Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj, bitna je razlika izgubiti od Future na jedan posed i od Igokee 20 razlike.
    Nisam optimista glede večerašnjeg meča.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Nikada klub iz Evrokupa ne moze biti favorit protiv kluba koji igra Evroligu pa nece ni sad. Ne sklanjaj ulogu favorita zato sto ne umes da podneses pritisak.






      Opet sizofreni postovi.

      Od euforije da Radonja zna da daje poene u Podgorici (iskreno) i da idemo po 'tripletu' , do toga da nismo bolji i da nismo favoriti (alibi). Cini mi se da si opet, kao i uvek, pokrio oba ishoda.... da, napisao si sto si imao.



      Mhm, znamo te vrlo dobro... sve se vidi iz prethodnih postova.
      Naravno da moze tim iz EC da bude favorit kuci,posebno posle dve veoma bitne povrede i cetiri meca u kratkom periodu. Sam rezultat 13-4 u Podgorici ti govori drugacije pau EL sezoni sa nesretnim Alimpijevicem smo izgubili 5-1 te sezone. Jako tesko se dobija u Podgorici.

      Nisam napisao da je nemoguce, vec da su blagi favoriti i da poraz ne bi cudio. Naravno da ce Radonja ici na pobedu i da se forma dize posle 5-0 to je jasno kao dan, ali ne mozemo reci da smo favoriti jer su nas dobili i u Beogradu pa sto ne bi u PG?

      Kazem da su blagi favoriti 55-45% ali ne bezim od pobede jer imamo najboljeg trenera ubedljivo u ABA ligi...Golemac,Milojevic, Pavicije i Bajic nemaju trofeja zajedno kao Radonja u jednoj sezoni...tako da opusteno..ako neko zna kako se igraju bitne utakmice to je DR...u poslednjih 5 PO imao je mozda 5% poraza, tako da opusteno..i dalje smo 75% favoriti za osvajanje PO ma kakav rezultat bo danas.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ovaj, bitna je razlika izgubiti od Future na jedan posed i od Igokee 20 razlike.
        Nisam optimista glede večerašnjeg meča.
        Ja sam Radonjica poceo da kritikjem posle mesec i po dana od preuzimanja ekipe. Ima stvari koje mi se ne svidjaju i to javno kazem. Ali... Poraz posle jednog i po treninga nije njegov i za to apsolutno niko ne moze da krivi njega. Tako da, ako zelis argumentovano da branis nekog ili napadas nekog, ne koristi argumente koji nemaju nikakvo uporiste u zdravoj logici, jer onda ne zelis da budes konstruktivno kritican vec zlonameran. Trujes temu takvim postovima.
        Last edited by Storm; 21-03-21, 11:20.

        Comment


        • Pitanje koliko se forma diže. Ako su zadnje izvojevane pobede dokaz boljih igara tu se baš ne bi složio. Naravno da je važno trijumfalno proći kroz svaku tekmu ali je i protiv Himkija i prekjuče protiv Panate bilo u pojedinim trenucima bolno gledati kako tim, koji ima i glavu i rep, ma šta vi laprdali i negirali, izgleda na terenu. Problemi su očigledni samo se poturaju pod tepih zbog pobeda.

          Lojd, Lojd i samo Lojd. Tako izgleda Dejina filozofija i sva trenerska mudrost. Tek ako Amer zakaže ide se na plan "B" razigrati još nekog pojedinca. Centri su totalno nedefinisani, sve što urade to je zahvaljujući skoku u napadu a ne tome što su važan faktor ove Zvezde.

          I kao takvi ste favoriti u Morači. Sigurno se vi pitate za mnoge stvari i iskreno ne vidim ni jedan drugi mogući ishod osim vaše pobede.

