Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by poacher View Post
    Пре колико је ово било?
    Хахаха гле Рашка јаооо хаххаха.
    Valjda 2004. godine

    Comment


    • Svaka cast Dragicevicu za partiju,mada je tu bilo jos dobrih pojedinaca,ali kad neko sutira trojke 4/5 a da mu to nije glavni posao,sta reci,pre bi tako nesto ocekivao od Jenkinsa. Onoliko mucenje s Mega Vizurom u Pioniru,a sad pobedis Bilbao u Baskiji,ali sve je to stvar umora,igras 3 meca za 3 dana,dodje malo do praznjenja,kup je to. Realno sanse za osvajanje EK su nekih 80%,ne vidim da ima tu nekih ekipa drasticno jacih od Bilba-a,mozda su za nijansu jaci Valencia i Siena,pa onda ide Zvezda kao treci favorit.
      sigpic

      Comment


      • Upravo tako, sve cemo da ih karamo!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Daleko od toga da Zvezda ne moze da se nosi sa prethodno pomenutim,a ko zna mozda ih i neko izbaci ranije,pa nam se otvori laksi put ka trofeju,nikad se ne zna.
          sigpic

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/zona-srece/70716

            Dejo kralj.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Lepo. Za sad daje rezultate. Svidja mi se pristup odbrane, samo da ih ne preforsira sa istom na treninzima u ovom delu sezone i super

              Comment


              • Originally posted by El Dorado View Post
                Svaka cast Dragicevicu za partiju,mada je tu bilo jos dobrih pojedinaca,ali kad neko sutira trojke 4/5 a da mu to nije glavni posao,sta reci,pre bi tako nesto ocekivao od Jenkinsa. Onoliko mucenje s Mega Vizurom u Pioniru,a sad pobedis Bilbao u Baskiji,ali sve je to stvar umora,igras 3 meca za 3 dana,dodje malo do praznjenja,kup je to. Realno sanse za osvajanje EK su nekih 80%,ne vidim da ima tu nekih ekipa drasticno jacih od Bilba-a,mozda su za nijansu jaci Valencia i Siena,pa onda ide Zvezda kao treci favorit.
                Grupu neće proći ta Siena.

                Uniks, pa Valensija.

                Comment


                • Koji brat stavlja ove klipove sad, ovo je cini mi se Henderson

                  Comment


                  • Демаркус Нелсон, један од најважнијих играча Црвене звезде, ући ће у историју и осамосталиће се на првом месту по броју утакмица које је један странац одиграо за наш клуб. Он се против Билбаоа изједначио са Хендерсоном, а наредни меч биће му рекордни, 97. у црвено-белом.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Grupu neće proći ta Siena.

                      Uniks, pa Valensija.
                      Prvi favorit je apsolutno i bez konkurencije Himki. Ljudi imaju 20 i kusur uzastopnih pobeda, od toga dve protiv CSKA, po jednu protiv Zalgija i Lokomotive ako se ne varam. Bolesno igraju, imali bi sanse za F4 da su pristali da igraju EL ove sezone.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Prvi favorit je apsolutno i bez konkurencije Himki. Ljudi imaju 20 i kusur uzastopnih pobeda, od toga dve protiv CSKA, po jednu protiv Zalgija i Lokomotive ako se ne varam. Bolesno igraju, imali bi sanse za F4 da su pristali da igraju EL ove sezone.
                        Evo gledam danas Uniks dobio Lokomotivu Kubanj 28 razlike, što je mnogo mnogo je. Uglavnom po mojoj nekoj slobodnoj proceni Uniks i Himki su EL ekipe i to da se kidaju lepo sa ovim "glavonjama" tamo.

                        Mi jedino ako izvučemo nešto na kartu Pionir (ne Arena, nikad Arena, Pionir dakle), drugačije teško, mada nas oba ova Rusa na svom parketu dobijaju sa +10, dok se eto sa ovim Špancima lako snalazimo, i prošle sezone smo dobili dva puta špansku ekipu u EK, ove dva puta Kuću i dva puta Bilbao, tako da se ja nadam Valensiji u 1/2, a da se ovi Rusi sudare u drugom polufinalu, pa u finalu uz pomoć Boga, ako je ovaj moj scenario uopšte moguć.
                        Last edited by Brajkula; 16-02-14, 18:52.

                        Comment


                        • Lepo završili poluvreme Nelson i Dženkins...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Lazić narkoman, nema greške.

                            Comment


                            • Taman na vreme poraz. Morao je da dodje, Boze moj. Sto se mene tice poraz u pravom trenutku, ako moze tako da se kaze. Mnogo nam je zajebana serija utakmica, al da ne trazimo opravdanje. Realno ovu Cedevitu mozemo uvek +10 da dobijemo, neko moje misljenje.
                              Ne treba nista zamerati igracima cenim da su premoreni. Sad treba iskulirati EK i posvetiti se pravim stvarima

                              Comment


                              • Mene samo brine što u svakoj tekmi imamo crnu seriju, evo i danas +11 sve lepo, mirno i onda ovi naprave 14:2.

                                Comment

                                Working...
                                X