Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па ако је он вукао и ако је тимски спорт,је л онда Звезда добила ЦСКА или Тери и Рочести?Лојд 31 поен-Тери+Рочести 12 поена...

    И ти кажеш њих двојица добили ЦСКА?

    Comment


    • Da, bili su tas na vagi koji je pretegnuo na našu stranu.
      U produžetku su doneli prednost koju nismo ispustili do kraja produžetka.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ali, slažem se da je lepše pričati o tome ko je najzaslužniji za pobedu nad prvakom Evrope nego o porazu od 20 razlike protiv EC tima.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • То су дечије приче ЕК тим...Ако тако гледаш,Будућност и даље игра ЕК и равноправан је конкурент за титлу у ЕК,а Звезда је у првом делу сезоне победила пола коша један тим из ЕК који је 3 класе испод Будућности!И то га је победила тако што је њихов играч омашио у последњој секунди за победу а пре тога Рочести све засрао...И то га једва победила у пуном саставу,а не као у полуфиналу купа кад јој је фалило пола тима...

          Comment


          • Videćeš za par dana koliko su ravnopravni za osvajanje EC titule.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ma dobro, mi smo imali seriju bas teskih utakmica i putovanja nije ni bilo realno da se dobije bas sve. Ali da smo odigrali ocajno i da smo to spremni ponoviti to da. Odbrana nam je kriminalna al tek napad zlo. Ova ekipa ima sjajan sprektar napadackih opcija, zasto vrtimo isti napad 80% vremena neam pojma. Nisam neki optimista jer prikazano ne uliva nadu, dozvoljavamo serije od po 15-0, dozvoljavamo da nam Simonovic pomaze u reketu pa nit stane da zastiti obruc nit cuva svog sutera. Jebga to mi nije jasno. Zasto dajemo loptu Dobricu na 45 da vrti pik sa Kuzmicem jer niti zna da vodi loptu niti ima ubitacan ulaz a tek pregled igre 0 i sve to kraj Loyda i Waldena na parketu zivih?!

              Comment


              • Na sta lici ovo smece od tima, da su pametni lojd i volden bili da zapale odavde

                Comment


                • Originally posted by Marcus View Post
                  Ne vidim drugu filozofiju za klub skromnih finansijskih mogucnosti na EL nivou osim te. Nas promasaj je sto smo se razisli sa Radonjom kad je uspostavio sistem i zadnje 3 godine lutamo u svemu. Ali bez uspostavljanja takvog sistema ponovo tesko da imamo.cemu da se nadamo. Slazem se da je njegov posao da uzme titulu. Zato i kazem nadam.se da ga to nece kostati mesta trenera na kraju
                  Nisam mislio na filozofiju kluba nego na filozofiju igre Radonjica. Za tu njegovu (jedinu) filozofiju igre je neophodno birati, birati i izbirati igrace sa atletskim sposobnostima koji mogu da igraju odbranu koju je on zamislio, a to je posao koj traje jako jako dugo za koje vreme rezultat trpi. To smo mozda mogli da cekamo 2013i2014 jer je prolaz u EL bio moguc ne samo kao prvak lige. Sada se ponavlja ista stvar, stim sto vise taj luksuz da ne uzmemo ligu nemamo, i ne mozemo prilagodjavati klub Radonjicevoj filozofiji, nego trener ko god on bio treba da prilagodi filozofiju igre trenutnim uslovima i ambiciji koju klub ima. Zbog toga je i doveden na pola sezone, ali on nikako da pokaze neki kvalitet vise od dobro poznatog 'difens, ribaund, tranzisn ofens' koji proradi tek kroz koju godinu od kada dodje.

                  A za filozofiju kluba se slazem da trebamo juriti trenere na duzi rok. Samo prvi je Radonjic taj koji nije zeleo da produzi ugovor ukoliko mu se ne garantuju plate i ukoliko se ne rasprodaju igraci, sto je bila nerealna zelja a sto je i on vrlo dobro znao. Dok ispadamo stvarno seljacki klub ako na dugi rok nismo sposobni da instaliramo niti istrpimo nijednog drugog trenera sem njega. A cim zavisis od jednog imena to onda nije sistem. Sistem kada se uspostavi on nije zavistan od jednog pojedinca ma ko god on bio, vec funkcionise isto bez obzira koji je tacno trener ili direktor u pitanju.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Jel moguće neko te raznese i tebi krive sudije

