace.

        Samo se nadam da se veliki borci za nasu stvar ne pojave u playoffu kao pre par godina.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Kako se ljudi gadjaju milionima ovde pa to je za neverovati, verujem da niko u klub nije 100 dinara dao u protekle dve godine jer nismo bili ni blizu f4 a sada se licitira sa igracima od 1milon plus

          Kada klub koji godinu dana zivi od tudjih ( citaj SNS para) ne baca pare na te mega zvezde od po milion, da li je neko stvarno ubedjen da ce PEDJA I SEDLACEK iz svog dzepa da izvuku po miliona za igraca koji mozda proigra a mozda mu se prikaki kao JOBU jer mu se nije svidela uloga i novi trener. ILi pak nasem treneru se ne uklapa u koncepciju ti skupi igraci pa ih odstrani poput SHILBA< SOFOA< JOBA< jer mu vise odgovaraju jeftini domaci prasinari poput Lazica, Kuridze i Simonovica.

          kako se zavrsila utakmica tako sam si prestao da se bavim sa istom, napisao sam u najavi utakmice, potpuno zasluzena pobeda Future, bili su bolji, vise energije i zelje za osvetom , srecom nije bilo plus 40 a bilo je na dobrom putu.

          Da li nismo imali zelje, snage, ili su se usrali onih u sali ali na cast tim koji su bili u sali koji su vredjali njihovu istinsku legendu i sto su na rasisticki nacin vredjali nase tamnopute igrace.

          Samo se nadam da se veliki borci za nasu stvar ne pojave u playoffu kao pre par godina.
          Forumaš koji je bio u hali tvrdi da nije bilo vređanja igrača.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ono sinoc je bilo bas onako bolno prizemljenje. Izdominiralibsu nas tri dobra igraca (Ivanovic, Kobs i Rid), dva solidna (Danilo Nikolic i Edzim) i doslovno grupa gradjana i ex kosarkasa.

            Comment


            • Tek sad sam video ovu Radonjićevu kzn . Jasno je da ga je prilično pogodilo vređanje sa tribina

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Kako se ljudi gadjaju milionima ovde pa to je za neverovati, verujem da niko u klub nije 100 dinara dao u protekle dve godine jer nismo bili ni blizu f4 a sada se licitira sa igracima od 1milon plus

                Kada klub koji godinu dana zivi od tudjih ( citaj SNS para) ne baca pare na te mega zvezde od po milion, da li je neko stvarno ubedjen da ce PEDJA I SEDLACEK iz svog dzepa da izvuku po miliona za igraca koji mozda proigra a mozda mu se prikaki kao JOBU jer mu se nije svidela uloga i novi trener. ILi pak nasem treneru se ne uklapa u koncepciju ti skupi igraci pa ih odstrani poput SHILBA< SOFOA< JOBA< jer mu vise odgovaraju jeftini domaci prasinari poput Lazica, Kuridze i Simonovica.

                kako se zavrsila utakmica tako sam si prestao da se bavim sa istom, napisao sam u najavi utakmice, potpuno zasluzena pobeda Future, bili su bolji, vise energije i zelje za osvetom , srecom nije bilo plus 40 a bilo je na dobrom putu.

                Da li nismo imali zelje, snage, ili su se usrali onih u sali ali na cast tim koji su bili u sali koji su vredjali njihovu istinsku legendu i sto su na rasisticki nacin vredjali nase tamnopute igrace.

                Samo se nadam da se veliki borci za nasu stvar ne pojave u playoffu kao pre par godina.
                Cekaj, ti hoces da kazes da je DEJAN RADONJIC hteo Sofa koji nije prosao preglede u Galati u svom timu? Jos bio skup??? Oces da mi kazes da Cova nista nije imoa sa Silb (ovanjem) Joba?

                Pa nismo mi veverice Sarac....

                Kakva je po tebi uloga Covica poslednjih par godina..imas li sta da ga odbranis jel radi dobro posa?


                Ti kontas da je nama potreban tim,a ne lelemud JOB...sta je trebao da mu duva jaja kao onaj celavi preotenko sto je tuzio klub???

                Sedlacek i Peja ne bi dali svoje pare,posebno ne Sedlacek...ali ej..imas Nesu ilica i Sunutrlica kao dvorske lude...bukvalno za klub vrede koliko i stolica u Pioniru...i sad eto Sedlacek covek koji zna kosarke vise od svih ljudi zajedno u Zvezdi x3 je nedostupan pa jbga ajde Nesha Ilica ili Sunutrlic...pa jel moguce da nama apsolutno niko nije dostupan....sem polovnjaka, i felipea iz Zeleznika ...


                Jel Radonjic potpisao Simonovica,Kuzmica,Lazica, Davidovca i Dobrica na dve godine ili Radonjic...jel potpisao bolesnog i nespremnog Koloma, Noka...Hala na dve godine..Terija..da imas SD ovo se ne bi desilo..Covic je postao amater, pijani Rus koji je dostigao svoj maksimum...

                Zamisljam Sedlaceka i Radonjica jbte...pa dovedes jos nekog kvalitetnog menadzera...ma idi..ovako imamo Covica Nebojshu, Vesnu, zetove,Sunutrlica i Nesu Ilica..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  A ko će da parira Hopkinsu, Džerodu Džonsu, Blažiću, Muriću, Rupniku, Kortez Braunu, Dimecu, Kendrik Periju?
                  Kući ih lagano dobijamo a u gostima će biti gusto
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Oces da mi kazes da Cova nista nije imoa sa Silb (ovanjem) Joba?
                    Ako ima, kako to da ga nije oterao dok je Obradovic bio tu...nego cekao Radonju? Interesantna pitalica za tebe.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ako ima, kako to da ga nije oterao dok je Obradovic bio tu...nego cekao Radonju? Interesantna pitalica za tebe.
                      On ga je apostrofirao kao nekog ko je narusio atmosferu....a ti procitaj koji je to datum bio.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        On ga je apostrofirao kao nekog ko je narusio atmosferu....a ti procitaj koji je to datum bio.
                        Prva izjava nakon smene Obradovica, koji problem imas sa datumom? Da je njegova zelja bila da silbuje Obrajanta jer je glavni krivac za losu atmosferu silbovao bi ga odmah, a ne da smenjuje trenera a da ovog ceka tek kada dodje novi. Lose ti idu zagonetke vidim.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Prva izjava nakon smene Obradovica, koji problem imas sa datumom? Da je njegova zelja bila da silbuje Obrajanta jer je glavni krivac za losu atmosferu silbovao bi ga odmah, a ne da smenjuje trenera a da ovog ceka tek kada dodje novi. Lose ti idu zagonetke vidim.
                          Sta pises ti...predsednik kluba kaze tako nesto i nista jbga sta ima veze...lik iskulira kad eto Radonjica i ne svidja mu se kako trener razmislja i hoce da ode...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post
                            Forumaš koji je bio u hali tvrdi da nije bilo vređanja igrača.
                            E onda je u redu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Naravno da je Radonjic to uradio sa Covicem zajedno, nije im prvi put..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                E onda je u redu.
                                Nisam ni sumnjao da ćeš se ti javiti.
                                Jutros sam postavio post da sam na drugom forumu čuo da je bilo vređanja na rasnoj osnovi, prenešeno sa twitera ali pošto nemam twiter niti me ta soc mreža interesuje, ne mogu da proverim valjanost informacije. Na to se nadovezao forumaš iz PG koji tvrdi da je bio u hali i da nije bilo vređanja na rasnoj osnovi. Zašto bih ja sumnjao u njegovu čestitost?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X