Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu Simon Kuzmic da energetski odgovore ovde. Kuridza je limitiran. Mozda da se proba vise na Dedu. Nnoko ko pao sa marsa, ne zna on kako se igraju ove tekme na noz. Ako ne ispariramo unutrasnjoj igri gubimo. Ako uspemo to nekako da resimo okrecemo ovo.

    Comment


    • Daj bože da Deda uđe uopšte.

      Daleko od toga da Simon igra za sebe, ako nešto ne radi, to ne radi.. Ali ne radi ni ništa korisno

      Comment


      • Deda je topsa 3minuta -11...mada...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Možete vi da pišete šta hoćete, govor tela igrača i reakcije su meni dovoljne (ako ne moje oči čarne) sudije su uspele da sjebu igru i da unervoze igrače zbog različitog kriterijuma na oba kraja. Nije problem držati isti kriterijum i svirati svaki kontakt ali ako sviraš na jednoj strani kontakt a na drugoj čekaš da nekom polome ruku da bi svirao dobiješto što dobiješ. Još i imamo dobar rezultat.
          Radonjina početna petorka je samo bonus za Budućnost, jebo ga Simonović.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Njima svaki igrač kad je u igri pravi nešto dobro, da li je to blok, asistencija, ofanzivni skok, trojka na kraju napada, krađa... Opasna su mašinerija.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Fali nam mnogo Rit da se pokolje sa Ridom i Ejimom. On je i protiv groblja okrenuo

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post
                Možete vi da pišete šta hoćete, govor tela igrača i reakcije su meni dovoljne (ako ne moje oči čarne) sudije su uspele da sjebu igru i da unervoze igrače zbog različitog kriterijuma na oba kraja. Nije problem držati isti kriterijum i svirati svaki kontakt ali ako sviraš na jednoj strani kontakt a na drugoj čekaš da nekom polome ruku da bi svirao dobiješto što dobiješ. Još i imamo dobar rezultat.
                Radonjina početna petorka je samo bonus za Budućnost, jebo ga Simonović.
                Tacno. Unakazili su nas na pocetku

                Comment


                • Realno jebe vas i umor.

                  Nije da niste imali paklenu nedelju dok se Futura spremala samo za vas.

                  Zato ste energetski skenjani.

                  Comment


                  • Originally posted by Marcus View Post
                    Fali nam mnogo Rit da se pokolje sa Ridom i Ejimom. On je i protiv groblja okrenuo
                    De si Marcuse, daj dođi ti bar ti zavrti 2-3 pika sa Kuzmićem i spoji ga sa obručem da zaliči na košarkaša

                    Comment


                    • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                      Daj bože da Deda uđe uopšte.

                      Daleko od toga da Simon igra za sebe, ako nešto ne radi, to ne radi.. Ali ne radi ni ništa korisno
                      Хтео сам да кажем да не мари пуно за резултат екипе...Ако да 17 поена он је презадовољан,иако је екипа изгубила 20 разлике...Такав је то менталитет

                      Comment


                      • Rid u gradjenju skoka ne bira sredstva. Samo jednom su mu svirali faul

                        Comment


                        • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                          De si Marcuse, daj dođi ti bar ti zavrti 2-3 pika sa Kuzmićem i spoji ga sa obručem da zaliči na košarkaša
                          Moze to Uskok, vec ga je jednom posluzio jos kad bi se Hall pojavio ikad

                          Comment


                          • Можда је и добро што је овакав критеријум на почетку утакмице,па нек се судије одмах ''испуцају''...Боље да нам прво полувреме суде овако него друго

                            Ал ако се настави овакво суђење и у другом,онда набијем их на...

                            Comment


                            • Originally posted by Marcus View Post
                              Rid u gradjenju skoka ne bira sredstva. Samo jednom su mu svirali faul
                              Između ostalog i to je kao prilog različitom kriterijumu na oba kraja parketa.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Jebo te Simon Radonja.

                                Comment

                                Working...
                                X