Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Obradovic je sastavljao tim. Nije hteo Nedovica i ostale..nije ni on doveo Lojda..splacina..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Tu se vrtimo u začaranom krugu, NČ, navijači i navijači, podobni i nepodobni igrači.
      Mi bi za klasu bolje izgledali da smo samo na jednoj poziciji, ustvari 3-4,doveli tj vratili našeg igrača.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa Obradovic je sastavljao tim. Nije hteo Nedovica i ostale..nije ni on doveo Lojda..splacina..
        Sad i ti Radonjića nazivaš "splačina"?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pre će se završiti pošast sa Koronom nego što će utihnuti rat na relaciji Dekkard i ostatak zvezdaške populacije [emoji23]

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Izbor Lojda je dosta bolji nego da je izabran Nedovic. Em je jeftiniji em je bolji i zahvalniji igrac na obe strane terena.

            To sto Lojd igra losije od kad je dosao novi trener treba on sam da stavi prst na celo. Mozda je samo dosao period slabije forme, ali mozda nije samo to. A za Nedovica ima vremena ako bude bio zainteresovan sledece sezone, mada verujem da on ne bi bas bio srecan sa tim.

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post
              Zato što kruže priče da je "izgubio svlačionicu" jer je favorizovao "strance" na uštrb domaćih. Nije umeo da napravi balans i da nađe uloge svakom igraču a onda je izgubio i igru i rezultate.
              Ovo je glavno pitanje za upravu. Potpises ugovor na 3 godine sa trenerom, i onda ostavis slucaju da li ce neka takva glupost da se desi i ta lova da propadne u ambis, na stranu 3godisnje planiranje. Gde je tu neko ko se bavi ljudskim resursima i da se upravlja takvim konfliktima? Ima li klub kodeks ponasanja da se na njega pozove kad je postalo ucestalo ono urlanje na terenu? Sa druge strane, kolovodja u tom konfliktu je bio nas dragi kapiten koji je ocigledno tankovao utakmice. Da li je to prihvatljivo ponasanje? Covek dobio ugovore koje je mogao samo da sanja i onda se osetio toliko mocnim da otkazuje poslusnost treneru. Kakav god da je, i koliko god da nije u pravu, trener je izbor kluba i igraci moraju da slusaju ili da biraju drugi klub. Tako da bi se ja zahvalio svim igracima koji su se odlucili na nepostovanje radnih obaveza, ali bi prethodno isto tako korigovao ono urlanje na terenu od strane trenera. Kako god da se uzme, to je veliki velik propust u organizaciji kluba za koje je Covic najodgovorniji za sve sto se desilo.

              Comment


              • Nemamo mi pare za Nedovića, skuplji je od Lojda jer je bolji igrač.
                Samo je Lojd prvi u selu, odskače po kvalitetu od ostatka tima pa zato izgleda bolje nego što jeste. Doći će u Real pa ćemo videti kako ima drugačiju ulogu tamo.
                Nedović je nemilosrdni slasher sa perfektnim pregledom igre, strahovitom brzinom i driblingom.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Problem Obradovica je sto je nakaradno slozio tim,jos veci sto nema pojma da tempira formu. To ne pisem zbog Zvezde vec i timova koje je vodio pre,nesto slicno Djordjevicu. Loyd mi ne bi pao napamet nikad da bi mogao igrati u Zvezdi jer nema EL kvalitet i on nema 24g pa da nesto ocekujes vec to sto si dobio dobio si.

                  Zamena Rocesti je igrac koji ne igra ni u Hapoelu ne znam dal je dobio otkaz ali doveli su Kolemena mesto njega cini mi se a on je Danac sa Iz pasosem koji je moze se sreci skroman.

                  Kolom igrac kojije dosao zapusten.

                  Noko koji je trebao kao centar doneti odmah nesto a prvo je otpusten pa onda kupljen samBog ne zna zasto.

                  Teri je igrac koji mogu da se zakunem u sve na svetu da SO nije cuo za njega pre nego sto je dosao u Zvezdu.

                  JOB je dobar igrac, ali sadista i egoista koji je razmonetirao do tad dobru atmosferu.

                  Na sve to ti potpises visegodisnje ugovore sa Dobricm,Dedom i Lazicem koji igraju na istoj poziciji. Kuzmicem koji u modernoj kosarci nema sta vise da trazi i ako je juce bio solidan on je prosto prespor.

                  Od Covic ere potpisali smo tuce klinaca na 4godisnje ugovore a 95% njih ne znamo ni gde su ni sta rade ni dal imaju potencijal za Zvezdu.

                  Ovo ide na Covica pre svega pa onda i na Sasu Obradovica.