                    Zar nije Dejo malo zajebo ulaskom sa onom petorkom? Ili su za sve krivci SO i arbitri.
                    Naravno, i ono nepotrebno peglanje statističkih parametara u 4/4 je nepotrebno i jadno. Siguran sam da bi Budućnost pobedila Zvezdu sinoć i bez sudijskog bustera ali bi bilo malo manje ne razklike na kraju već razlike u igri (iako je energetski Zvezda jako slabo stajala) jer Zvezda je na kraju jednog jako gustog rasporeda a Budućnost na početku.
                    Dejan Radonjić je po meni kriv za startnu petorku i (skoro svaku utakmicu mi ulazimo loše), kriv je i za Simona što ga drži toliko u igri a ovaj mu vraća neverovatnim glupostima. Međutim nije kriv kada igrači promaše zicer, šut...nije kriv kada na jednoj strani sudija sudi faul a na suprotnoj za isti ni ne pomišlja.
                    Last edited by nebitan; 22-03-21, 06:12.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Buducnost je za 2 klase bolja od nas "samo" na pozicijama 1,3,4 i 5 i to treba priznati.
                      Nas samo licenca moze spasiti ove sezone tim nam ni za kurac nevalja.
                      Odma cim je pocela utakmica a Rid nam onako razbije Kuzmica u prva 2 napada pisi kuci propalo znao sam ne gine 30 razlike poraz jednostavno fali kvalitet.
                      Taj Rid Edzam onda onaj Kilpatrik da mi nismo njih mogli dovesti nije mi jasno onaj ko je duzan da obezbedi budzet debelo je zajebo.
                      Sto je najljepse hvalio se na pocetku da imamo budzet pazite 8 milki.
                      Za kraj ili ja nisam ubro ili mi je nedje promaklo jel jos onaj Cabarkapa u klubu ako jeste sta taj predstavlja.

                      Comment


                      • Osvajamo Abu! u El rasterećeni a u Ec Budućnosti tek kreće napor i trošenje
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Ako kojim slučajem ne osvojimo ne treba da nam daju licencu,neka El igra osvajac Aba!
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                          Comment


                          • Odavno je rečeno da bi CZvezda pobedila klubove koji su povlašćeni u ovoj ligi, mora biti bolja za 10ak poseda koje ove u startu imaju kao prednost.
                            Činjenica je da ovaj sastav, očigledno, taj kvalitet nema i ne bi trebalo da čudi onakav razvoj situacije i konačan rezultat.
                            Ono što čudi, Laki je sinoć detaljno opisao i 100%se slažemo,je izbor da se ostane na ovako "sakatom"rosteru.
                            U ovakvim uslovima i odnosu snaga, gde nekoliko klubova ima isti ili bolji tim, plus neskrivenu podršku sudija i "rukovodstva lige", Zvezda i ovakav sastav nema šta da traži što se titule tiče.
                            Ono sinoć je bila demonstracija kako jedan tim mogu da satru, unište ili nose i guraju na drugoj strani.
                            Da je kojim slučajem igra i rezultat krenuo drugim tokom, uloga "sudija" bi bila još očiglednija.
                            Inače ovo je krajnje vreme da se stane sa suludim forsiranjem pojedinih "zaslužnih" igrača i konstanto iz godine u godinu uništavanje mladih i talentovanih momaka. Moguće da ima i do njih, ali posle ovoliko sezona i godina nameće se utisak da nešto škripi i kada je struka u pitanju.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a r View Post
                              Odavno je rečeno da bi CZvezda pobedila klubove koji su povlašćeni u ovoj ligi, mora biti bolja za 10ak poseda koje ove u startu imaju kao prednost.
                              Činjenica je da ovaj sastav, očigledno, taj kvalitet nema i ne bi trebalo da čudi onakav razvoj situacije i konačan rezultat.
                              Ono što čudi, Laki je sinoć detaljno opisao i 100%se slažemo,je izbor da se ostane na ovako "sakatom"rosteru.
                              U ovakvim uslovima i odnosu snaga, gde nekoliko klubova ima isti ili bolji tim, plus neskrivenu podršku sudija i "rukovodstva lige", Zvezda i ovakav sastav nema šta da traži što se titule tiče.
                              Ono sinoć je bila demonstracija kako jedan tim mogu da satru, unište ili nose i guraju na drugoj strani.
                              Da je kojim slučajem igra i rezultat krenuo drugim tokom, uloga "sudija" bi bila još očiglednija.
                              Inače ovo je krajnje vreme da se stane sa suludim forsiranjem pojedinih "zaslužnih" igrača i konstanto iz godine u godinu uništavanje mladih i talentovanih momaka. Moguće da ima i do njih, ali posle ovoliko sezona i godina nameće se utisak da nešto škripi i kada je struka u pitanju.
                              Zavisi sta uzmes da je struka. Da li je to SD koji glumi dvorsku ludu gde god se pjavi ili Alimpijevic, Radonjic, Obradovic, Tomic, Sakota i ostali koji su prosli kroz Mordor aka Zeleznik...

