Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nebitan View Post
    Slažem se sa tobom, zapravo bih ja samo kolovođu odstranio i verovatno tim potezom rešio pitanje problema u svlačionici (kao što je Miloj u FK rešio gardiste).
    Kolovođe, množina. Lazić i Simonović.
    Nama godinama klub služi da "veliki zvezdaši" dođu i završe karijeru. Pero Antić, Kešelj, sad Simonović.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Mnogo jaka imena u pm... nek se mole da udju u PO uopste..
      Moli se ti da spuste nogu sa gasa kada bude 20+ za njih.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Problem Obradovica je sto je nakaradno slozio tim,jos veci sto nema pojma da tempira formu. To ne pisem zbog Zvezde vec i timova koje je vodio pre,nesto slicno Djordjevicu. Loyd mi ne bi pao napamet nikad da bi mogao igrati u Zvezdi jer nema EL kvalitet i on nema 24g pa da nesto ocekujes vec to sto si dobio dobio si.

        Zamena Rocesti je igrac koji ne igra ni u Hapoelu ne znam dal je dobio otkaz ali doveli su Kolemena mesto njega cini mi se a on je Danac sa Iz pasosem koji je moze se sreci skroman.

        Kolom igrac kojije dosao zapusten.

        Noko koji je trebao kao centar doneti odmah nesto a prvo je otpusten pa onda kupljen samBog ne zna zasto.

        Teri je igrac koji mogu da se zakunem u sve na svetu da SO nije cuo za njega pre nego sto je dosao u Zvezdu.

        JOB je dobar igrac, ali sadista i egoista koji je razmonetirao do tad dobru atmosferu.

        Na sve to ti potpises visegodisnje ugovore sa Dobricm,Dedom i Lazicem koji igraju na istoj poziciji. Kuzmicem koji u modernoj kosarci nema sta vise da trazi i ako je juce bio solidan on je prosto prespor.

        Od Covic ere potpisali smo tuce klinaca na 4godisnje ugovore a 95% njih ne znamo ni gde su ni sta rade ni dal imaju potencijal za Zvezdu.

        Ovo ide na Covica pre svega pa onda i na Sasu Obradovica.

        DR greska sto ij doveo bar jedng igraca sa poenima u rukama to je daleko najvidljiviji problem. Pleja u principu nemamo,neku kreaciju sa visokim igracima nemamo ni u snu...

        DR je juce pogresio sto nije vise miksovao, sto je uopste spustao loptu na Davidovca kojeg je Ejim ustopovao da ne kazem unistio i taj navodni missmatch nije postojao. Nama je najkreativniji igrac u timu Uskokovic to dovoljno govori o ostalima,manje o Uskokovicu.

        Sledecih par utakmica CSKA i FMP mora da prosiri rotaciju sa Uskokom i Radanovim i manje da vidimo Simona da vidimo na sta to lici.

        Po meni je moao Lazic da cuva Ejima jer nema bukvalno niko drugi. Cak i suterski su nas uistili cuvajuci Simonovica i Loyda, Voldn se nesto sam mucio...

        Tranzicija je slaba i ne postoji,nema ko da povuce loptu...centri mogu kos dati, ali kad ih neko spoji sa kosem...

        Imamo mesec dana da vidimo ko moze a ko ne moze...iskreno se nadam da ce Simon imati samo setove kad udje za njega i kraj a da ce Laza vise da se bori sa igracima koji su fizicki jaci i unose nase niske igrace u kos.

        Loyd se nije nista promenio samo sto ga udvajaju i cuvaju da se ne razigra jer ako se on bar malo ne razigra nasa igra je mrtva napadacki..
        Toliko petljaš u želji da aboliraš Radonju da više od drveta ne vidiš šumu . Preuzeo tim koji nije selektirao ? Ok , ali koliko je Milojević u Budućnosti ? Kraće nego Radonja u kkcz ...pri tome trener koji je ladio jaja u Megi , bez ikakvog rezultatskog pritiska . Ima igrače koje je trenirao u Megi ali ih ima i Radonja i to ne malo .