          Zacementirao sam dvicu u singlu i sad čekam negde posle 22h da mi legne lova na račun.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Ja sam Radonjica poceo da kritikjem posle mesec i po dana od preuzimanja ekipe. Ima stvari koje mi se ne svidjaju i to javno kazem. Ali... Poraz posle jednog i po treninga nije njegov i za to apsolutno niko ne moze da krivi njega. Tako da, ako zelis argumentovano da branis nekog ili napadas nekog, ne koristi argumente koji nemaju nikakvouporiste, jer onda ne zelis da budes konstruktivno kritican vec zlonameran. Trujes temu takvim postovima.
            Ali isto tako ne možeš kriviti Obradovića što izgledate kako izgledate. Ako toliko kujete Deju u trenerskog maga zašto nije unapredio igru, digao na viši nivo, već je gotovo sve identično, ma šta vi mislili. To najbolje vidimo mi sa strane, koji ne volimo vas... Samo ste i kao takvi ubedljivo najbolja ekipa u regionu što će biti dovoljno za šetnju kroz region. A ne što je Dejo neki trenerski vunderkind.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
            Last edited by Karamazov; 21-03-21, 11:27.

            Comment


            • To sto neko ima manje trofeja ne znaci da je losiji trener, vec samo da nije radio u klubu koji uglavom osvaja te manje trofeje.

              Ako vidis toliku prednost u Radonjicu i dajes nam samo 45 posto kolku bi nam tek sansu dao bez njega? I ne znam samo kako si toliko siguran u titulu ako nas tako inferiorno vidis u ovom mecu.

              Po meni Miloje nije nista losiji u odnosu na Radonju kao i Golemac... najveca razlika je u rosteru, a ako smo mogli da bez Davidovca dobijemo Pao u Atini, suludo je plasiti se od Evrokup tima u Podgorici. Ja sam siguran da ako odigramo isto onako kao u Atini da sigurno dobijamo. U prvoj cetvrtini se jos videlo da smo kvalitetniji, a ta utakmica je valjda sluzila za dizanje forme danas. Nadam se da se Radonja nije ispucao svo oruzje tamo da bi sada bili ispuseni i ispraznjeni u Podgorici.... to bi onda bilo bas lose tempiranje forme.
              Last edited by mmajstor; 21-03-21, 11:28.

              Comment


              • Svako ko je trenirao bilo koji ekipni sport zna da promena trenera uvek deluje kao šok terapija na ekipu, tim se trgne iz letargije i barem privremeno pokažu kvalitet koji nije bio vidljiv do tog trenutka.
                Tačnije tako reaguju ekipe gde je trener bio problem, prosto dolaskom novog trenera se osećaju kao da im je spao balast s leđa i odigraju sa novom energijom.
                To očigledno nije bio slučaj kod nas, nama je najgora utakmica u sezoni upravo ta protiv Igokee.
                Ne bih takođe ništa da oduzmem ni Bajiću i sjajnoj ekipi Igokee koji su vrhunski spremni dočekali tu utakmicu. Za razliku od nas i Radonjića
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ali isto tako ne možeš kriviti Obradovića što izgledate kako izgledate. Ako toliko kujete Deju u trenerskog maga zašto nije unapredio igru, digao na viši nivo, već je gotovo sve identično, ma šta vi mislili. To najbolje vidimo mi sa strane, koji ne volimo vas... Samo ste i kao takvi ubedljivo najbolja ekipa u regionu što će biti dovoljno za šetnju kroz region. A ne što je Dejo neki trenerski vunderkind.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Ovo nije tema mog posta. Ja sam bio za to da se Sasa Obradovic istrpi celu sezonu. A za Radonjica, uz sve njegove mane, mislim da je najbolji trener u aba ligi. Mozemo mi sad da pricamo o njegovim manama dva dana. Unapredio je igru u odbrani, u napadu ne. Cak su mi se Sasini napadi vise svidjali, pogotovo u oktobru. Imali su smisla i rezultati su to potvrdjivali. Ali onda ta pogresna doselekcija i ode mast u propast. Pritom, ja bih ga ostavio do kraja po cenu da ne uzmemo aba ligu. Trener se mora istrpeti, pogotovo kad nemas bas mogucnost da biras trenera kao Real ili Fener. Ali ako je neko morao da ga zameni, onda je to Radonja. Ja razumem da Golemac i Miloje imaju dosta fanova cak i kod Zvezdasa, ali budimo realni. Cekam duele sa Cedevitom. Radonjic te tzv ‘ofanzivne trenere’ jede za dorucak. Jaka kad dobije po podlaktici par puta od Lazica, nece da ulazi svaki drugi sut. To ne biva kad se igra protiv evroligaske odbrane. Buducnost je vec nesto drugo jer je cvrsca ekipa. Ali i tu ce Radonja da izdominira u PO. Zivi bili pa videli. Radonja je za nase uslove trenercina.
                  Last edited by Storm; 21-03-21, 11:43.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Ovo nije tema mog posta. Ja sam bio za to da se Sasa Obradovic istrpi celu sezonu. A za Radonjica, uz sve njegove mane, mislim da je najbolji trener u aba ligi. Mozemo mi sad da pricamo o njegovim manama dva dana. Unapredio je igru u odbrani, u napadu ne. Cak su mi se Sasini napadi vise svidjali, pogotovo u oktobru. Imali su smisla i rezultati su to potvrdjivali. Ali onda ta pogresna doselekcija i ode mast u propast. Pritom, ja bih ga ostavio do kraja po cenu da ne uzmemo aba ligu. Trener se mora istrpeti, pogotovo kad nemas bas mogucnost da biras trenera kao Real ili Fener. Ali ako je neko morao da ga zameni, onda je to Radonja. Ja razumem da Golemac i Miloje imaju dosta fanova cak i kod Zvezdasa, ali budimo realni. Cekam duele sa Cedevitom. Radonjic te tzv ‘ofanzivne trenere’ jede za dorucak. Jaka kad dobije po podlaktici par puta od Lazica, nece da ulazi svaki drugi sut. To ne biva kad se igra protiv evroligaske odbrane. Buducnost je vec nesto drugo jer je cvrsca ekipa. Ali i tu ce Radonja da izdominira u PO. Zivi bili pa videli. Radonja je za nase uslove trenercina.
                    Lep post, prijatno si me iznenadio.
                    Sem što se ne slažem oko CedOlija i Golemca, naravno. Bolji je trener od Radonje.
                    Last edited by dekkard; 21-03-21, 11:51.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      To sto neko ima manje trofeja ne znaci da je losiji trener, vec samo da nije radio u klubu koji uglavom osvaja te manje trofeje.