                              Mi jasno nemamo apsolutno nikakvu viziju na sta tim treba da lici. Neki ovde pljuju po Radonjicu zbog JOB,ja sam apsolutno siguran da to nema nikakve veze sa DR. Jer on kad te precrta,ne daje ti da igras kup pa tacno izgubio svaki mec do kraja sezone, tu filozofiju njegovu bar znamo.

                              Mene bode jedna DR recenica i to je bila poprilicno pesimisticna sto njemu nije sklono,on je u principu teski realista a to je da prvo treba da bezbedimo PO, pa cemo videti sta i kako. Crtajuci jasno da ovaj tim nema nikakvu dominaciju i da ce morati da se prolije dosta znoja.

                              Ni raspored nam nije naklonjen sa tim da posle FMP zajebancije ide duplo kolo i EL a izmedju su mecevi sa Igokeom i Olimpijom. Mi smo pokazali da jako lose igramo na strani i da su nas rutinirale dve solidne ekipe i da na tvrdo ne znamo da odgovorimo poJenima i da je nasa egzikucija jako slaba protiv cvrstih odbrana.

                              Meni je samo zao sto Loyd nije vise sutirao, jasno su pustili malo vise Dobrica i ostale i skroz nam zatvaraju Loyda dok je ucinak ostalih igraca mizeran u napadu pa cak i Voldena koji daje poJene, ali prosto siluje loptu i mnogo je tu muke da se dodje do lakih poJena a to smo imali u slucaju jednom Uskoka za Kuzmica i Voldena za Noka...mi smo svaki poen poradjali.

                              Ne znam sta je sa Kolomom ali bih sad uzeo pre njega nego Hala koji na tvrdo ne zna da odgovori tvrdim, niti je napadacki aktivan,niti ima pas koji bi uprostio poen.

                              Volden mnogo carini loptu, lopta se sporo krece,odbrana se mnogo koncentrise na Loyda sto ostali sem donekle Dobrica i Samog Voldena ne znaju da iskoriste. Nama trebaju igraci sa poenima, steta sto tu Rit nije bio da malo razvuce odbranu.

                              Generalno nama su problem bez Rita bile pozcije 3-4 niko nije mogao da pohvata Danila i Ejima,nisu oni dali ne znam koliko poena, ali su nas razvukli u odbrani samo tako. Jos kad dodje Rid, centri nista ne stizu.

                              Sto se tice Noka, to je to...Imao je i u Albi bas mnogo problema sa TO, on je samo da polozi loptu u kos, sve te njegove povratne lopte i neko dodavanje su njegovi najgori delovi u igri.

                              Sve u svemu nadam se da kad se zavrsi EL, da ce nam biti daleko lakse...nije nam seo putu Atinu nikako,nema veze sa minutazom,ali samo dva putovanja i presedanja, hoteli itd...crpe mnogo energije...setimo se kako je Covic lepo se vratio sa aerodroma a Bayern igrao tezak mec u Bambergu i naravno da su rutinirali Bayern.

                              Tako da ce i ovi mecevi koji ulaze u EL, posebno ovi posle dvokola biti uzasno teski i nepredvidivi i nama je nazalost samo u interesu da udjemo sa bilo koje pozicije u PO i da odmorni odigramo PO...to je onda vec druga prica i sve ce biti drugacije. Juce smo izgubili na energiji i to se jasno videlo....sto kaze neko da smo pet dana igrali ne bi ih stigli.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Mnogo siromasan igracki kadar imamo...udavice nas milogorci kao macice...pa potpisujem da ce nas i cedevita ubiti

                                Comment

                                Working...
                                X