        Koji je ovo put da počinjemo sa petorkom koja jedva dobaci do nekoliko poena za prvih 5-6 minuta ? Oterao JOB-a ...ok ali onda nema kukanja što su Kuz i Nnoko centri .Kolom ??? Šta sa njim , oterati ga isto iako su nam plejevi Hol , Aleksa i Wolden koji to nije . Kino možda nije spreman ali vredelo bi ga bar malo spremiti za nekih 10 minuta , bar bi centri imali neku korist .

        Simke igra više nego u svojoj najboljoj sezoni .

        Za onu blamažu od sinoć ima opravdanja u užasno teškom rasporedu , dosta putovanja , bolest DeDe , povreda Rita ali mora i neke stvari da postanu jasne ...loše igramo , previše zavisimo od samo jednog igrača , centri , plejovi bez nekog velikog uticaja na igru

        Malo je vremena do PO a puno važnih utakmica . Dobra stvar , što je nadam se konačno došlo otrežnjenje da nismo za klasu jači od svih .

        Radonja je ozbiljan trener sa dosta iskustva i zna bolje od nas šta treba da radi .Jedini je od svih trenera konkurencije koji zna šta je PO i kako se uzimaju trofeji . Apsolutno je na njemu da ih pripremi za odlučujuće utakmice . Možda ne dobace do "vojske DR " ali mora bar da pokuša

        Comment


        • Šta je tu je, guramo dalje. Ovo može da nas ojača.

          Jeste da sada delujemo ubavo ko dupe šugavo, al kad dođe plej-of biće druga priča. Samo polako drugovi.

          Lav je ranjen ali ne treba ga provocirati ni dirati, jer i njegov krik ledi krv u žilama, a ako jurne protivnik se upiša u gaće i pre nego što ga lav dovati.

          Surova dominacija prethodnih godina i strah koji smo posejali i koji će osećati naši protivnici u plej-ofu, takođe može igrati bitnu ulogu.

          Borba tek sada počinje. Ajd nek' je sa srećom!

          Comment


          • Ne perem ga.On je sinoc postavio jako lose mec, ritam nas ubija i nadam se kad se zavrsi EL da cemo biti mnogo sveziji. Nije on trazio razloge u porazu na drugom mestu. Nama je ovo 8mec u martu a njima sesti sa tim da su sem COL,imali sve zajebancije cak je i Burg bio desetkovan.

            Miloje je svakako dobar trener i ovaj poraz bi morao da nas otrezni a to cemo videti u mecevima sa Igokeom i COL...dal ima efekta...ima dovoljno vemena posle EL da se tim odmori i uigra za PO.

            Juce je Miloje rastavio na proste cionice, vise energije su imali pa i zelje za pobedom....takticki nadigrani. Mozda je Covic mogao da se napise opet neki papir iz BIA da je u CG situacija losa zbog covida i da policija i ministar zdravlja savtuje da se ne putuje i da se mec odlozi..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Toliko petljaš u želji da aboliraš Radonju da više od drveta ne vidiš šumu . Preuzeo tim koji nije selektirao ? Ok , ali koliko je Milojević u Budućnosti ? Kraće nego Radonja u kkcz ...pri tome trener koji je ladio jaja u Megi , bez ikakvog rezultatskog pritiska . Ima igrače koje je trenirao u Megi ali ih ima i Radonja i to ne malo .

              Koji je ovo put da počinjemo sa petorkom koja jedva dobaci do nekoliko poena za prvih 5-6 minuta ? Oterao JOB-a ...ok ali onda nema kukanja što su Kuz i Nnoko centri .Kolom ??? Šta sa njim , oterati ga isto iako su nam plejevi Hol , Aleksa i Wolden koji to nije . Kino možda nije spreman ali vredelo bi ga bar malo spremiti za nekih 10 minuta , bar bi centri imali neku korist .

              Simke igra više nego u svojoj najboljoj sezoni .

              Za onu blamažu od sinoć ima opravdanja u užasno teškom rasporedu , dosta putovanja , bolest DeDe , povreda Rita ali mora i neke stvari da postanu jasne ...loše igramo , previše zavisimo od samo jednog igrača , centri , plejovi bez nekog velikog uticaja na igru

              Malo je vremena do PO a puno važnih utakmica . Dobra stvar , što je nadam se konačno došlo otrežnjenje da nismo za klasu jači od svih .