                      Ako vidis toliku prednost u Radonjicu i dajes nam samo 45 posto kolku bi nam tek sansu dao bez njega? I ne znam samo kako si toliko siguran u titulu ako nas tako inferiorno vidis u ovom mecu.

                      Po meni Miloje nije nista losiji u odnosu na Radonju kao i Golemac... najveca razlika je u rosteru, a ako smo mogli da bez Davidovca dobijemo Pao u Atini, suludo je plasiti se od Evrokup tima u Podgorici. Ja sam siguran da ako odigramo isto onako kao u Atini da sigurno dobijamo. U prvoj cetvrtini se jos videlo da smo kvalitetniji, a ta utakmica je valjda sluzila za dizanje forme danas. Nadam se da se Radonja nije ispucao svo oruzje tamo da bi sada bili ispuseni i ispraznjeni u Podgorici.... to bi onda bilo bas lose tempiranje forme.
                      Naravno da znaci jer ejo nikad nece trenirati te timove,a vecini su to maksimumi u karijeri. Eventualno Milojevic moze vise. Nisam napisao da ne mozemo dobiti u Podgorici vec da imamo 45% sansi a to nije mala sansa vec uloga blagog favorita ide Buducnosti.

                      Pustite Dekarda, ugasio je jedan klub, i jedno 4-5 trenera do sada...ubija ga mrznja prema Radonjcu i ako je uvek pisao kako daje punu podrsku treneru KKCZ ma ko to bio. Kao i Sarac, mnogo lepa vam je ta podrska...


                      Pisem da je tripleta najbitnija, sve ostalo je nebitno...ko misli drugacije i ove foRe sto je Cova bacao za visok plasman u EL taj veze sa kosarkom nema. Idemo korak po korak i da osvojimo tu ABA ligu i da u EL zabelezimo jos koju pobedu ako se bude moglo.

                      Nama na poziciji 4-5 ostaju Kuzmic,Noko, Kuridza i Simonovic izostankom Rita i Davidovca..

