Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    pa potpisujem da ce nas i cedevita ubiti
    Bez ikakvih problema.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ja potpisijem i Igokeja je bolja bar na centru ako nista sta nam Salo uradi sa selekcijom igraca boze ocuvaj.
      Krajnje je vrijeme za Sedlaceka i Stojakovica da se klub malo prodrma ovako najebasmo ko zuti.
      Onaj ko treba da obezbjedi pare ili nece ili nezne ili nesmije jebem li ga nesto od toga jeste.

      Comment


      • oterati Obradovica pod hitno.

        Comment


        • Oteran je kasno, želim mu zdravlja ali ne i da više bude trener KKCZv.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post
            Oteran je kasno, želim mu zdravlja ali ne i da više bude trener KKCZv.
            Zašto?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • opet da ga oteramo, vidis da Radonjicu i dalje smeta.

              Comment


              • Svi greše, samo Radonja ne. On i kad pogreši čeka se dok ne ispravi grešku. Ako je ispravi. Ako ne ispravi nema veze, to je Radonja.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sasa je pokusavao da je ispravi sto puta prvo sa rocestijem, pa sa terijem, pa sa dzonijem i na kraju kolomom i sve se vise uvaljivao u sranja...doveo hola koji nije ni za igokeu, teri isto od svih njih jedino dzoni je bio pogodak ostali su takve rupetine da je to uzas

                  Comment


                  • Pogledati odnos faulova Kobs-Ivanović :Volden-Lojd zbirno.
                    Da li su ovi toliko bolji odbrambeno ili generalno uopšte bolji igrači.
                    To važi za celokupnu sezonu.
                    Ako su dva podjednaka rivala, da li se kroz samo ovakav prikaz može videti koliko je nekom lakše, a nekom teže odigrati utakmicu.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Zašto?
                      Zato što kruže priče da je "izgubio svlačionicu" jer je favorizovao "strance" na uštrb domaćih. Nije umeo da napravi balans i da nađe uloge svakom igraču a onda je izgubio i igru i rezultate.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Hol bi bio u redu kao backup plej na ne više od 15 minuta.Kolom ni to, iako je on bolji igrač od Hola, ali je pre svega zapušten, nije čak ni toliko mator.
                        Problem je što kad nam je izmakao Pangos nismo ganjali igrača tog kvaliteta i te cenovne kategorije, a to nije pitanje toliko za Sašu Obradovića koliko za Čovića.
                        Sa pravim plejom bi Noko, čak i ono drvo Kuzmić bolje izgledali.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post
                          Zato što kruže priče da je "izgubio svlačionicu" jer je favorizovao "strance" na uštrb domaćih. Nije umeo da napravi balans i da nađe uloge svakom igraču a onda je izgubio i igru i rezultate.
                          Rekao bih da ti domaći ne mogu da žive sa činjenicom da nisu EL kvalitet i da su ga zbog toga izminirali.
                          Evo, odgovori sebi na jedno pitanje, mogu i drugi: uzmi bilo kog našeg domaćeg igrača i da li možeš da ga zamisliš kao deo tima ostalih 17 evroligaša? Ja iskreno ne mogu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Radonjic moze i da ispadne iz lige ostace upisan kao najtrofejniji trener u istoriji najveceg kosarkaskog kluba na prostorima bivse Jugoslavije.
                            Toliko o tome tako da mozete da mu pljunete pod prozor.

                            Comment


                            • Koliko takvih ima u španskim, litvanskim, nemačkim, italijanskim... ekipama.
                              Naši su, nemamo boljih i takve ih, bar ja, poštujem.
                              Ponoviću, jedino šta mi smeta i što mi nije jasno zašto se više ne posvećuje pažnja i rad sa mladim igračima.

                              Comment


                              • Samo se zapitajte ima li mesta za njih u bilo kom evroligašu? Bilo kom?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X