              Radonja je ozbiljan trener sa dosta iskustva i zna bolje od nas šta treba da radi .Jedini je od svih trenera konkurencije koji zna šta je PO i kako se uzimaju trofeji . Apsolutno je na njemu da ih pripremi za odlučujuće utakmice . Možda ne dobace do "vojske DR " ali mora bar da pokuša
              Lap post, Kolom ima taj plejmejkerski nerv i odličan pregled ali je trenutno simpatični buca.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Mnogi pišu za Koloma da je došao sa viškom kilograma.

                Ako ga je neko ranije gledao video je da je on uvek bio takav.

                Mislim da je Radonja odustao od Koloma ali da sada možda ima želju i da ga vrati.

                Comment


                • Колом је за Хола измислио кошарку...А Колом је ниво ЕК екипе па ви видите где је Хол...Можда у рангу са несрећним Морисом Бејлим...

                  И да,Саша је изгубио свлачионицу због странаца...Да извинете,шиљио је ону ствар на домаћим играчима и 40 минута им константо ј.м. док на странце једва да подвикне...Ту је показао да није баш једнак ауторитет за све,и да неће то бити како смо сви ми надали на почетку...

                  Шта је ту је...Наш тим,наши проблеми,наши порази,наше победе!

                  Comment


                  • Mi smo morali letos da nadjemo pare da platimo Pangosa, ili nekoga tog ranga. Posebno sto imamo unutrasnju liniju koja zivi od asistencije. To je bas veliki propust. Hall Rochesti Colom nadalje je sve samo dalje srljanje. Mi sa dobrim plejom bi prodisali, i pregazili redom aba konkurenciju. Znali smo da inkasiramo redom milionce za Guduru Kalinu , pare za Bobija Jovica. To je bas veliki fail bio. Cudi me da Obradovic koji je igrao plejmejkera nije to video.

                    Comment


                    • Originally posted by Marcus View Post
                      Kako ko , pa Kuridza i Simon salu na stranu, mislim da smo kvalitetniji od njih. Nisu tako cvrsti kao Buducnost. Nismo imali do sada prilike da igramo sa njima tako da cemo videti uskoro. Uglavnom to nam je sto nam je. Ako ne uzmemo aba to ce biti rezultat visegodisnjeg lutanja , nemanja strategije ni u cemu i promasaja u rosteru.
                      Mislim da nismo. Oni su odlično izbalansiran tim, pritom dosta su dobri i u odbrani za razliku od prethodnih godina.
                      Prvi u ligi po ukupnom indeksu, prvi po broju postignutih trojki, prvi po procentu trojki, treći po broju faulova (dakle igraju čvrsto)... Videćemo vrlo brzo.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Za ubuduće, prvi plej ne sme da bude jeftiniji od 500k €.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Za ubuduce ni jedan strani kosarkas nesme biti jevtiniji od 1 000 000 doloresa i tacka.

                          Comment


                          • Originally posted by Монтепаски View Post
                            Колом је за Хола измислио кошарку...
                            Wrong.

                            Ne znam kako sudis o coveku koji i ne dobija neku minutazu. Nije se posteno ni vratio u formu nakon povrede a vec mu je minutaza osakacena. Koloma smo vec videli i zakljucili da nije u pitanju kosarkas. Mozda bi na nekoj utakmici i imao neki doprinos ali overall od njega vise stete nego koristi.

                            Comment


                            • Originally posted by Монтепаски View Post
                              ... Да извинете,шиљио је ону ствар на домаћим играчима и 40 минута им константо ј.м. док на странце једва да подвикне...
                              Ovo zvuci kao problemi Olivera Tvista koji je u sirotistu imao losiji tretman staratelja u odnosu na drugu decu, a ne na ozbiljne ljude i profesionalce koji su tu svojom voljom, jer ce za godinu dana zaraditi love ko mi za pola zivota a Oliver Tvist za deset zivota...

                              Comment


                              • Meni pre deluje da domaći igrači imaju uverenje da su nedodirljivi jer su domaći igrači i pajtosi sa Čovićem.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X