                      Neko dize trenera koji na +3 i 6sek do kraja ne pravi faul vec pusta Belinelija ili pak trenera koji je dobio otkaz posle 3metra x2 Saso i Salo..plus ispao od Buducnosti iz top8 Ec ITD..DA SE NE VRACAM NA Alimpijevica i ostalo.

                      Ja sam potpuno siguran u titulu pa da krenemo i sa cetvrtog mesta...

                      Ne moze trener koji ima 30 trofeja i 7 EL sezona da bude isti kao Golemac i Miloje...kvalitet trenera se zasniva na uspesima i rangu takmicenja u kom radi. Ako vi imate neki drugi instrument kako se meri kvalitet,slobodno napisete..
                      Last edited by LosmiSK; 21-03-21, 11:51.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nama je pobeda u večerašnjoj utakmici preko potrebna, jednako kao i ekipi Budućnosti jer pobedom izbacujemo direktnog takmaca za pol poziciju u plej ofu, relaksiramo sebe u dvomeču kojii sledi sa CedOli i na planu samopouzdanja jako bitna stavka. Pored dobre ekipe Budućnosti meni unos zebnju Radović.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Naravno da znaci jer ejo nikad nece trenirati te timove,a vecini su to maksimumi u karijeri. Eventualno Milojevic moze..
                          U tvojoj glavi verovatno znaci. Trebalo bi da vec jednom porastes i da shvatis da trener nije kljucna kategorija u osvajanju ili neosvajanju trofeja. Trener moze da ima presudjujucu ulogu ako napravi neku gresku pa se trofej zbog toga ne uzme, ali moze da napravi koliko god hoces dobrih odluka, pa se opet nece doci do trofeja ako se nema budzeta.
                          Postoje odredjeni vrhunski treneri koji ce i sa znatno losijim timom osvojiti neki trofej ili uci u zavrsnicu u Evropi, ali za sada nijedan od pomenutih nije pokazao to dostignuce. Radonjic je imao koliko hoces takvih prilika u Evropi i sa Zvezdom i sa Bajernom ali nije uspeo da tako nesto napravi.

                          Da Miloje ostane 5 godina u Podgorici imace barem 8 trofeja. Ko god da je trener u Buducnosti imace te trofeje - jel to neko specijalno dostignuce da u drzavi u kojoj imas samo jedan tim (od skoro 2) da uzmes neki trofej? Jel to nesto govori o treneru? Ne govori ama bas nista. Tako da bilo bi lepo da konacno odrastes, i da skines postere iz spavace sobe.

                          Comment


                          • Pa videcemo da li ce protiv Mornara osvojiti trofeje, imas i u Srbiji slican problem. Ipak eto Dzilo posle ABA nije uspeo uzeti trofej. Evo nek ostane pa cemo videti, za njega sam i napisao da ima jedini neke sanse posebno sto ce ga Misko puniti sto boljim igracima da nekako dodje u EL i onda je svoj na svome.

                            Treba i postati trener jakog tima, Deju je to bio pocetak, a Miloju je to vrhunac za sad....

                            Osmo mesto sa Zvezdom je veliki uspeh i ne treba od toga bezati,nek osvoji neko 30+ trofeja, sta je to,to je bas lako...

                            Evo npr jedan je trener od 2006 i osvojio je

                            FIBA Champions League champion (2019)
                            Greek Cup winner (2016)
                            German Cup winner (2018)
                            Last edited by LosmiSK; 21-03-21, 12:16.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Pitanje koliko se forma diže. Ako su zadnje izvojevane pobede dokaz boljih igara tu se baš ne bi složio. Naravno da je važno trijumfalno proći kroz svaku tekmu ali je i protiv Himkija i prekjuče protiv Panate bilo u pojedinim trenucima bolno gledati kako tim, koji ima i glavu i rep, ma šta vi laprdali i negirali, izgleda na terenu. Problemi su očigledni samo se poturaju pod tepih zbog pobeda.

                              Lojd, Lojd i samo Lojd. Tako izgleda Dejina filozofija i sva trenerska mudrost. Tek ako Amer zakaže ide se na plan "B" razigrati još nekog pojedinca. Centri su totalno nedefinisani, sve što urade to je zahvaljujući skoku u napadu a ne tome što su važan faktor ove Zvezde.