                  DR greska sto ij doveo bar jedng igraca sa poenima u rukama to je daleko najvidljiviji problem. Pleja u principu nemamo,neku kreaciju sa visokim igracima nemamo ni u snu...

                  DR je juce pogresio sto nije vise miksovao, sto je uopste spustao loptu na Davidovca kojeg je Ejim ustopovao da ne kazem unistio i taj navodni missmatch nije postojao. Nama je najkreativniji igrac u timu Uskokovic to dovoljno govori o ostalima,manje o Uskokovicu.

                  Sledecih par utakmica CSKA i FMP mora da prosiri rotaciju sa Uskokom i Radanovim i manje da vidimo Simona da vidimo na sta to lici.

                  Po meni je moao Lazic da cuva Ejima jer nema bukvalno niko drugi. Cak i suterski su nas uistili cuvajuci Simonovica i Loyda, Voldn se nesto sam mucio...

                  Tranzicija je slaba i ne postoji,nema ko da povuce loptu...centri mogu kos dati, ali kad ih neko spoji sa kosem...

                  Imamo mesec dana da vidimo ko moze a ko ne moze...iskreno se nadam da ce Simon imati samo setove kad udje za njega i kraj a da ce Laza vise da se bori sa igracima koji su fizicki jaci i unose nase niske igrace u kos.

                  Loyd se nije nista promenio samo sto ga udvajaju i cuvaju da se ne razigra jer ako se on bar malo ne razigra nasa igra je mrtva napadacki..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Lojd je i pre nas bio EL igrač, za neupućene.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sumnjam da ce Radonja smanjivati minutazu Simonu. On je katastrofa ali Radonja ne vidi alternativu za njega , kako u odbrani tako u napadu. Radanov je neozbiljna prica u ovoj fazi i ovom intenzitetu kosarke. Isto je neozbiljna prica da Dobric menja Lojda i igra 1 na 1. Ono sto je kljucno je da osposobimo Kuzmica i Nnoka da se pobiju i ispariraju Ridu, a ostali sa odigraju na maksimum mogucnosti. Onda imamo cemu da se nadamo

                      Comment


                      • A ko će da parira Hopkinsu, Džerodu Džonsu, Blažiću, Muriću, Rupniku, Kortez Braunu, Dimecu, Kendrik Periju?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kako ko , pa Kuridza i Simon salu na stranu, mislim da smo kvalitetniji od njih. Nisu tako cvrsti kao Buducnost. Nismo imali do sada prilike da igramo sa njima tako da cemo videti uskoro. Uglavnom to nam je sto nam je. Ako ne uzmemo aba to ce biti rezultat visegodisnjeg lutanja , nemanja strategije ni u cemu i promasaja u rosteru.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            A ko će da parira Hopkinsu, Džerodu Džonsu, Blažiću, Muriću, Rupniku, Kortez Braunu, Dimecu, Kendrik Periju?
                            Mnogo jaka imena u pm... nek se mole da udju u PO uopste..
                            Last edited by LosmiSK; 22-03-21, 13:38.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ovo je glavno pitanje za upravu. Potpises ugovor na 3 godine sa trenerom, i onda ostavis slucaju da li ce neka takva glupost da se desi i ta lova da propadne u ambis, na stranu 3godisnje planiranje. Gde je tu neko ko se bavi ljudskim resursima i da se upravlja takvim konfliktima? Ima li klub kodeks ponasanja da se na njega pozove kad je postalo ucestalo ono urlanje na terenu? Sa druge strane, kolovodja u tom konfliktu je bio nas dragi kapiten koji je ocigledno tankovao utakmice. Da li je to prihvatljivo ponasanje? Covek dobio ugovore koje je mogao samo da sanja i onda se osetio toliko mocnim da otkazuje poslusnost treneru. Kakav god da je, i koliko god da nije u pravu, trener je izbor kluba i igraci moraju da slusaju ili da biraju drugi klub. Tako da bi se ja zahvalio svim igracima koji su se odlucili na nepostovanje radnih obaveza, ali bi prethodno isto tako korigovao ono urlanje na terenu od strane trenera. Kako god da se uzme, to je veliki velik propust u organizaciji kluba za koje je Covic najodgovorniji za sve sto se desilo.
                              Slažem se sa tobom, zapravo bih ja samo kolovođu odstranio i verovatno tim potezom rešio pitanje problema u svlačionici (kao što je Miloj u FK rešio gardiste).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Mlijeko je prosuto, ne treba sad plakati. Treba smoci snage i znanja da ovaj hrkljus pretvorimo u smislen basket za mjesec dana.

                                Comment

                                Working...
                                X