Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Mene samo brine što u svakoj tekmi imamo crnu seriju, evo i danas +11 sve lepo, mirno i onda ovi naprave 14:2.
    Umor ima zaslugu ali mislim da je to do trenera. Ja bih uvek, ma koliko voleo Radenovica, na kraju stavio Tadiju i Katica(ako je mogao da igra, tj ako nije imao 5 licnih, nisam ispratio). Svakome je jasno da Dzenkins srlja na ulazima. Protivnici skupe on se zabije u njih, scenario vidjen 300000 puta, naravno da ga ne krivim, stavio bih Nelsona ili Blazica da igra 1 vs 1 . Da nije bio tu ne bih ga ni pominjao, ali svakako sa Blejkom bi dobili tekmu 90%, to je ta jos jedna raspolozena karika u timu.
    Mnogo smo dobijali utakmica sa egal rezultatom u poslednje vreme, vreme je bilo. Sada pamet u glavu i cao. Pojacanje sto pre, da se uigra, ali naravno ne po svaku cenu.
    Last edited by Cassius Clay; 16-02-14, 19:56.

    Comment


    • ma poraz ko poraz, ni prvi ni zadnji...egal zavrsnice su takve, nekad dobijes nekad izgubis, samo sto sa navijacke strane uvijek duze pamtis one koje izgubis...meni je samo krivo sto radonja nije sjekao onu seriju cedevite 8-0 u 4/4 sa nekim tajmom...blazic je u toj seriji promasio dva zicera, desava se, mogao je i njega ohladiti...sad ce protiv grobara biti mrtva trka jer da oni igraju i sa drugim timom nasi se pogube..recimo ja sam ocekivao da cemo onaj prvi derbi dobiti bar sa 10 razlike, povrijedio se vesterman, kad ono neces majci, jedva...zato me sad bas interesuje kako ce ekipa odreagovati...na kraju price samo se trofeji broje, a oni se dijele nekad kasnije, valjda cemo biti spremni tad...

      Comment


      • Meni je krivo što Radonja nikada ne presječe takve serije .
        Vodi ekipu kao da je Roki Balboa. Zvezda ih pusti da se ispucaju, a on valjda konta umoriće se .

        Comment


        • Poraz ...nista strasno.Iza nas je period,dje se i ocekivalo..Samo imali smo 11 razlike,zato i boli malo!Radenovic ..ne znam vise...


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Poraz ...nista strasno.Iza nas je period,dje se i ocekivalo..Samo imali smo 11 razlike,zato i boli malo!Radenovic ..ne znam vise...
            Očekujem da sledeću pokida, kad god ispljuješ nekog igrača on sledeću lagano najjači na terenu

            Comment


            • Duka hoces da ti brojim tekme u kojima je Radenovic presudio skokom u napadu, izmisljenim prodorom (vrljavim njegovim) ili trojkom vratio u zivot. Ne bih ga menjao nikad savrsen je za ovaj tim. Pored onakve spoljne linije + pojacanje, nama ne treba cetvorka koja ce preterano solirati i silovati, taman je Radenovic

              Comment


              • I juče je hvatao par puta nakon promašena oba bacanja, msm skok u napadu. Inače taj segment nam je bio kriminalan juče, msm čak 11 prouštenih penala.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Očekujem da sledeću pokida, kad god ispljuješ nekog igrača on sledeću lagano najjači na terenu
                  hahahha aj da vidimo,meni samo Radenovic ne uliva neku mirnocu,baki

                  KERS


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    hahahha aj da vidimo,meni samo Radenovic ne uliva neku mirnocu,baki

                    KERS
                    Pa ne znam pratis li tekme ja imam i ARENU i gledao sam svaku tekmu ove sezone. Iii na pocetku je bio nespreman, takav je dosao, sada je pravi. Ubedljivo najpametniji igrac tvrdim to, on kada bi vratio svoj sut, a polako je poceo da pogadja neke trojke bio bi ful, jer mi imamo i Mitrovica, i Tejica. Volim ja Tadiju, al izmedju njega i Radenovica svakako bih uzeo Ivana i ove bekove sto pucaju, zahvalniji je igrac, nece ubaciti 16 poena Bilbau(ne zato sto je nemoguce) al ce imati par izbacenih lopti bekovima za 3, par prodora, i uvek neki vazan skok u napadu tipa protiv Solnoka. Ili ce imati najvecu petlju i odvaliti Bejbi Seka, mislim faulom i posle toga ovaj dao 2 poena, seti se samo utakmice sa Makabijem. Protiv Lokomotive tamo isto lepo odigrao. Moze to i Tadija samo je malo sebicniji a cenim i skuplji. Tejic ne sme sedeti na klupi jos jednu godinu, ako nista onda pozajmica. Radenovic i Simonovic su savrseni backup igraci na svojim pozicijama za Zvezdu. Moje misljenje. Jer ako budemo gusili sa matorim igracima a drzali Mitrovica i Tejica na klupi non stop, onda mi se to ne svidja, imamo najbolju skolu samo jos da je pretvorimo u rezultate i novac. Generacija 95 Tejic, Ristic, Rebic, Djukanovic ... itd. razvaljivala je sve redom, na onim zavrsnim turnirima dobiju megu 40-50 razlike... Bolesne mladje kategorije
                    Last edited by Cassius Clay; 17-02-14, 16:50.

                    Comment


                    • Samo kod nas mladi igrači slabo dobijaju šansu.U prvom dijelu sezone kad smo u onih par utakmica dobijali sa preko 15 razlike Ristic,Tejic i Cvetković udju samo 20-30 sekundi pred kraj.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Kad smo kod škole http://mondo.rs/a663512/Sport/Kosark...iti-derbi.html

                        Comment


                        • Ostaje jedino nejasno odakle ovakav rezultat u mlađim kategorijama kada je opštepoznato da je Partizan taj koji razvija mlade igrače, a Zvezda ta koja kupuje gotove proizvode!?!

                          Comment


                          • Da li neko za mene može da iskopa rezultat mlađih kategorija KKCzv i pre fuzije sa FMP-om, tj. podatak da smo osvojili tu neku EL za mlađe kategorije i to baš pobednom nad FMP-om ? Nisam siguran.

                            No nebitno, fuzionisali smo se i evo meljemo, pored prvog tima smo apgrejdovali i mlađi pogon, molim lepo, volim vas

                            Last edited by Brajkula; 17-02-14, 20:02.

                            Comment


                            • Realno, igrači iz mlađih kategorija prelaze u komšijski tabor samo kada su seniori baš u dubiozi. Obzirom da sada Zvezda dobro stoji u seniorima ova djeca imaju jasan put.

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Pa ne znam pratis li tekme ja imam i ARENU i gledao sam svaku tekmu ove sezone. Iii na pocetku je bio nespreman, takav je dosao, sada je pravi.Radenovic i Simonovic su savrseni backup igraci na svojim pozicijama za Zvezdu.
                                Boze brate,pa naravno da pratim ...Nego,kad Radenovic krene da tapka,ja se vec jezim,jer ili ce to biti faul u napadu ili mu je ukrade.On meni rekoh ti,ne uliva mir...a Simonovic je klasicni kamper,ne mijenja se tu nista brate.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X