                              I kao takvi ste favoriti u Morači. Sigurno se vi pitate za mnoge stvari i iskreno ne vidim ni jedan drugi mogući ishod osim vaše pobede.

                              Zacementirao sam dvicu u singlu i sad čekam negde posle 22h da mi legne lova na račun.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                              Covjek zna kosarku. Jasno i koncizno objasnjeno sve o našoj igri.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Naravno da znaci jer ejo nikad nece trenirati te timove,a vecini su to maksimumi u karijeri. Eventualno Milojevic moze vise. Nisam napisao da ne mozemo dobiti u Podgorici vec da imamo 45% sansi a to nije mala sansa vec uloga blagog favorita ide Buducnosti.

                                Pustite Dekarda, ugasio je jedan klub, i jedno 4-5 trenera do sada...ubija ga mrznja prema Radonjcu i ako je uvek pisao kako daje punu podrsku treneru KKCZ ma ko to bio. Kao i Sarac, mnogo lepa vam je ta podrska...


                                Pisem da je tripleta najbitnija, sve ostalo je nebitno...ko misli drugacije i ove foRe sto je Cova bacao za visok plasman u EL taj veze sa kosarkom nema. Idemo korak po korak i da osvojimo tu ABA ligu i da u EL zabelezimo jos koju pobedu ako se bude moglo.

                                Nama na poziciji 4-5 ostaju Kuzmic,Noko, Kuridza i Simonovic izostankom Rita i Davidovca..

                                Neko dize trenera koji na +3 i 6sek do kraja ne pravi faul vec pusta Belinelija ili pak trenera koji je dobio otkaz posle 3metra x2 Saso i Salo..plus ispao od Buducnosti iz top8 Ec ITD..DA SE NE VRACAM NA Alimpijevica i ostalo.

                                Ja sam potpuno siguran u titulu pa da krenemo i sa cetvrtog mesta...

                                Ne moze trener koji ima 30 trofeja i 7 EL sezona da bude isti kao Golemac i Miloje...kvalitet trenera se zasniva na uspesima i rangu takmicenja u kom radi. Ako vi imate neki drugi instrument kako se meri kvalitet,slobodno napisete..

                                Moja podrska Radonjicu i KKCZ nikada nece biti upitna, mogu ponekad da se malo sprdam i kritikujem DR zbog nekih poteza, ali mu necu stavljati magarecu glavu na telo, necu traziti da ide iz KKCZ bez obzira sta uradio u ovoj sezoni. Bio sam jedan od onih koji je vrsio pritisak na NC javno na skupstini da nadje nacina da ga privoli da prihvati trogodisnji ugovor. Znaci , ja sam javno pred 40 ljudi, pred novimarima to trazio, a ne editovao njegove titule na forumu iza no name avatara. #nismoisti

                                Ali sada i dalje ima moju bezuslovnu podrsku kao i svi treneri pre i posle njega , pogotovo sto iza njega i njegovog ugovora kao i finansiranje njegove plate i svih otkaza koje je on urucio stoj nas najvoljeniji, najpametniji i buduci trener svih selekcija ove zemlje. Ko sam ja da sumLJam u tu odluku oko angazovanja DR!!! Nadam se da ni ti nemas nista protiv tih para koji svakog 25 tog legnu na racun u minut. Ne zelimo kuknjavu na KALEMEGDANU ponovo???

                                A sto se tice ispadanja EL Alimpijevica od EC Buducnosti, pa to jeste kiks, s obzirom na kradju u PG i u BG kod 8 razlike za nas, tu sezonu je zavrsio sa 21.1 u ABA ligi, ali je TOMIC to ipak uspeo da okrene u svoju korist pobedom EC ekipe nad EL ekipom.
                                Ne znam samo kako da protumacimo ispadanje EL ekipe i 1/2 ec ekipe od tadasnjeg neucenika bilo kog takmicenja u evropskim okvirima cak i vicesampiona HKS lige. ????
                                Last edited by Šarac; 21-03-21, 12:23.

                                Comment

                                Working...
                                X